Menstruālā apakšveļa

 
Reitings 12
Reģ: 14.09.2021
Iesakiet ērti nopērkamas un labas kvalitātes menstruālās apakšbikses! Interesē gan zemāka cena, gan augstāka!
Vai pašas lietojat? Vai 2 pāri ir pietiekami?
27.09.2021 14:10 |
 
Reitings 65
Reģ: 09.07.2021
Paldies meitenes ! Izskatās k ir vērts pamēģināt
29.09.2021 14:52 |
 
Reitings 224
Reģ: 13.01.2021
Nopirku pāris gb dienām kad sēžu mājās. Ir super ērti un ar manām stiprajām mr tiešām nekas netek garām. Patīk labāk pat par piltuvi.
29.09.2021 14:18 |
 
Reitings 504
Reģ: 05.08.2021
Gazelle @ 29.09.2021 01:28
Tās, kas ir šādas lietojušas - tiešām kā tas strādā? Nav gadījies, ka sasmērē drēbes ? Un cik ilgi ar tādām bikšelītèm jūs staigājat? Es pieļauju ka tas varētu būt labs risinājums uz nakti ..?gribētos dzirdēt no cilvēka kam reali ar to ir pieredze , šobrīd grūti iedomāties uzvilkt apenītes un doties ikdienas gaitàs bez stresa . Nepamēģināsi neuzzināsi i guess !

Es pārsvara lietoju uz nakti kopa ar piltuvi, jo gadas, ka piltuve pārpildās un sāk tecēt garām. Vieglākās dienās lietoju tikai tās apakšbikses, kas strādā perfekti. Es vēl neesmu saņēmusies izmēģināt tikai apakšbikses kāda smagākas asiņošanas dienā, bet esmu daudz lasījusi un skatījusies atsauksmes, kur izskatās, ka reali strādā. Es mazliet raustos, bet varbūt, ja iekritīs diena, kad esmu visu dienu majās, pamēgināšu :D vienīgais, kas man nepatīk, ir tas, ka viņas liekas diezgan sajūtamas un mazliet čaukst. mans draugs gan apgalvo, ka viņs nekādu atšķirību neredz un neko nedzird. Citādā ziņā liekas ērtas. Līdžīgi ka ar paketēm - sākumā uzvelkot var ļoti just, bet pāris minūtes pastaigā un aizmirsti vispār.
29.09.2021 13:49 |
 
Patīk
Reitings 10141
Reģ: 18.09.2021
Gazelle @ 29.09.2021 01:28
Tās, kas ir šādas lietojušas - tiešām kā tas strādā? Nav gadījies, ka sasmērē drēbes ? Un cik ilgi ar tādām bikšelītèm jūs staigājat? Es pieļauju ka tas varētu būt labs risinājums uz nakti ..?gribētos dzirdēt no cilvēka kam reali ar to ir pieredze , šobrīd grūti iedomāties uzvilkt apenītes un doties ikdienas gaitàs bez stresa . Nepamēģināsi neuzzināsi i guess !

Kā jau teicu, es tikai šovasar nopirku pirmās. Senāk pa ausu galam biju dzirdējusi, ka tādas ir, bet nepievērsu uzmanību līdz nupat kaut kā uzrunāja vienas influenceres IG storijs.
Strādā ļoti labi. Nevienu reizi nav sasmērējušās drēbes. Uzsūcošā daļa ir pa visu apakšu un acīmredzot jaudīga (bet nav mega bieza). Esmu lietojusi pa dienu, pa nakti, sportā, vairākas stundas braucot auto. Tieši tikko bija MR, un ar vienām easy iztiku no vienas dienas pēcpusdienas līdz nākamās dienas rīta pusei.
Pirmās man bija THAT DAY, tagad pasūtīju STEELLACE (abas latviešu). Vēl gribu pamēģināt THINX.
29.09.2021 10:32 |
 
Reitings 65
Reģ: 09.07.2021
Tās, kas ir šādas lietojušas - tiešām kā tas strādā? Nav gadījies, ka sasmērē drēbes ? Un cik ilgi ar tādām bikšelītèm jūs staigājat? Es pieļauju ka tas varētu būt labs risinājums uz nakti ..?gribētos dzirdēt no cilvēka kam reali ar to ir pieredze , šobrīd grūti iedomāties uzvilkt apenītes un doties ikdienas gaitàs bez stresa . Nepamēģināsi neuzzināsi i guess !
29.09.2021 01:28 |
 
10 gadi
Reitings 4259
Reģ: 03.08.2009
Ja jūs gribētu izmantot piltuvi/mazgājamās apenes/mazgājamās paketes utt, tad gan jau izdomātu kā labāk organizēties, lai nav jāčakarējas darbā un citur. Vajag tikai drusku piedomāt pie tā. Manā rīcībā ir viss iepriekš minētais, neesmu vienreizējās higiēnas preces pirkusi jau gadiem, neesmu arī piedzīvojusi nekādus ČP ar šīm lietām. Ja būtu steidzama vajadzība, tad, protams, nopirktu arī parastās preces, bet līdz šim nav gadījies, ka vajadzētu.
Bet šis viss tiek izmantots gan tādēļ, lai saaudzetu dabu, gan tādēļ, lai lietotu ķermenim draudzīgākus materiālus. Ērtāk, protams, ir pirkt, bet tas ērtums arī ir relatīvs. Ja kādai pēc šīs diskusijas būs iekritis, ka vajadzētu pamēģināt, tas jau vien būs veiksmīgs iznākums.
28.09.2021 23:41 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Man daaaaudz, daaaaudz ērtāk šķiet ielikt to visu nosodīto paketi, nekā stūķēt kaut kādas skalojamās piltuves un vilkt mazgājamās apenes.
28.09.2021 23:06 |
 
Reitings 144
Reģ: 02.02.2019
Piltuves un nu jau mēnešreižu apakšveļa?kas būs tālāk.
28.09.2021 20:30 |
 
Reitings 430
Reģ: 22.07.2021
Bet diskusijas autorei + no manis, vispār nebiju dzirdējusi par tādām mr apenēm 😃
28.09.2021 20:17 |
 
Reitings 430
Reģ: 22.07.2021
Šī diskusija sāk palikt smieklīga. Kur jūs rāvāt, ka tās bikšeles obligāti uzreiz pēc novilkšanas kaut kur ofisā jāskalo (nevis mājās pirms mazgāšanas)? Un visām tiešām nav tik stipras mr, lai būtu vajadzība bieži mainīt, it sevišķi pēc otrās dienas.
Piekrītu iepriekš šeit rakstītajam par galējībām. Vispār tik lielai sabiedrības daļai ir tendence braukt no viena grāvja otrā, nu tā, ka sāk un nevar apstāties, mēru neredz. Daudzās jomās.
28.09.2021 20:10 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Galvenais, ka neviena te nav rakstījusi, ka darbā mazgā apenes, vai ka tā būtu jādara. Atkal tikai cepšanās par savām personīgajām fantāzijām.
Un ja jau tevi uztrauc tas, ka kāda varētu izmazgāt tualetes izlietnē kaut ko asiņainu (piltuvi, piemēram), tad kāpēc apgalvo, ka mazgāt traukus tualetē ir nekas īpašs? Bet vienlaicīgi arī mazgāt tur šīs apenes būtu off limits, jo nedod dievs tur kāda mazgā traukus? Pilnīgs bezsakars.
28.09.2021 20:06 |
 
Reitings 2031
Reģ: 21.02.2015
Es arī piekrītu Sisenim un Zhuzhuu. Varbūt mājās sēdošām sievietēm tas der, bet nevaru iedomāties aktīvā ikdienas skrējienā ko tamlīdzīgu.
Varbūt kādam tas arī būs šoks, bet visās darba vietās nav atsevišķa virtuvīte, kur skalot kafijas krūzi. Es savējo ar skaloju wc izlietnē tepat vienā no Rīgas pašvaldības departamentiem. :)
28.09.2021 20:05 |
 
Reitings 59
Reģ: 18.05.2020
putns @ 28.09.2021 19:30
Es arī nepiekrītu, ka tas ir tikai trends.
Same. Tās atlikušās dienas krāmēties ar tamponiem/paketēm/vēl nezin ko man nepatīk, šāda apakšveļa tam ir daudz labāka.
Vispār mani reizēm fascinē lietotāju tendence šajā forumā ar pilnīgi visu iet pilnīgās galējībās un bezjēdzīgi pārspīlēt. Tajā pašā laikā braucot tādās auzās kā apgalvojumos, ka
Tavas kolēģes traukus mazgā tualetē? Un tad laikam noskalo, noraujot podā ūdeni? Vai arī tu grasies ar savām apenēm iet uz virtuvi?
Psc vienkārši.

Un man tiešām reāli žēl tevis, ja tu skalojot traukus bāz viņus podā un tad norauj ūdeni tiem virsū. Bet nu, pasaulē visādu dīvainīšu pilns 😊
28.09.2021 19:42 |
 
Reitings 59
Reģ: 18.05.2020
putns @ 28.09.2021 19:30
Es arī nepiekrītu, ka tas ir tikai trends.
Same. Tās atlikušās dienas krāmēties ar tamponiem/paketēm/vēl nezin ko man nepatīk, šāda apakšveļa tam ir daudz labāka.
Vispār mani reizēm fascinē lietotāju tendence šajā forumā ar pilnīgi visu iet pilnīgās galējībās un bezjēdzīgi pārspīlēt. Tajā pašā laikā braucot tādās auzās kā apgalvojumos, ka
Tavas kolēģes traukus mazgā tualetē? Un tad laikam noskalo, noraujot podā ūdeni? Vai arī tu grasies ar savām apenēm iet uz virtuvi?
Psc vienkārši.

Vot nevaru saprast, kāpēc šajā forumā izlasa bet nesaslēdz klāt smadzenes?
Kur es tev apgalvoju, ka kāds tā dara - stāvu pie tualetes un skaitu,kura ar ko iet? Un tas,ka tualetes izlietnē izskalo krūzi/ izlej kafijas biezumus ir kas anormāls? Podā jau nemazgā. 🤔Vot tas,ka darbā mazgā apakšbikses gan ir kaut kas drusku crazy.
28.09.2021 19:39 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Es arī nepiekrītu, ka tas ir tikai trends.
Man personīgi ir tikai kādas 2 dienas ar spēcīgu asinošanu, pārējās dienās ar tām apakšbiksem mierīgi varētu dzīvot, jo tik daudz nenāk ārā un viss ļoti labi sasūcas.

Same. Tās atlikušās dienas krāmēties ar tamponiem/paketēm/vēl nezin ko man nepatīk, šāda apakšveļa tam ir daudz labāka.
Vispār mani reizēm fascinē lietotāju tendence šajā forumā ar pilnīgi visu iet pilnīgās galējībās un bezjēdzīgi pārspīlēt. Tajā pašā laikā braucot tādās auzās kā apgalvojumos, ka
Nice, izskaloju izlietnē un domās lūdzu piedošanu,ja kāda kolēģe izlietnē mazgā arī krūzes vai kādus ēdampiederumus.

Tavas kolēģes traukus mazgā tualetē? Un tad laikam noskalo, noraujot podā ūdeni? Vai arī tu grasies ar savām apenēm iet uz virtuvi?
Psc vienkārši.
28.09.2021 19:30 |
 
Reitings 59
Reģ: 18.05.2020
Sisenis @ 28.09.2021 17:19

Ik pēc 2h toletē velc nost bikšeles un mainīt apenes? Tikmēr tās, kas noasiņojušas turēt kur? Somiņā, lai kalst? ?

Ahahaha, vai ne 😀
Man reāli jau iedomājoties smiekli nāk. 😁
Atbildot uz Anna Shirley komentāru,ka par ofisu bezpriģela komentārs. Nu,nezinu gan....
Iedomājos, ka katru reizi, kad jūtu,ka vajag mainīt, ņemu bikšeles (kas nemaz nekrīt acīs,o nē😁) un eju uz tualeti, lai pārvilktu. Velku nost zeķubikses (zeķubikses,karl!) cenšoties tās nesaplēst 😀 un pārvelku apenītes. Tā. Tik tālu būtu. Un tad? Jā,kas seko tālāk?🤔 Pēc jūsu pamācībām sanāk,ka man jāizskalo. Ok, kur? 🤔Izlietnē? Nice, izskaloju izlietnē un domās lūdzu piedošanu,ja kāda kolēģe izlietnē mazgā arī krūzes vai kādus ēdampiederumus.😁 izskalojusi esmu. Tālāk? Toč lieku maisiņā,lai stāv visu dienu un sutinās? 😁 vai kar uz radiatoriem lai žūst? 😁 es, protams, atvainojos par sarkastisko un pastulbo tekstu, bet nu reāli es nesaprotu. Ja par piltuvi vēl.daudz maz skaidrs,tad apenes liekas kaut kas nesaprotams. Es tiešām gribētu skaidrojumu,kā ofisā ar šito situāciju tikt galā 🤔
28.09.2021 19:13 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Anne Shirley @ 28.09.2021 15:11

Varbūt pirms sāc šausmināties, ir vērts pakustināt smadzeni vai kaut drusku painteresēties?
1. Tu visu dienu staigā ar vienu paketi? Nē? Tieši tāpat ar apenitem. Vnk nomaini tik bieži, cik nepieciešams.
2. Nē, nekādas smakas nav. Domā tas sasmaržinātās paketes ir kaut kas super labs Tavai vagīnai? Tieši paketes smird vairāk, jo tie aromatizētāji saskarē ar ķermeņa izdalījumiem veido nepatīkamu smaku.
3. Apenes pirms veļas mašīnas ir jāizskalo aukstā ūdenī, tad var mazgāt kopā ar pārējām drēbēm. To vienmēr arī ražotāji norāda.
Komentārs par ofisa sievietēm vispār kkāds bezpriģels. ?

Ik pēc 2h toletē velc nost bikšeles un mainīt apenes? Tikmēr tās, kas noasiņojušas turēt kur? Somiņā, lai kalst? 😀
28.09.2021 17:19 |
 
Reitings 312
Reģ: 29.04.2021
brr nu šis gan man liekas kkas nepieņemams. Pat paketes ciest nevaru, jo pirmkārt liekas nehigēniski, otrkārt vnk neciešu to sajūtu, tomēr viņas jūt. Un vēl skalot ar rokām savas mēnešreizes brr. Es tikai tamponus, un ir labi. Bet nu katram savs, nenosodu, ja patīk ta patīk.
28.09.2021 17:10 |
 
10 gadi
Reitings 4259
Reģ: 03.08.2009
Taa vietaa, lai izmestu asinjainu paketi, tamponu, asinis visu dienu kraajas apenees? Tjipa pamperveidiigas, bet plaanaakas? Un nav smakas? Tieshaam taada uzsuukshanss speeja, ka asinis nesaak kaut vai nedaudz smakot? Un tiiriiba ap vagiinu? Jau ar paketi izsmeereejas apkaart, te visu dienu smeereejas asinis pa kaajstarpi? Taapat kaa ar piltuveem, laistiit asinis un mazgaat piltuvi, nekad nesapratiishu. Un taas apenes peec tam mazgaa? Kaa? Veljasmashiinaa taads daudzums asinju, kas uzsuucies, nesacuuko citas dreebes? Vai kraaj to apenju jaudzi un tad tur griezhas sarkaniigs uudens?

Varbūt pirms sāc šausmināties, ir vērts pakustināt smadzeni vai kaut drusku painteresēties?
1. Tu visu dienu staigā ar vienu paketi? Nē? Tieši tāpat ar apenitem. Vnk nomaini tik bieži, cik nepieciešams.
2. Nē, nekādas smakas nav. Domā tas sasmaržinātās paketes ir kaut kas super labs Tavai vagīnai? Tieši paketes smird vairāk, jo tie aromatizētāji saskarē ar ķermeņa izdalījumiem veido nepatīkamu smaku.
3. Apenes pirms veļas mašīnas ir jāizskalo aukstā ūdenī, tad var mazgāt kopā ar pārējām drēbēm. To vienmēr arī ražotāji norāda.
Komentārs par ofisa sievietēm vispār kkāds bezpriģels. 🙄
28.09.2021 15:11 |
 
Reitings 504
Reģ: 05.08.2021
Susurrrrrs @ 28.09.2021 12:07
Taa vietaa, lai izmestu asinjainu paketi, tamponu, asinis visu dienu kraajas apenees? Tjipa pamperveidiigas, bet plaanaakas? Un nav smakas? Tieshaam taada uzsuukshanss speeja, ka asinis nesaak kaut vai nedaudz smakot? Un tiiriiba ap vagiinu? Jau ar paketi izsmeereejas apkaart, te visu dienu smeereejas asinis pa kaajstarpi? Taapat kaa ar piltuveem, laistiit asinis un mazgaat piltuvi, nekad nesapratiishu. Un taas apenes peec tam mazgaa? Kaa? Veljasmashiinaa taads daudzums asinju, kas uzsuucies, nesacuuko citas dreebes? Vai kraaj to apenju jaudzi un tad tur griezhas sarkaniigs uudens?
Es taadu opciju apsveertu, ja buutu reaali jaaiet kalnos, jaateelo snaiperis armijaa, jaaceljo teltii paari antarktiidai. A te sievietes normaalaas ofisaa labpraatiigi kjeezaas ar asiniim, tfu. Patiik sarezhgjiit sev dziivi.

man liekas, ka tur daudz kas atkarīgs no personīgajiem apstākļiem un preferencēm. Ir siveites, kam 8 dienas asiņo tā, ka paiet nevar, ir sievietes, kam klapi kaut kas iztek ārā. Tāpat anatomija un fizioloģija katrai mums ir mazliet cita, tāpēc arī ir forši, ka ir varianti, kas katrai der.
Man personīgi ir tikai kādas 2 dienas ar spēcīgu asinošanu, pārējās dienās ar tām apakšbiksem mierīgi varētu dzīvot, jo tik daudz nenāk ārā un viss ļoti labi sasūcas. Pirms mazgāšanas izskalo ar aukstu ūdeni, un nav nekādu problemu. Tā jau viņas iesaka mazgāt tikai ar rokām, lai paildzinātu dzīvi, bet man personīgi tam nav laika un gribēšanas, tāpēc lieku veļas mašīnā, pagaidām viss ok.
Tāpat arī ar piltuvi - man liekas ļoti ērti izņemt, izliet, izskalo vai izslauki un liec atpakaļ. Jo īpaši uz mr beigam, kad tik daudz vairs asiņu nav un tampons mēdz padarīt tur visu pārāk sausu pēc sajūtam. Piltuve manā pieredzē ieslīd un izslīd ārā daudz patīkamāk. Again - tas tā nebūs visām, katrai ir sava pieredze, bet es pamēģināju un man patīk.
28.09.2021 13:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits