Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīrietis un grūtniecība

 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Nedaudz sasāpējis jautājums. Jūtu tādu kā tukšumu sevī un nesaprotu kapēc. Pēdējo grūtniecības mēnesi, vīrs izturās tā vēsāk pret mani un mani tas skumdina. Seksuāla ziņā viss mainījies, viņš pats nekam neizrāda iniciatīvu, tikai tad ja es pati ko sāku darīt. Liekas tāda rutīna, viņš atnāk mājās paēd, kokčiks, gultā iekšā un telefons, bet man uzmanība nekāda. Esmu ar viņu par to runājusi, uz vienu dienu viss bija ok, pēc tam nebija. Vēlos izbaudīt ar viņu vēl tuvību, jo bērnam piedzimstot man tam nebūs laika..kā arī ja es vēlos parunāties ar viņu par grūtniecību vai ārstiem, slimnīcu kur dzemdēt viņš tajā tik ļoti negrib iedziļināties un 1x teica, ka negrib par to runāt tajā momentā. Es kā sieva daru cik varu, viņam nav par ko sūdzēties..Nezinu kas būs tad kad piedzims bērns. Tāda ziņā viņš ur gadīgs, mantas bērnam pērk..
07.10.2021 00:58 |
 
Reitings 79
Reģ: 13.07.2019
Ļoti daudzi cilvēki grūtnieču vēderos nesaskata neko pievilcīgu un to vēderu negrib ne redzēt, ne tam pieskarties, jo tas viņiem liek justies neērti un rada diskomfortu. Šī lieta vispār ir izplatītākā nekā jums šķiet.
Ja šī atsvešināšanās sākās, kad tev parādījās vēders, iespējams, viņš ir viens no šiem cilvēkiem, tikai viņš neko nesaka, lai tevi neaizvainotu.
10.10.2021 15:28 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Vīrietim var būt stress, manējais itkā nelika man neko manīt, bet vairākus gadus pēc bērna ienākšanas ģimenē, pateica man, ka bija ļoti, ļoti satraukts un iekšēji bija ļoti daudz domas par to kas un kā būs. Jo ikdiena vairs nebūs tāda kāda tā bija pirms bērna. Viņš teica, ka nākot tuvāk dzemdību datumam, iekšējais stress ļoti auga. Kad jautāju, kāpēc man neteica, atbildēja, ka negribēja ar savām domām mani sabaidīt, jo es gaidīju mazo un man grūtniecības laikā emocijas bija saāsinātākas.
10.10.2021 00:23 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Wow,daudz komentāru kamēr biju pauzē no šī visa. Gribēju teikt tikai to,ka forumā jau sēž dažādi cilvēki un katrs uztver savādāk visu. Es uztvēru ļoti traki, biju noraudājusies un vainoju pēc tam sevi kāpēc vispār ko tādu rakstīju, jo iespējams vaina pat vispār nav nekur tikai manā galvā. Un nebūšu no tiem cilvēkiem, kam vajag ķip pa skarbo pateikt un kaut ko sapratīs. Šis ir forums kur cilvēki diskutē, nevis kaut kāda skola vai nopelšanas vieta. Es neuzsāku diskusiju ar jautājumu kā pankūkas taisīt, lai gan tāpat būtu kāda kas pateiktu kas tu muļķe,nemāki cept?! Un būtu kāda kas iedotu recepti un būtu priecīga,ka palīdzējusi. Jāsamierinās, ka šeit visas tādas nebūs.
08.10.2021 13:20 |
 
Reitings 161
Reģ: 23.09.2021
Izskatās, ka te jau vajadzīga atsevišķa diskusija par to kā Sisenis izvēlas savu viedokli izpaust. Nu ko, kurš nākamais metīs akmeni?
08.10.2021 11:57 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Artūrs77 @ 07.10.2021 23:17
Beidz trekterēt "es esmu tāda (tik spēcīga(?)), kāda esmu". Slikts stils. Tas nav katrā komentārā jāatkārto. ?

Teica cilvēks ar attiecīgo profila bildi. 😀
Man tiešām nerūp kā cilvēki traktē manus tekstus.Es varu šķist arī kā briesmone, ja kādam tā tīk.
08.10.2021 05:28 |
 
Reitings 870
Reģ: 27.07.2020
Sisenis @ 07.10.2021 21:58

Aizskaroši kādam var likties arī pusjēli izceptu olu nosaukt par neēdamu, jo es taču centos. Vai nu tu atzīsti sev, ka kļūdijies, mēģini vēlreiz vai esi cietējs. Katrs esam tik dažāds.
Autorei - publiski saku, ka mans mērķis nav kādu tīši aizskart. Tāds ir mans izteiksmes veids. Es mēdzu iebakstīt sāpīgās vietās. Bet tikai tāpēc, ka ticu, tie, kas ir patiesi pret sevi kļūs par labāku sevis versiju.
Tomēr, pa cik redzams, ka aizskāru autori, atvainojos. Kā jau minēju, tas vienkārši ir mans izteiksmes veids. Es palieku pie sava viedokļa, bet man nav problēmu atvainoties.

Jā var, bet tieši tāpēc ir jāspēj izvērtēt kā to pasniegt konkrētajam cilvēkam un pat vai vispār ir vērts to darīt. Vienveidīga pieeja nestrādās visās dzīves situācijās. Un kā reiz grūtnieces ir īpaši ievainojamā statusā un pat ja sieviete pirms tam ir bijusi ļoti spēcīgs un racionāls cilvēks, hormonu ietekmē tas var ļoti mainīties. Un pēc pieredzes varu teikt, ka tad daudz labāk šo tieksmi "I told you so" ir vērts pataupīt pie sevis.
07.10.2021 23:20 |
 
Reitings 166
Reģ: 14.07.2020
Beidz trekterēt "es esmu tāda (tik spēcīga(?)), kāda esmu". Slikts stils. Tas nav katrā komentārā jāatkārto. 🐣
07.10.2021 23:17 |
 
Reitings 289
Reģ: 14.08.2017
Sisenis @ 07.10.2021 22:48

Es neuzrakstiju šo komentāru tāpēc, lai kāda foruma lietotāja acīs kļūtu labāka. Es to daru, jo tāda ir mana nostāja. Un tas nav tevis, vai kāda cita dēļ. Tas tā, lai būtu skaidrs, ka iemācījos šo jau sen.
👍
07.10.2021 22:52 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Rudens @ 07.10.2021 22:16

?jā, šis ir tieši tas par ko runāju+++
Ja ir ko teikt, tad jāpasniedz kā diskusija, jo arī otram cilvēkam ir ko teikt un tikai kopā var nonākt pie secinājuma. Citādāk mēs visi kļūstam par "rasistiem". Un, protams, var šo visu nonivelēt līdz:"Diskutēt par to, kā pareizi internetā izteikt viedokli ar "JaUnĪbAs MaKsImĀlIsMu"... nē, man nav interese pārnest šo diskusiju jebkur citur.", bet tas nekad izaugsmi neļaus sasniegt. Man prieks, ka ātri mācies;)

Es neuzrakstiju šo komentāru tāpēc, lai kāda foruma lietotāja acīs kļūtu labāka. Es to daru, jo tāda ir mana nostāja. Un tas nav tevis, vai kāda cita dēļ. Tas tā, lai būtu skaidrs, ka iemācījos šo jau sen.
07.10.2021 22:48 |
 
Reitings 289
Reģ: 14.08.2017
Sisenis @ 07.10.2021 21:58

Aizskaroši kādam var likties arī pusjēli izceptu olu nosaukt par neēdamu, jo es taču centos. Vai nu tu atzīsti sev, ka kļūdijies, mēģini vēlreiz vai esi cietējs. Katrs esam tik dažāds.
Autorei - publiski saku, ka mans mērķis nav kādu tīši aizskart. Tāds ir mans izteiksmes veids. Es mēdzu iebakstīt sāpīgās vietās. Bet tikai tāpēc, ka ticu, tie, kas ir patiesi pret sevi kļūs par labāku sevis versiju.
Tomēr, pa cik redzams, ka aizskāru autori, atvainojos. Kā jau minēju, tas vienkārši ir mans izteiksmes veids. Es palieku pie sava viedokļa, bet man nav problēmu atvainoties.

👍jā, šis ir tieši tas par ko runāju+++
Ja ir ko teikt, tad jāpasniedz kā diskusija, jo arī otram cilvēkam ir ko teikt un tikai kopā var nonākt pie secinājuma. Citādāk mēs visi kļūstam par "rasistiem". Un, protams, var šo visu nonivelēt līdz:"Diskutēt par to, kā pareizi internetā izteikt viedokli ar "JaUnĪbAs MaKsImĀlIsMu"... nē, man nav interese pārnest šo diskusiju jebkur citur.", bet tas nekad izaugsmi neļaus sasniegt. Man prieks, ka ātri mācies;)
07.10.2021 22:16 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Piekūns @ 07.10.2021 21:51

Jā, šāda replika var būt aizskaroša. Šāda replika principā norāda uz to, ka autores teiktais vispār nav vērā ņemams.

Aizskaroši kādam var likties arī pusjēli izceptu olu nosaukt par neēdamu, jo es taču centos. Vai nu tu atzīsti sev, ka kļūdijies, mēģini vēlreiz vai esi cietējs. Katrs esam tik dažāds.
Autorei - publiski saku, ka mans mērķis nav kādu tīši aizskart. Tāds ir mans izteiksmes veids. Es mēdzu iebakstīt sāpīgās vietās. Bet tikai tāpēc, ka ticu, tie, kas ir patiesi pret sevi kļūs par labāku sevis versiju.
Tomēr, pa cik redzams, ka aizskāru autori, atvainojos. Kā jau minēju, tas vienkārši ir mans izteiksmes veids. Es palieku pie sava viedokļa, bet man nav problēmu atvainoties.
07.10.2021 21:58 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
TeaPot @ 07.10.2021 21:52
nē, tas nav aizskaroši (vismaz manuprāt) un arī nevar teikt, ka Tu esi rupja vai nevajadzīgi skarba, cik nu Tavus komentārus forumā pamanu, bet es domāju tieši par to pēdējo - ka savu viedokli var paturēt, arī lejot medu ausīs :D

Var jau arī tā, protams.
07.10.2021 21:53 |
 
Patīk
Reitings 10847
Reģ: 27.01.2021
Piekūns @ 07.10.2021 21:51

Jā, šāda replika var būt aizskaroša. Šāda replika principā norāda uz to, ka autores teiktais vispār nav vērā ņemams.
haha, te arī parādās, cik mēs dažādi visi esam, jo man, personīgi, tas aizskaroši neliekas :D bet nu es arī neesmu stāvoklī un hormonu varā, turklāt ne visiem ir bieza āda.
07.10.2021 21:53 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Rudens @ 07.10.2021 21:49

Nu te atkal jaunības maksimālisms - cik bieži dzīvē ir sanācis, ka kāds ar pretēju viedokli ir gatavs uz kompromisu vai vismaz ieklausīties Tevis sacītajā? Jā, te man jātavainojas diskusijas autorei, jo būtu šī atsevišķā diskusija jāpārnes kaut kur citur, bet te arī jautājums Sisenis vai ir interese. Ja jā, varam jebkurā formātā; ja nē, nē..., jebkurā gadījumā apsolu šo konkrēto diskusiju vairs nepiesārņot?

Diskutēt par to, kā pareizi internetā izteikt viedokli ar "JaUnĪbAs MaKsImĀlIsMu"... nē, man nav interese pārnest šo diskusiju jebkur citur.
07.10.2021 21:52 |
 
Patīk
Reitings 10847
Reģ: 27.01.2021
Sisenis @ 07.10.2021 21:42

Aiztin uz apakšu un paskaties ko es iekomentēju kā pirmo komentāru. Tur nav nekas aizskarošs. Jeb teikt, ka sievietes aiz bezdarbības visu ko var izdomāt ir aizskaroši? Jo pretī bija tāds autores teksts, ka liekas,es kādu rupjā vārdā nosaucu. ?
Es pati zinu kāda esmu bezdarbībā. Ja sieviete jau drīz dzemdēs, viss ko viņa dara ir iet pastaigās, taisa ēst, piekārto māju. Uzkrāj spēkus jaunajam dzīves posmam. Jums pašām nav nācies aiz neko darīt sākt domāt par lietām, kuras jūs ikdienā vispār neuztrauc, kurām nav nozīmes vai vispār nepamanat ikdienas steigā? Ja nē, tad varat būt laimīgas. Citām tā nav.
nē, tas nav aizskaroši (vismaz manuprāt) un arī nevar teikt, ka Tu esi rupja vai nevajadzīgi skarba, cik nu Tavus komentārus forumā pamanu, bet es domāju tieši par to pēdējo - ka savu viedokli var paturēt, arī lejot medu ausīs :D
07.10.2021 21:52 |
 
Reitings 870
Reģ: 27.07.2020
Sisenis @ 07.10.2021 21:42

Aiztin uz apakšu un paskaties ko es iekomentēju kā pirmo komentāru. Tur nav nekas aizskarošs. Jeb teikt, ka sievietes aiz bezdarbības visu ko var izdomāt ir aizskaroši? Jo pretī bija tāds autores teksts, ka liekas,es kādu rupjā vārdā nosaucu. ?
Es pati zinu kāda esmu bezdarbībā. Ja sieviete jau drīz dzemdēs, viss ko viņa dara ir iet pastaigās, taisa ēst, piekārto māju. Uzkrāj spēkus jaunajam dzīves posmam. Jums pašām nav nācies aiz neko darīt sākt domāt par lietām, kuras jūs ikdienā vispār neuztrauc, kurām nav nozīmes vai vispār nepamanat ikdienas steigā? Ja nē, tad varat būt laimīgas. Citām tā nav.

Jā, šāda replika var būt aizskaroša. Šāda replika principā norāda uz to, ka autores teiktais vispār nav vērā ņemams.
07.10.2021 21:51 |
 
Reitings 289
Reģ: 14.08.2017
Sisenis @ 07.10.2021 21:30

Glaudīt un liet medu ausīs, pat ja viedoklis ir cits. Sapratu. ?✌

Nu te atkal jaunības maksimālisms - cik bieži dzīvē ir sanācis, ka kāds ar pretēju viedokli ir gatavs uz kompromisu vai vismaz ieklausīties Tevis sacītajā? Jā, te man jātavainojas diskusijas autorei, jo būtu šī atsevišķā diskusija jāpārnes kaut kur citur, bet te arī jautājums Sisenis vai ir interese. Ja jā, varam jebkurā formātā; ja nē, nē..., jebkurā gadījumā apsolu šo konkrēto diskusiju vairs nepiesārņot😉
07.10.2021 21:49 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
TeaPot @ 07.10.2021 21:36
negribu īsti te pa vidu līst, bet Tavs viedoklis taču nemainās, ja izsaki to citādākiem vārdiem :D (piemēram, ne tik skarbi). Protams, mēs esam anonīmā forumā un te nav tāda vide, kur viedoklis obligāti rūpīgi jāpārdomā un skaisti jāpasniedz, bet tādā gadījumā varbūt labāk nekomentēt diskusijās, kur palīdzību lūdz cilvēks, par kura emocionālo stāvokli nezinām neko. Varbūt tas būs pēdējais piliens. Negribu baigo morāles sludinātāju tēlot, bet tās atkal ir manas pārdomas. Katrs var darīt, ko grib, bet sekas būs jebkurā gadījumā

Aiztin uz apakšu un paskaties ko es iekomentēju kā pirmo komentāru. Tur nav nekas aizskarošs. Jeb teikt, ka sievietes aiz bezdarbības visu ko var izdomāt ir aizskaroši? Jo pretī bija tāds autores teksts, ka liekas,es kādu rupjā vārdā nosaucu. 😀
Es pati zinu kāda esmu bezdarbībā. Ja sieviete jau drīz dzemdēs, viss ko viņa dara ir iet pastaigās, taisa ēst, piekārto māju. Uzkrāj spēkus jaunajam dzīves posmam. Jums pašām nav nācies aiz neko darīt sākt domāt par lietām, kuras jūs ikdienā vispār neuztrauc, kurām nav nozīmes vai vispār nepamanat ikdienas steigā? Ja nē, tad varat būt laimīgas. Citām tā nav.
07.10.2021 21:42 |
 
Reitings 870
Reģ: 27.07.2020
Ar seksu var nodarboties grūtniecības laikā, tas var būt pat vēlams, bet, manuprāt, ir saprotami, ka vīrietis viena vai otra iemesla pēc to nevēlas. Saprotot iemeslus, var tad mēģināt to risināt. Bet ja iemesls ir tas, ka sieviete ar vēderu vīrieti seksuāli neuzrunā (ko gan partneris var mēģināt izvairīties atzīt), tad gan neko īsti tur darīt nevarēs.
Bet te jau galvenā problēma ir tā, ka vīrietis vispār neizrāda interesi un nesniedz mīļumu un morālo atbalstu. Un te ir koks ar divien galiem. Jo vīriešiem arī savas izjūtas un emocijas, kuras parasti tiek pamestas novārtā. Un tad izspiest no sevis iniciatīvu ir ļoti grūti. It īpaši, ja pirms tam attiecībās to nav nācies darīt. Autores vīrieti nepazīstu, līdz ar to grūti būs pateikt, kas varētu līdzēt. Iesākumam varbūt pa skādi nenāktu izrunāties vēlreiz ar viņu un saprast viņa paša domas un pozīciju, ne tikai spiest virsū savas prasības. Vēl droši vien ir svarīgi tas, kādi ir viņa draugi. Varbūt kāds no tiem var viņam sniegt kaut iespēju bez filtriem izkratīt sirdi un apskaidrot lietas?
07.10.2021 21:36 |
 
Patīk
Reitings 10847
Reģ: 27.01.2021
Sisenis @ 07.10.2021 21:30

Glaudīt un liet medu ausīs, pat ja viedoklis ir cits. Sapratu. ?✌
negribu īsti te pa vidu līst, bet Tavs viedoklis taču nemainās, ja izsaki to citādākiem vārdiem :D (piemēram, ne tik skarbi). Protams, mēs esam anonīmā forumā un te nav tāda vide, kur viedoklis obligāti rūpīgi jāpārdomā un skaisti jāpasniedz, bet tādā gadījumā varbūt labāk nekomentēt diskusijās, kur palīdzību lūdz cilvēks, par kura emocionālo stāvokli nezinām neko. Varbūt tas būs pēdējais piliens. Negribu baigo morāles sludinātāju tēlot, bet tās atkal ir manas pārdomas. Katrs var darīt, ko grib, bet sekas būs jebkurā gadījumā
07.10.2021 21:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)