Vīrietis un grūtniecība

 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Nedaudz sasāpējis jautājums. Jūtu tādu kā tukšumu sevī un nesaprotu kapēc. Pēdējo grūtniecības mēnesi, vīrs izturās tā vēsāk pret mani un mani tas skumdina. Seksuāla ziņā viss mainījies, viņš pats nekam neizrāda iniciatīvu, tikai tad ja es pati ko sāku darīt. Liekas tāda rutīna, viņš atnāk mājās paēd, kokčiks, gultā iekšā un telefons, bet man uzmanība nekāda. Esmu ar viņu par to runājusi, uz vienu dienu viss bija ok, pēc tam nebija. Vēlos izbaudīt ar viņu vēl tuvību, jo bērnam piedzimstot man tam nebūs laika..kā arī ja es vēlos parunāties ar viņu par grūtniecību vai ārstiem, slimnīcu kur dzemdēt viņš tajā tik ļoti negrib iedziļināties un 1x teica, ka negrib par to runāt tajā momentā. Es kā sieva daru cik varu, viņam nav par ko sūdzēties..Nezinu kas būs tad kad piedzims bērns. Tāda ziņā viņš ur gadīgs, mantas bērnam pērk..
07.10.2021 00:58 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Starp citu esmu pamanījusi arī interesantu sabiedrības reakciju. Uz viedokļiem, kas ir raupji, bet uz loģiku balstīti, reaģē visvairāk. Bet tad ir komentārs kādu pievienoja Derisa, bet viņai nez kapēc neviens nebrauc virsū par izteiksmes līdzekli "vecis negrib kniebt sievieti ar milzīgu kuņģi", "pārsprāgs vēders" vai "niezošā vāvere". Tas nav daudz nepieklājīgāk? Daudz naidu kurinošāk? Ir! Bet kāpēc gan pievērst uzmanību kam tik glupam, ja var uzmanību veltīt cilvēkam ar savu viedokli un censties to viņam "atņemt", izgrozīt vai likt domāt, ka tā domāt nav pareizi. 😀
07.10.2021 21:35 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Rudens @ 07.10.2021 21:23

Jā, to es saprotu un tas apstiprina mana pieņēmuma pareizību. Bet lūdzu ņemt vērā, ka diskusijas autore ar savu ierakstu ir vērsusies pēc palīdzības, pie tam tādā stāvoklī, kas ietekmē ne tikai viņas dzīvi, bet arī vēl vienu jaunu, kura pagaidām vispār nepārzin šīs pasaules tumšo - neieinteresēto pusi un kurai vispār nav nojausmas par to, kas ir sarkasms, standarta filozofijas vai loģikas termini.
Taisnība - lai spriež autore, bet man liekas, ka viņa savu viedokli ir izteikusi, pieļauju, ka turpinot tādā garā tā vairs nebūtu viedokļu izteikšana, tādēļ arī norādīju uz izteiksmes līdzekļu izvērtēšanas iespējām;)

Glaudīt un liet medu ausīs, pat ja viedoklis ir cits. Sapratu. 😀✌
07.10.2021 21:30 |
 
Reitings 289
Reģ: 14.08.2017
Man galīgi negribas tagad te šķetināt manus viedokļus vai personību. Šī diskusija nav par mani. Es atnācu izteikt viedokli. Vajadzīgs vai nevajadzīgs, korekts vai nekorekts, to spriež autore.

Jā, to es saprotu un tas apstiprina mana pieņēmuma pareizību. Bet lūdzu ņemt vērā, ka diskusijas autore ar savu ierakstu ir vērsusies pēc palīdzības, pie tam tādā stāvoklī, kas ietekmē ne tikai viņas dzīvi, bet arī vēl vienu jaunu, kura pagaidām vispār nepārzin šīs pasaules tumšo - neieinteresēto pusi un kurai vispār nav nojausmas par to, kas ir sarkasms, standarta filozofijas vai loģikas termini.
Taisnība - lai spriež autore, bet man liekas, ka viņa savu viedokli ir izteikusi, pieļauju, ka turpinot tādā garā tā vairs nebūtu viedokļu izteikšana, tādēļ arī norādīju uz izteiksmes līdzekļu izvērtēšanas iespējām;)
07.10.2021 21:23 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Rudens @ 07.10.2021 20:54

Siseni pieļauju, ka reālajā dzīvē esi loģiski domājošs cilvēks ar savu viedokli, tomēr iespējams ar salīdzinoši mazu dzīves pieredzi. Es saprotu, ka jaunības maksimālisms liek izlikt savas domas arī kopējā virtuālajā telpā tās daudz nefiltrējot, bet varbūt varu iedot nelielu vielu pārdomām - kā pati raksti, reālajā dzīvē, cilvēkiem, kas Tevi pazīst pieļauju, ka tiešām vari teikt ko domā konkrētajā brīdī, jo tur cilvēki Tevi pazīst un zin ko sagaidīt, bet, ja komentē virtuālajā telpā, turklāt anonīmi, tad (lai arī nav juridiska atbildība) vai Tava karma ir gatava visām tām negācijām, kas nāks atpakaļ, jo esi viņas nosūtījusi kādam cilvēkam daudz par to nedomājot? Tas nav retorisks jautājums, bet nav arī nekādā veidā uzbrauciens. Vnk jautājums...

Man galīgi negribas tagad te šķetināt manus viedokļus vai personību. Šī diskusija nav par mani. Es atnācu izteikt viedokli. Vajadzīgs vai nevajadzīgs, korekts vai nekorekts, to spriež autore.
07.10.2021 20:58 |
 
Reitings 289
Reģ: 14.08.2017
Šis ir forums. Dzīvē, visticamāk, pateiktu to pašu, tikai savādakos vārdos. Lai tik traki neduras, ja nu sanāk.
Bet vispār man nešķiet, ka šeit ir jātirzā kāds konkrēts cilvēks. Es izteicu savas domas. Tu arī vari tās izteikt. Piekrīti manējām vai nepiekrīti, tas jau ir tavā ziņā. Tāpat kā tas, vai es piekrītu tavējām.

Siseni pieļauju, ka reālajā dzīvē esi loģiski domājošs cilvēks ar savu viedokli, tomēr iespējams ar salīdzinoši mazu dzīves pieredzi. Es saprotu, ka jaunības maksimālisms liek izlikt savas domas arī kopējā virtuālajā telpā tās daudz nefiltrējot, bet varbūt varu iedot nelielu vielu pārdomām - kā pati raksti, reālajā dzīvē, cilvēkiem, kas Tevi pazīst pieļauju, ka tiešām vari teikt ko domā konkrētajā brīdī, jo tur cilvēki Tevi pazīst un zin ko sagaidīt, bet, ja komentē virtuālajā telpā, turklāt anonīmi, tad (lai arī nav juridiska atbildība) vai Tava karma ir gatava visām tām negācijām, kas nāks atpakaļ, jo esi viņas nosūtījusi kādam cilvēkam daudz par to nedomājot? Tas nav retorisks jautājums, bet nav arī nekādā veidā uzbrauciens. Vnk jautājums...
07.10.2021 20:54 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Manuprāt, arī Derisa neko nenormāli briesmīgu nepateica. Skarbāk, varbūt, bet ideja saprotama. Kāpēc sievietes var negribēt, bet virietis nedrīkst negribēt. Vienīgais iebildumus radītu "katru vakaru kokčiks, telefons un aiļuļū".
07.10.2021 20:43 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Artūrs77 @ 07.10.2021 20:15
Lexxie vs Sisenis stail.
Sisene, mīļā, jaukā, ja jāatbild par sevi, vai uzskati, ka esi apveltīta ar takta izjūtu? ?
Mazs iestāsts par sevi un tiešumu galvā raisa šādus, tādus jautājumus. ?

Šis ir forums. Dzīvē, visticamāk, pateiktu to pašu, tikai savādakos vārdos. Lai tik traki neduras, ja nu sanāk.
Bet vispār man nešķiet, ka šeit ir jātirzā kāds konkrēts cilvēks. Es izteicu savas domas. Tu arī vari tās izteikt. Piekrīti manējām vai nepiekrīti, tas jau ir tavā ziņā. Tāpat kā tas, vai es piekrītu tavējām.
07.10.2021 20:26 |
 
Reitings 166
Reģ: 14.07.2020
Lexxie vs Sisenis stail.
Sisene, mīļā, jaukā, ja jāatbild par sevi, vai uzskati, ka esi apveltīta ar takta izjūtu? 🙂
Mazs iestāsts par sevi un tiešumu galvā raisa šādus, tādus jautājumus. 🌠
07.10.2021 20:15 |
 
Reitings 289
Reģ: 14.08.2017
Lexxie man tiešām žēl, ka šeit ir tik daudz sievietes (kaut gan laikam par sievietēm saukt viņas nevar, jo sievietei pret sievieti būtu elementāra cieņa), kuras pašas nav izgājušas cauri grūtniecības periodam, bet domā, ka viņu viedoklis ir absolūtā patiesība, vēl trakāk, ja šādi domā tās, kuras ir radījušas pēcnācējus, bet mēģina savu reitingu pacelt uz savu "individuālo pieredzi". Pēc savas pieredzes varu pilnīgi noteikti pateikt, ka man tieši uz grūtniecības beigām aktivizējās vēlme pēc fiziskas tuvības un tas nav nekas nedabīgs vai nosodāms. Arī mans partneris mani visu šo laiku uztvēra kā sievieti, viņš arī bija pārliecināts, ka bērnam tas nekaitē, jo kopā izgājām visu iespējamo apmācību par bērna gaidīšanu un dzimšanu, kas pieļauju ir būtiski arī no vīrieša puses.
Saprotu, ka šobrīd jau iespējams par šo tēmu ar vīrieti ir grūti runāt, bet tīri to, ka elementāras rūpes - nu kaut vai vakariņas uztaisīt, zābakus uzvilkt un vnk vakarā tā pat apskaut un paklausīties bērna sirdspukstus, tas arī jau daudz ko palīdz lai mazinātu Tavas bailes par gaidāmo momentu un pēc tā, atbildību; šis tomēr abiem jums ir kopējs un tā tas būs visas dzīves gaumā.
07.10.2021 19:54 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Lexxie @ 07.10.2021 17:50
Siseni, daudzās diskusijās tu esi diezgan rupja un ķip ar baigi kruto viedokli. Kamēr pati neesi stāvoklī vai arī nespēj iedomāties kā otrs jūtas tad nerunā un ej uz citu sadaļu!

Nav šaubu, ka daudziem tiešums tulkojas kā rupjība.
Cilvēki nav gatavi patiesībai. Cilvēki vēlas medu. Tā tas bija un būs.
Bet es tāda neesmu. Un nebūšu. Tāpēc nākas citiem tos krupjus norīt. Nejau aiz ļauna. Es vienkārši gribu, lai cilvēki beidz čīkstēt un pieslēdz smadzenes. Domāt racionāli. Gar ausīm noglaudīs citas.
07.10.2021 18:01 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Sisenis @ 07.10.2021 17:49

Stiprus nervus tavam vīrietim un bērnam. No sirds novēlu.
Jā,ej tālāk!
07.10.2021 17:53 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Sisenis @ 07.10.2021 17:46

Oh, here we go! Neaizskaramās grūtnieces!
Siseni, daudzās diskusijās tu esi diezgan rupja un ķip ar baigi kruto viedokli. Kamēr pati neesi stāvoklī vai arī nespēj iedomāties kā otrs jūtas tad nerunā un ej uz citu sadaļu!
07.10.2021 17:50 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Lexxie @ 07.10.2021 17:47
Kam tur piekrist?! Vai grūtniecība ir kāda slimība ka sieviete pēdējā trimestrī labi jusdamās nevar gribēt intīmo tuvību?! Pat ārsti saka, un atbalsta kaut pēdējā trimestrī to darīt, ja veselība to atļauj. Jūs neesat izglītotas vispār šajos jautājumos, tad labāk paklusējiet! Un otrkārt es neminēju tikai seksu, kā pamatproblemu! Doma ir dziļāka bet vārds sekss jūs uzrunā vairāk! Paldies varat šeit vairs nespamot.

Stiprus nervus tavam vīrietim un bērnam. No sirds novēlu.
07.10.2021 17:49 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Sisenis @ 07.10.2021 16:48

Piekrītu. Man šķiet aiz bezdarbības dāmas visu ko var izdomāt ?
Kam tur piekrist?! Vai grūtniecība ir kāda slimība ka sieviete pēdējā trimestrī labi jusdamās nevar gribēt intīmo tuvību?! Pat ārsti saka, un atbalsta kaut pēdējā trimestrī to darīt, ja veselība to atļauj. Jūs neesat izglītotas vispār šajos jautājumos, tad labāk paklusējiet! Un otrkārt es neminēju tikai seksu, kā pamatproblemu! Doma ir dziļāka bet vārds sekss jūs uzrunā vairāk! Paldies varat šeit vairs nespamot.
07.10.2021 17:47 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Lexxie @ 07.10.2021 17:38
Ne tu zini kāda esmu, neko! Un tik neglīti izteikties par sievieti stāvoklī var tikai slimi cilvēki ar galvu!

Oh, here we go! Neaizskaramās grūtnieces!
07.10.2021 17:46 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Derisa @ 07.10.2021 16:58
Es nesaprotu, kas tur tik nesaprotams - vecis negrib kniebt sievieti ar milzīgu kuņģi, kurā ir viņa bērns, kas drīz dzims. Godīgi - es arī negribētu, sekss ar sievieti, kurai izskatās, ka drīz pārsprāgs vēders, nav nekas uzbudinošs. Plus, dažus desmitus centimetru tālāk guļ viņa bērns. Pašai būtu jāpadomā par vīrieti, ne tikai savu niezošo vāveri.
Būtu diskusija, kur vīrietis sūdzas, ka sieviete nedod esot 8ajā mēnesī, viņu ar akmeņiem nomētātu?
Ne tu zini kāda esmu, neko! Un tik neglīti izteikties par sievieti stāvoklī var tikai slimi cilvēki ar galvu!
07.10.2021 17:38 |
 
Reitings 324
Reģ: 25.01.2021
Es nesaprotu, kas tur tik nesaprotams - vecis negrib kniebt sievieti ar milzīgu kuņģi, kurā ir viņa bērns, kas drīz dzims. Godīgi - es arī negribētu, sekss ar sievieti, kurai izskatās, ka drīz pārsprāgs vēders, nav nekas uzbudinošs. Plus, dažus desmitus centimetru tālāk guļ viņa bērns. Pašai būtu jāpadomā par vīrieti, ne tikai savu niezošo vāveri.
Būtu diskusija, kur vīrietis sūdzas, ka sieviete nedod esot 8ajā mēnesī, viņu ar akmeņiem nomētātu😄
07.10.2021 16:58 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Seina @ 07.10.2021 01:38
Nu bet tas taču ir pēdējais grūtniecības mēnesis! Es drīzāk apbrīnoju tevi, ka joprojām gribās un pašai nav bail, ir ērti utjpr.
Pilnībā saprotu tavu vīrieti, 99% dodu, ka tā ir psiholoģiska barjera, nu kā var mīlēties, zinot, ka tulīt jādzimst, vēders tev tik milzīgs un visas domas ap jau dzemdībām un pārmaiņām?!
Un vispār, ja līdz šim viņš piekrita tavām seksuālām vēlmēm, tad pasaki par to paldies, reti kurš pāris mīlējas pēdējā trimestrī... tut taču ne tikai fiziskā, bet arī psiholoģiskā barjera nāk klāt.

Piekrītu. Man šķiet aiz bezdarbības dāmas visu ko var izdomāt 😀
07.10.2021 16:48 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
TeaPot @ 07.10.2021 16:24
Domāju, mēģini vēlreiz parunāt, pasaki, ka Tev arī satraukums, bet jūs abi esat komanda, kas spēs kopā ar to tikt galā, bet tāpēc arī jums jādarbojas kopā. Uzklausi, kādas ir viņa bažas? Pastāsti, ka esi vientuļa viena, bet ļauj arī viņam runāt par saviem uztraukumiem.
Labi liels paldies par ieteikumiem ☀️
07.10.2021 16:28 |
 
Patīk
Reitings 10847
Reģ: 27.01.2021
Domāju, mēģini vēlreiz parunāt, pasaki, ka Tev arī satraukums, bet jūs abi esat komanda, kas spēs kopā ar to tikt galā, bet tāpēc arī jums jādarbojas kopā. Uzklausi, kādas ir viņa bažas? Pastāsti, ka esi vientuļa viena, bet ļauj arī viņam runāt par saviem uztraukumiem.
07.10.2021 16:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits