Sazvērestības teorijas

 
Reitings 150
Reģ: 01.10.2021
Vai jums radi, paziņas draugi ir sazvērestību teoriju piekritēji? Kā ar tādiem runāt? Liekās, ka daži aizies pa pieskari, jo ļoti tam visam tic. Domāju vai ir kāds veids kā palīdzēt. Antivaxeri var droši nerakstīt 😀
11.10.2021 23:10 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Apple of my eye @ 12.10.2021 15:11
Pa punktiem:
* Esmu veselīga, Covid jau pārslimojusi tāpat kā slimoju gandrīz katru gadu, ir antivielas, neesmu iebiedēta no globālās baiļu kampaņas.
* Šis ir gripas vīruss un daži to slimo smagi vai mirst. Bet man ir ļoooti maza iespēja ar šo vīrusu smagi saslimt/nomirt (vēl jo vairāk, ja pārslimoju un ilgi ir antivielas), tāpēc neredzu, kāpēc man jāpotējas, pat ja pote "palīdz". Paldies, man nevajag "palīdzēt", man viss ir ok.
* Personīgi zinu cilvēkus, kam pēc potes ir problēmas ar nervu sistēmu, sirdsdarbību utt. Un kam tādas ir bijušas arī iepriekš no gripas potēm.
* Par testiem (cik tie precīzi) ir ļoti daudz diskusiju... Nebūtu testu, nebūtu tik lielu globālu baiļu, patiesībā pat nebūtu pandēmijas.
* Par to, cik liela iespēja ir ar apšaubāmajiem testiem identificētajiem bezsimptomu "slimniekiem" pārnest vīrusu, ir ļoti daudz diskusiju...
* Cenzēšana, meli (no visu valdību puses), vakcīnas uzspiešana - tas viss ir ļoti aizdomīgi, bet jebkurš, kam tā liekas, tiek saukts par sazvērnieku/plakanzemi/muļķi/utt.
Secinājums - es neko "nenogaidu", es vienkārši negribu vakcinēties.

Taadi eksperti kaa tu ir arii rumaanijaa un bulgaarijaa, ha ha. Gripas viiruss??? Meitenit, biologjijas graamatu pamatskolas panjem rokaa.
Apsveicu, ka paarslimoji, tad nu notikums, es arii paarslimoju, pat nemaniiju, bet tas man netrauceeja vakcineeties, ko arii, ak vai, nejutu.
Visaa pasaulee aicina vakcineeties un arii uzspiezh, jo tas ir veids kaa mazinaat mutaacijas un mazaak aplipinaat tos vaargos, kam pat vakciina nelidz. Bet tu esi egoistiska vista un taadu vistu deelj Latvija ir vienaa pulcinjaa ar Rumaanjiem.
Un tie, kam tagad paarceltas plaanveida operaacijas, var pateikties antivaxeriem.
12.10.2021 16:04 |
 
Patīk
Reitings 10141
Reģ: 18.09.2021
Pa punktiem:
* Esmu veselīga, Covid jau pārslimojusi tāpat kā slimoju gandrīz katru gadu, ir antivielas, neesmu iebiedēta no globālās baiļu kampaņas.
* Šis ir gripas vīruss un daži to slimo smagi vai mirst. Bet man ir ļoooti maza iespēja ar šo vīrusu smagi saslimt/nomirt (vēl jo vairāk, ja pārslimoju un ilgi ir antivielas), tāpēc neredzu, kāpēc man jāpotējas, pat ja pote "palīdz". Paldies, man nevajag "palīdzēt", man viss ir ok.
* Personīgi zinu cilvēkus, kam pēc potes ir problēmas ar nervu sistēmu, sirdsdarbību utt. Un kam tādas ir bijušas arī iepriekš no gripas potēm.
* Par testiem (cik tie precīzi) ir ļoti daudz diskusiju... Nebūtu testu, nebūtu tik lielu globālu baiļu, patiesībā pat nebūtu pandēmijas.
* Par to, cik liela iespēja ir ar apšaubāmajiem testiem identificētajiem bezsimptomu "slimniekiem" pārnest vīrusu, ir ļoti daudz diskusiju...
* Cenzēšana, meli (no visu valdību puses), vakcīnas uzspiešana - tas viss ir ļoti aizdomīgi, bet jebkurš, kam tā liekas, tiek saukts par sazvērnieku/plakanzemi/muļķi/utt.
Secinājums - es neko "nenogaidu", es vienkārši negribu vakcinēties.
12.10.2021 15:11 |
 
Reitings 454
Reģ: 18.05.2016
antivaxerim ir jāsaprot pašam, kas viņam ir svarīgāks, pretoties tam, ka tāds sūda vīruss ir un pretoties potei, vai saprast, kas ir svarīgāks, dzīvība vai paša pieņemtais, nepamatotais princips.
bet kā jau teicu, es neesmu ne par, ne pret poti, neuzskatu, ka mūs jāsadala 2 sabiedrības slāņos.. ja man tik ļoti bail būtu iet, tur kur ir nevakcinētie, es tur vnk vnk neietu un viss. Katram ir savi uzskati par to, kā rūpēties par savu un tuvāko veselību.
12.10.2021 10:38 |
 
Reitings 150
Reģ: 01.10.2021
Godfather @ 12.10.2021 07:52
Tas epidēmijas un pandēmijas var notikt arī mūsdienās, nav nekas jauns. Ir bijusi gan ebola, gan citas infekcijas, kas veiksmīgi ir apkarotas. Laikam daudzi uzskata ka plaša mēroga epidēmijas bija viduslaikos un mūsdienās tas vairs nevar notikt.
Un kad reāli notiek, tad uzskata ka “kādi” to ir radījuši apzināti. Un vakcīnas ir radītas tikai lai nopelnītu. Lai sazvērestība varētu pastāvēt ir jābūt materiālam vai ekonomisku pamatojumam, bet tā nav.
Peļņa no vakcīnām ? Farmācjas giganti, tāpat labi pelna arī bez Covd. Ir daudz virzienu kur tie var attīstīties un pelnīt ar medikamentiem, jo zāļu patēriņš pasaulē ir milzīgs.
Bez tam radot vīrusu, nekad nevar prognozēt kā tas ietekmēs ekonomiku un pasauli pēc gada, diviem vai pieciem. Radot haosu ekonomikā var gan nopelnīt gan zaudēt.
tieši tā
12.10.2021 10:35 |
 
Reitings 150
Reģ: 01.10.2021
Bet tad nevienam nav pieredze, kā antivaxerim normāli pastāstīt, ka tā nav inde, vai vismaz beidz lasīt sazvērestības teorijas un beigt sevi tālāk graut? Man arī personīgi nav dalīšana vai cilvēks ir vakcinēts, vai nē.
12.10.2021 10:32 |
 
Reitings 454
Reģ: 18.05.2016
atvainojos, iemetu ne tur savu komentu :D
bet anyways, es 50/50 vnk saprotu ar galvu, ka šim visam apakšā ir briesmīgas politiksās spelītes un milzu nauda, bet vīruss kā tāds ir, viņš ir smags un pote palīdz.. tas arī viss.. par nākotni, ko tā pote nodarīs man, vai manam bēram es neņemos spriest, jo es neesmu pareģotāja un arī zinātnieki nav pareģotāji.
12.10.2021 09:06 |
 
Reitings 454
Reģ: 18.05.2016
man liekas, ka Bils Geits teica, ka čipu reāli nevar tik mazu uztaisīt, lai viņu rokā varu iešpricēt :D
un DNS īsti arī nevar ar šķidrumu izmainīt :D ja iedziļinās, kas tajā potē visus biedē, ir tā aktīvā viela - mRNA – Also known as messenger ribonucleic acid, mRNA is the only active ingredient in the vaccine. The mRNA molecules contain the genetic material that provide instructions for our body on how to make a viral protein that triggers an immune response within our bodies. The immune response is what causes our bodies to make the antibodies needed to protect us from getting infected if exposed to the coronavirus.
pārējais ir lipīdi, sāls un cukurs un no šiem baidīties īsti nevar :D
lūk te visas sastāvdaļas :) ja tiešām ir tik bail, nu palasam taču un iedziļinamies
https://www.hackensackmeridianhealth.org/HealthU/2021/01/11/a-simple-breakdown-of-the-ingredients-in-the-covid-vaccines/
p.s. es esmu vakcinēta, bet es nedalu vakcinētie un nevakcinētie, es esmu par vienlīdzību valstī, diemžēl mūs pa smago ir sašļēlusi vara, kurai vajag to naudu, ko maksā eiropa!
12.10.2021 09:04 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Tas epidēmijas un pandēmijas var notikt arī mūsdienās, nav nekas jauns. Ir bijusi gan ebola, gan citas infekcijas, kas veiksmīgi ir apkarotas. Laikam daudzi uzskata ka plaša mēroga epidēmijas bija viduslaikos un mūsdienās tas vairs nevar notikt.
Un kad reāli notiek, tad uzskata ka “kādi” to ir radījuši apzināti. Un vakcīnas ir radītas tikai lai nopelnītu. Lai sazvērestība varētu pastāvēt ir jābūt materiālam vai ekonomisku pamatojumam, bet tā nav.
Peļņa no vakcīnām ? Farmācjas giganti, tāpat labi pelna arī bez Covd. Ir daudz virzienu kur tie var attīstīties un pelnīt ar medikamentiem, jo zāļu patēriņš pasaulē ir milzīgs.
Bez tam radot vīrusu, nekad nevar prognozēt kā tas ietekmēs ekonomiku un pasauli pēc gada, diviem vai pieciem. Radot haosu ekonomikā var gan nopelnīt gan zaudēt.
12.10.2021 07:52 |
 
Reitings 312
Reģ: 29.04.2021
manas domas palielam līdzīgas, kā keegan uzrakstīja. Čipošanai, visas pasaules noindēšanai ar vakcīnām utml murgiem neticu, bet nu tam, ka pēkšņi no sikspārņiem radās trakais šausmīgais vīruss, kas pārņēma visu pasauli, un tagad visām valdībām tiešām tik ļoti rūp cilvēku veselības - arī neticu. kā tur patiesībā ir, nezinu. Un palielam izvairos baigi apspriest šo tēmu, ar kādu kuram cits galīgi viedoklis, nu nav jēga vnk. Kā viens draugs teica - labāk nevajag runāt par politiku, reliģiju un tagad arī covid.
12.10.2021 03:56 |
 
Reitings 150
Reģ: 01.10.2021
Nu ir jau arī apgaztas teorijas, 1. Covid nav, 2. Patiesībā pret covid ir vakcīna, bet to dod tikai "izredzētajiem" 3. Ka pēc pulka testa, bērni 15 min nevarot ēst un pēc tam sāp vēders 4. Dzīvnieku tārpu zāles ārste covid (ir pārbaudīts, bet nav efektivi) 5. Ko es redzēju "brīvība" grupā ,kad nobruka FB, tad cilvēki pieņēma, ka pazudīs elektrība un skrēja uz bankomātiem ņemt naudu nost. 6. Aldim Gobzemam rūp tauta 🤣
.
Nu traki ir kad zaudē darbu un man arī liekās nepareizi utt, bet sevi noskaņot tik tālu, ka vakcīna ir inde un labāk zaudēt darbu, nu nez. Kāpēc lai tgd 60% pasaules iedzīvotājus "noindetu". Kuram tieši tas būtu izdevīgi, ka Krievija, Āfrika un Indijas iedzīvotāji tikai paliek? Un ja palasa vakcīnas blaknes un covid...
12.10.2021 01:30 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Nu, pa lielam daudziem, kurus vēl pirms gada saukāja par nenormālajiem un sazvērestību teoriju piekritējiem, izrādījās taisnība. Šis čalis video, kuru pirmoreiz redzēju vairāk kā pirms gada, arī tika saukāts par trako un konspirācijas teoriju izplatītāju, bet, re, ir pagājis vairāk kā gads un viss par ko viņš šajā video runāja, ir piepildījies dzīvē.
https://www.facebook.com/watch/?v=2627437927558098
12.10.2021 00:40 |
 
Reitings 161
Reģ: 23.09.2021
Adventures100 @ 11.10.2021 23:55
Liekas ka citi ir tik ļoti pārņemti, ka iekritusi depresijā un traki tā vienkārši noskatīties...

Bet vai nav tā , ka tās “sazvērestības teorijas” piepildas?
Kā tieši var neiekrist depresijā, ja tev atņem darbu.. un lai viņu saglabātu tev ir jāiet pret savu pārliecību (vienalga vai tā ir patiesa vai nav). Šī valsts cilvēcību pazaudēja jau sen, bet tagad jau vispār vairs nezinu kā šo visu nosaukt.
12.10.2021 00:03 |
 
Reitings 150
Reģ: 01.10.2021
Liekas ka citi ir tik ļoti pārņemti, ka iekritusi depresijā un traki tā vienkārši noskatīties...
11.10.2021 23:55 |
 
Reitings 114
Reģ: 14.07.2021
keegan @ 11.10.2021 23:46
Ko tieši tu uzskati par sazvērestības teoriju? Neilgi, kad viss c19 bija sācies, man viens džeks stāstīja kā būs pēc laika, no sava skatu punkta, būtībā pastāstīja to kā mēs šodien arī dzīvojam. Arī tad tas izklausījās pēc sazvērestības teorijas. :)
Personīgi es neticu visādām galējībām par čipošanu utt, bet noteikti arī neticu, ka tā kaut kā netīšām tas vīruss radās un tagad valdība krīt un klūp par mūsu visu veselību un dzīvību. Taisnība ir kaut kur pa vidu.

Pa lielam čipi jau ir -QR kodi 🙈
11.10.2021 23:52 |
 
Reitings 150
Reģ: 01.10.2021
keegan @ 11.10.2021 23:46
Ko tieši tu uzskati par sazvērestības teoriju? Neilgi, kad viss c19 bija sācies, man viens džeks stāstīja kā būs pēc laika, no sava skatu punkta, būtībā pastāstīja to kā mēs šodien arī dzīvojam. Arī tad tas izklausījās pēc sazvērestības teorijas. :)
Personīgi es neticu visādām galējībām par čipošanu utt, bet noteikti arī neticu, ka tā kaut kā netīšām tas vīruss radās un tagad valdība krīt un klūp par mūsu visu veselību un dzīvību. Taisnība ir kaut kur pa vidu.
nu es runāju par galējiem variantiem.
11.10.2021 23:50 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Ko tieši tu uzskati par sazvērestības teoriju? Neilgi, kad viss c19 bija sācies, man viens džeks stāstīja kā būs pēc laika, no sava skatu punkta, būtībā pastāstīja to kā mēs šodien arī dzīvojam. Arī tad tas izklausījās pēc sazvērestības teorijas. :)
Personīgi es neticu visādām galējībām par čipošanu utt, bet noteikti arī neticu, ka tā kaut kā netīšām tas vīruss radās un tagad valdība krīt un klūp par mūsu visu veselību un dzīvību. Taisnība ir kaut kur pa vidu.
11.10.2021 23:46 |
 
Reitings 170
Reģ: 31.08.2021
Es nerunāju.
Es saku, ka mani tas neinteresē un lai uzvelk folija cepurīti
11.10.2021 23:40 |
 
Reitings 150
Reģ: 01.10.2021
Viss kas saistīts ar covid
11.10.2021 23:26 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Par kādām sazvērestības teorijām ir runa?
11.10.2021 23:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!