Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

vīna traipi

 
Reitings 242
Reģ: 13.05.2021
Sveikas!
Vakar notika mēģinājums atkorķēt vīnu bez korķviļka un rezultētā daļa vīna izsprāga, domāju, ka tikai pa galdu un grīdu, satīrīju, bet šodien skatos, ka pāris vietās arī mani aizkari ir apšlakstīti, traips no vakardienas, sarkanvīna.... iestāvējies
Kā atmazgāt? Domāju vienreiz pamēģināt ar vanish, bet bail, ka nelīdzēs... varbūt ir kādi life hack pieredzē balstīti?
Paldies
09.10.2021 09:13 |
 
Reitings 9995
Reģ: 19.11.2014
Auksts ūdens + veļas ziepes
*ja nesanāk, tad
Karsts ūdens + veļas ziepes
*ja nesanāk, tad
*Puren vai Astonish Oxy traipu tīrītājs (audums jāsamitrina ar ļoti karstu ūdeni, citreiz leju verdošu no tējkannas, ieberzē ar traipu tīrītāju, satin, lai neatdziest - vēl pa virsu sašļaksta ar karstu ūdeni un atstāj kādu brīdi, lai iedarbojas)
Vīna traipi nav tie noturīgākie, mierīgi izmazgājas, galvenais nelikt veļasmašīnā ar pulveri uzreiz, bet pamazgāt ar veļas ziepēm.
09.10.2021 15:06 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Galvenais neberzēt to vietu, traips izpletīsies. Atkarīgs kāds audums. Ja audums gaišs, var mēģināt ar citronu, bet audums tajā vietā var izbalēt. Esmu dzirdējusi, ka citi ar pienu izņem sarkanvīna traipus. Citiem izdodas ar gāzētu minerālūdeni, karstu sālsūdeni vai sodas ūdeni. Bet atceries, ka vajag nosusināt, nevis berzēt. Sodas ūdens labi ieēdīsies audumā dziļāk un izņems dziļākajos auduma slāņos vīna traipu.
09.10.2021 14:05 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Citronskābe + karsts udens.
Uz 1 ēdamkaroti citronskābes 1 glāze ūdens. Attiecīgi var kaut vai bļodu pilnu pagatavot. Iemērc aizkarus uz 30 min, tad izmazgā kā parasti. Es gan nezinu kādi tev ir aizkari un vai nebūs sliktāk, bet galdautu, gultas pārvalkus vienmēr tā mazgāju no sarkanvīns un labi attīra
09.10.2021 13:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits