Menstruālā apakšveļa

 
Reitings 12
Reģ: 14.09.2021
Iesakiet ērti nopērkamas un labas kvalitātes menstruālās apakšbikses! Interesē gan zemāka cena, gan augstāka!
Vai pašas lietojat? Vai 2 pāri ir pietiekami?
27.09.2021 14:10 |
 
Patīk
Reitings 10140
Reģ: 18.09.2021
Man pagaidām tikai vienas (THAT DAY), pasūtīju nesen, bet iepatikās. Bet man pārsvarā ir vieglas vai maksimums vidējas MR. Dažas stundas vai pat visu dienu es noteikti nekādu smaku nejūtu. Viss uzsūcas un patiešām nav NEKĀDA diskomforta vai jocīgu sajūtu.
Te ieteica STEELLACE, tikko arī tās pasūtīju. Atbalstīšu latviešu ražotājus :)
Par mazgāšanu - pieļauju, ka lielai daļai tas liksies čakars, bet es pirms tam izskaloju aukstā ūdenī un tad tikai lieku veļas mašīnā. Tā ka nav sarkans ūdens.
Es nelietoju tik daudz eko dēļ, bet vienkārši patiešām iepatikās - tas ir ērti ar manu aktīvo dzīvesveidu un sportu.
P.S. Piekrītu, ka Skvorcova ir absolūti nebaudāms cilvēks :D Tāpat kā besī alisewild, naturalbeibe un visas pārējās, kam obligāti IG jāpaziņo, kad ir sākušās MR un jātaisa no tā hajs.
28.09.2021 13:14 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Taa vietaa, lai izmestu asinjainu paketi, tamponu, asinis visu dienu kraajas apenees? Tjipa pamperveidiigas, bet plaanaakas? Un nav smakas? Tieshaam taada uzsuukshanss speeja, ka asinis nesaak kaut vai nedaudz smakot? Un tiiriiba ap vagiinu? Jau ar paketi izsmeereejas apkaart, te visu dienu smeereejas asinis pa kaajstarpi? Taapat kaa ar piltuveem, laistiit asinis un mazgaat piltuvi, nekad nesapratiishu. Un taas apenes peec tam mazgaa? Kaa? Veljasmashiinaa taads daudzums asinju, kas uzsuucies, nesacuuko citas dreebes? Vai kraaj to apenju jaudzi un tad tur griezhas sarkaniigs uudens?
Es taadu opciju apsveertu, ja buutu reaali jaaiet kalnos, jaateelo snaiperis armijaa, jaaceljo teltii paari antarktiidai. A te sievietes normaalaas ofisaa labpraatiigi kjeezaas ar asiniim, tfu. Patiik sarezhgjiit sev dziivi.
28.09.2021 12:07 |
 
Patīk
Reitings 10842
Reģ: 27.01.2021
TeaPot @ 28.09.2021 11:29
Nelietoju, zinu, ka droši vien ar katru tamponu kastes pirkumu nogalinu pāris bruņurupuču, bet citas metodes man nav piemērotas. Tā jau tā nedēļa ir diskomforts, nafig vēl sev dzīve jāsaīsina, mēģinot iestūķēt sev tur kaut kādu piltuvi vai pirkt dārgas speciālas apenes, kuras man pēc idejas liekas diezgan nehigiēniski un pretīgi (mans subjektīvais viedoklis, neesmu mēģinājusi), bet man arī paketes riebjas, tāpēc tā. Piltuve un mēnešreižu apakšveļa ir greenwashoto woke influenceru galvenie jājamzirdziņi (kaut vai tā pati Skvorcova, kura ir pašpasludinātā insta meņku apeņu kvīn), ja lieto ko citu, principā esi dabas un dzimuma nodevēja.
Par thinx runājot, no draudzenēm esmu dzirdējusi, ka viņu veļa ir piemērota dāmām ar vieglu/vidēju plūsmu, stiprākās dienās laidīs cauri, pat tā super thick veļa. Un periodiski uz LV sūta gan, jo kaut kā viņas dabū :D Zinu, ka ar atmuitošanu čakars, ja es kādreiz gribētu mēģināt, šīs nesūtītu.
*dzīve jāsarežģī, nevis jāsaīsina! 🤣🤣🤣 no piltuves neviena vēl nav nomirusi, cerams! :D
28.09.2021 11:30 |
 
Patīk
Reitings 10842
Reģ: 27.01.2021
Nelietoju, zinu, ka droši vien ar katru tamponu kastes pirkumu nogalinu pāris bruņurupuču, bet citas metodes man nav piemērotas. Tā jau tā nedēļa ir diskomforts, nafig vēl sev dzīve jāsaīsina, mēģinot iestūķēt sev tur kaut kādu piltuvi vai pirkt dārgas speciālas apenes, kuras man pēc idejas liekas diezgan nehigiēniski un pretīgi (mans subjektīvais viedoklis, neesmu mēģinājusi), bet man arī paketes riebjas, tāpēc tā. Piltuve un mēnešreižu apakšveļa ir greenwashoto woke influenceru galvenie jājamzirdziņi (kaut vai tā pati Skvorcova, kura ir pašpasludinātā insta meņku apeņu kvīn), ja lieto ko citu, principā esi dabas un dzimuma nodevēja.
Par thinx runājot, no draudzenēm esmu dzirdējusi, ka viņu veļa ir piemērota dāmām ar vieglu/vidēju plūsmu, stiprākās dienās laidīs cauri, pat tā super thick veļa. Un periodiski uz LV sūta gan, jo kaut kā viņas dabū :D Zinu, ka ar atmuitošanu čakars, ja es kādreiz gribētu mēģināt, šīs nesūtītu.
28.09.2021 11:29 |
 
Reitings 745
Reģ: 14.05.2019
Anne Shirley @ 28.09.2021 00:47
Viens burts pietrūka. Links te https://www.steellace.eu/
uu paldies liels. Likās, ka that day ir pirmās šādas biksītes 😂 lietoju piltuvi, bet nevienmēr ar pirmo sanāk ideāli ielikt, tāpēc jāiegādājas biksītes.
28.09.2021 07:23 |
 
10 gadi
Reitings 4259
Reģ: 03.08.2009
Viens burts pietrūka. Links te https://www.steellace.eu/
28.09.2021 00:47 |
 
Reitings 745
Reģ: 14.05.2019
Anne Shirley @ 27.09.2021 22:19
Mans favorīts ir LV firma Steelace. Skaistas biksītes, dažāda uzsūktspēja. Tiešām izcils produkts. Thinx man arī ir, bet viņu "heavy flow" ir Steelace ekvivalents vieglajām dienām. Nu jo tas reāli vienas pašas nevar vilkt, vismaz ne pirmajās dienās. Man šķiet, ka man ir 2 Thinx un 3 Steelace. Tā, lai pavisam labi pietiktu, prasītos vēl pārītis.
var kādu linku palūgt ? Nevaru atrast.
28.09.2021 00:27 |
 
10 gadi
Reitings 2341
Reģ: 05.08.2010
Anne Shirley @ 27.09.2021 22:19
Mans favorīts ir LV firma Steelace. Skaistas biksītes, dažāda uzsūktspēja. Tiešām izcils produkts. Thinx man arī ir, bet viņu "heavy flow" ir Steelace ekvivalents vieglajām dienām. Nu jo tas reāli vienas pašas nevar vilkt, vismaz ne pirmajās dienās. Man šķiet, ka man ir 2 Thinx un 3 Steelace. Tā, lai pavisam labi pietiktu, prasītos vēl pārītis.

Šeit pat lētāk.
Gribu izmēģināt, vai tiešām var nelietot ar viņām paketes/tamponus. Vienmēr skatījos skeptiski, bet tagad sagribējās nopirkt 😀
27.09.2021 23:37 |
 
10 gadi
Reitings 4259
Reģ: 03.08.2009
Mans favorīts ir LV firma Steelace. Skaistas biksītes, dažāda uzsūktspēja. Tiešām izcils produkts. Thinx man arī ir, bet viņu "heavy flow" ir Steelace ekvivalents vieglajām dienām. Nu jo tas reāli vienas pašas nevar vilkt, vismaz ne pirmajās dienās. Man šķiet, ka man ir 2 Thinx un 3 Steelace. Tā, lai pavisam labi pietiktu, prasītos vēl pārītis.
27.09.2021 22:19 |
 
Reitings 745
Reģ: 14.05.2019
Man ir info, ka latviešu zimolam that day, drīz būs jaunas krāsas un kāds modelis. Pati gaidu, ko mazliet savādāku, tāpēc jautāju viņiem šo :)
27.09.2021 20:59 |
 
Patīk
Reitings 10140
Reģ: 18.09.2021
teberebe @ 27.09.2021 20:28

nekas mega sexy jau tur nekad nebūs, tikai tādi omīšu modeļi, bet nu man galvenais, lai funkciju pilda ? Pie low un medium flow dažām firmām ir vairāk opciju, bet es vēl tik ļoti neesmu pieradusi, lai pilnība uz tādam pārietu. Izskatās, ka paliek arvien populārākas, kas nozimē, ka gan jau modeļi un mateirāli arī sāks uzrasties visādi jauni un interesanāki ar laiku.

Es laikam esmu omīte, jo šādas vienkāršas velku arī ikdienā :D :D Izskatās, ka man pietiek ar medium flow. Low flow varbūt kādreiz pamēģināšu...
Piekrītu - šis ir trends (protams, savu lomu spēlē arī eko šmeko), tā ka gan jau būs jauni un inčīgi modeļi un cerams arī cenas ies uz leju
27.09.2021 20:54 |
 
Reitings 504
Reģ: 05.08.2021
Apple of my eye @ 27.09.2021 19:23

Ūuu, paldies! Šādas nebiju zinājusi. Izskatās labi. Bet nu fasonus viņi tur visi viens no otra kopē :D Vēl gribēju piebilst sākotnējai jautātājai, ka man viņas ļoti patīk sportam. Vai ceļojot (piem., visu dienu braucot auto).

nekas mega sexy jau tur nekad nebūs, tikai tādi omīšu modeļi, bet nu man galvenais, lai funkciju pilda 😁 Pie low un medium flow dažām firmām ir vairāk opciju, bet es vēl tik ļoti neesmu pieradusi, lai pilnība uz tādam pārietu. Izskatās, ka paliek arvien populārākas, kas nozimē, ka gan jau modeļi un mateirāli arī sāks uzrasties visādi jauni un interesanāki ar laiku.
27.09.2021 20:28 |
 
Patīk
Reitings 10140
Reģ: 18.09.2021
teberebe @ 27.09.2021 17:59
Man ir viens pāris no Wuka Ultimate un loti patīk. Ap kāju gan liekas ciešas, bet tas jau laikam tāpēc, lai netiek nekas garām. Ņēmu wika, jo viņiem vienīgajiem atradu tādas, kas ir mazliet smukas un ir no tencela, nevis kokvilnas, viņām sānos diezgan smuki paneļi. Es personīgi nevaru izturēt tīras kokvilnas apakšveļu, tāpēc speciāli meklēju ko mazliet no cita materiāla. Es lietoju tikai uz nakti pirmajās mr dienās, kad pludo pāri visiem tamponiem un piltuvēm, tāpēc nezinu, cik daudzas vajadzētu, ja tikai ar tadām grib izdzīvot. Manā pieredzē pēc izmazgāšanas wuka izžūst diezgan ātri.

Ūuu, paldies! Šādas nebiju zinājusi. Izskatās labi. Bet nu fasonus viņi tur visi viens no otra kopē :D Vēl gribēju piebilst sākotnējai jautātājai, ka man viņas ļoti patīk sportam. Vai ceļojot (piem., visu dienu braucot auto).
27.09.2021 19:23 |
 
Reitings 504
Reģ: 05.08.2021
Man ir viens pāris no Wuka Ultimate un loti patīk. Ap kāju gan liekas ciešas, bet tas jau laikam tāpēc, lai netiek nekas garām. Ņēmu wika, jo viņiem vienīgajiem atradu tādas, kas ir mazliet smukas un ir no tencela, nevis kokvilnas, viņām sānos diezgan smuki paneļi. Es personīgi nevaru izturēt tīras kokvilnas apakšveļu, tāpēc speciāli meklēju ko mazliet no cita materiāla. Es lietoju tikai uz nakti pirmajās mr dienās, kad pludo pāri visiem tamponiem un piltuvēm, tāpēc nezinu, cik daudzas vajadzētu, ja tikai ar tadām grib izdzīvot. Manā pieredzē pēc izmazgāšanas wuka izžūst diezgan ātri.
27.09.2021 17:59 |
 
Patīk
Reitings 10140
Reģ: 18.09.2021
Ui, iepriekš sameloju - THAT DAY cena ar 10% atlaidi (kaut kāda influencera kods) un piegādi bija 27.71 EUR.
27.09.2021 16:28 |
 
Patīk
Reitings 10140
Reģ: 18.09.2021
Nesen nopirku latviešu THAT DAY. Man ļoooti patīk kvalitāte, modelis. Cena ir padārga, ar piegādi virs 30 EUR. Nupat bija akcija ar nelielām atlaidēm, ja pērc 2-3. Vēl var čekot influenceru kodus.
Cik varēju, izpētīju visu netu, un man vēl patīk šis tas no amerikāņu THINX, bet nepiegādā uz Latviju. Domāšu, ko darīt (sūtīt caur Shipzee vai kā). THINX gan man besī no biznesa filozofijas - tas viņu "For People with Periods" teksts uzdzen šermuļus (vairs jau nedrīkst lietot vārdu "sieviete") + produktu bildes lielākoties ir nesmukas ar resniem cilvēkiem un pat transgenderi (nopietni!), tā ka man jāmežģī smadzenes, lai saprastu, kā tas izskatīties uz mana tievā auguma.
Man pagaidām ir vienas, bet vajadzētu kā minimums 2. Vislabāk 3. Tāpēc pasūtīšu vēl divus gab. no iepriekšminētajiem ražotājiem. Un - šī ir mana lieta, priecājos, ka pamēģināju.
27.09.2021 16:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!