Sorry, bet pavisam nedaudz par Covidu

 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Šodien kaut kā atmiņā atausa pag. gada marta Panorāmas kadri no "situācijas" Vuhaņā, kur cilvēki no nezināma vīrusa uz ielām krita no kājām. Jāatzīst, ka redzot ko tādu tajā pat vakarā arī es aizskrēju uz veikalu pēc griķu krājumiem, atzīstos 😅 Bet kur tie uz ielām krītošie ir tagad? Kā valsts galvenais medijs varēja rādīt un biedēt sabiedrību ar ko tādu, kas nekādā veidā šobrīd nav mūsu realitāte? Cilvēki NEKRĪT uz ielām, vai ne? Labojiet, ja klūdos.. nu un šī toreizējā šīs situācijas dramatizēšana man tiešām liek domāt, ka tas tika tomēr darīts mērķtiecīgi spēlējoties ar cilvēku psihi, lai uzkarinātu viņus uz šī pandēmijas āķa.. jo tajā brīdī tas tiešām šķita kā kas fatāls un man uz brīdi tovakar tiešām sametās patiešām bail.
Un tagad cilvēki tiek turēti uz tā tuvojošos briesmu viļņa un viss..
Tāpēc mans vienīgais jautājums ar šo laikam ir, vai tur, kur jūs atrodaties, cilvēki uz ielām krīt un mirst, kā toreiz panorāmā rādīja?
Negribu nevienu provocēt vai kacināt, vai vairot negācijas 🙏
17.09.2021 02:06 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Anne Shirley @ 17.09.2021 21:31
Man liekas, ka cilvēki nesaprot galvenos drošības pasākumu ievērošanas un vakcinēšanās iemeslus. Covid ir ļoti viegli pārnēsājama slimība. Jo vairāk slimo, jo vairāk nonāk slimnīcā. Jo vairāk cilvēku ir slimnīcā, jo lielāka iespēja, ka tiks paralizēta veselības aprūpes sistēma. Nu cik var šito skaidrot. ASV vairākos štatos jau šī situācija atkal ir pienākusi, ka cilvēkam ar sirdstrieku nav vietas intensīvās terapijas nodaļā, jo tur 90% pilns ar antivax covidistiem un atlikušās vietas ir citas saslimšanas. Pietiek ar vienu covid + grutnieci, lai apgrūtinātu visas dzemdību nodaļas darbu. Un tā tālāk.
Kad beidzot pieleks, ka visas neērtības ir nevis tāpēc, ka Covids ir tik nāvējošs, bet gan tāpēc, ka tam ir ārkārtīgi liels potenciāls paralizēt veselības aprūpes sistēmu. Jopcik!
Jo vairāk slimo, jo vairāk paliek imūni pret to un tad vairs neparnēsā un neslimo. Tā tiek sasniegta pūļa imunitāte. Un slimība nav nāvējoša. Ar preventīviem medikamentiem tā varētu būt mazāk nāvējoša par gripu!
Ja gripa neparalizē neko, tad c19 arī nevajg paralizēt - abad kroņvīrusa slimības! Jopcik!
17.09.2021 23:02 |
 
Reitings 122
Reģ: 15.06.2020
Anne Shirley @ 17.09.2021 21:31
Man liekas, ka cilvēki nesaprot galvenos drošības pasākumu ievērošanas un vakcinēšanās iemeslus. Covid ir ļoti viegli pārnēsājama slimība. Jo vairāk slimo, jo vairāk nonāk slimnīcā. Jo vairāk cilvēku ir slimnīcā, jo lielāka iespēja, ka tiks paralizēta veselības aprūpes sistēma. Nu cik var šito skaidrot. ASV vairākos štatos jau šī situācija atkal ir pienākusi, ka cilvēkam ar sirdstrieku nav vietas intensīvās terapijas nodaļā, jo tur 90% pilns ar antivax covidistiem un atlikušās vietas ir citas saslimšanas. Pietiek ar vienu covid + grutnieci, lai apgrūtinātu visas dzemdību nodaļas darbu. Un tā tālāk.
Kad beidzot pieleks, ka visas neērtības ir nevis tāpēc, ka Covids ir tik nāvējošs, bet gan tāpēc, ka tam ir ārkārtīgi liels potenciāls paralizēt veselības aprūpes sistēmu. Jopcik!

Tur tā lieta, ka tā vakcīna nekam neder. Nezina, cik ilgi turēsies un kādi blakusefekti. Ja tā vakcīna līdzētu, tad Izreālā nebūtu pilna slimnīcas ar covid pacientiem, tur pat vairāk, kā pirmajā vilnī. Un varēja vispār valsts tieši pasaules klaidoņus, kas izcelo un iecelo, turēt karantīnā 2 nedēļas(kaut vai ar covid pasi), nevis ar iebiedēšanu vakcinēt visu Latviju ar nepārbaudītam vakcīnām. Un esam reāli tu nevarēji tikt slimnīcā pat pirms covid. Vispār šajā forumā kādam pazīstamais ir nomiris no covid vai no covid vakcīnām? Es nerunāšu par blakuspārādībām vai slimības gaitu.
17.09.2021 22:06 |
 
10 gadi
Reitings 4259
Reģ: 03.08.2009
Man liekas, ka cilvēki nesaprot galvenos drošības pasākumu ievērošanas un vakcinēšanās iemeslus. Covid ir ļoti viegli pārnēsājama slimība. Jo vairāk slimo, jo vairāk nonāk slimnīcā. Jo vairāk cilvēku ir slimnīcā, jo lielāka iespēja, ka tiks paralizēta veselības aprūpes sistēma. Nu cik var šito skaidrot. ASV vairākos štatos jau šī situācija atkal ir pienākusi, ka cilvēkam ar sirdstrieku nav vietas intensīvās terapijas nodaļā, jo tur 90% pilns ar antivax covidistiem un atlikušās vietas ir citas saslimšanas. Pietiek ar vienu covid + grutnieci, lai apgrūtinātu visas dzemdību nodaļas darbu. Un tā tālāk.
Kad beidzot pieleks, ka visas neērtības ir nevis tāpēc, ka Covids ir tik nāvējošs, bet gan tāpēc, ka tam ir ārkārtīgi liels potenciāls paralizēt veselības aprūpes sistēmu. Jopcik!
17.09.2021 21:31 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
Kas mani visvairak tracina ir apgrutinata celosana. Teica, ja bus vakcina, tad vares celot. Tad kapec tagad ar visu vakcinu ir joprojam jataisa dārgi testi?
Vismaz par brīvu vareja but, ja tiesam tik loti vajag, nemot vera ka lielaka dala testu nav tik patikama
17.09.2021 11:50 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
Diemžēl, viss ar ko man saistās vīruss un mājsēde ir cilvēku, vārdiem neaprakstāmais, stulbums. Par visiem tiem, kas stāvēja rindās un izkēra visus plauktus panikā brēcot
Māsa, kura dzīvo Anglijā, pandēmijas sākumā arī bija “lock down” mājas sēdē un pirmos mēnešus sanēma pilnu algu, pec tam 80% lidz atgriezas darba. No majam nebija jastrada un par dzivi nesudzejas, un tik sutija bildes kā Anglijā angli pastaigajas pa ielam un pilni parki ar cilvēkiem čupojas.
Vai tiešam tik bīstams bija vīruss, ka uz darbu iet nevarēja, bet čupoties ārā un veikalos bija normāli?
17.09.2021 11:46 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3681
Reģ: 31.10.2010
Es nekad Covidu neesmu uzskatījusi par tik nāvējošu un biedējošu, par kādu to iztaisa. Medijiem raksturīgi pārspīlēt, tāpēc visam, ko stāsta TV un raksta ziņās, es neticu. Ir jādomā ar savu galvu un jāfiltrē informācija, nevis momentā akli jānotic tam, ko dzird apkārt.
Jā, Covid var būt bīstams cilvēkiem ar novājinātu imūnsistēmu un/vai blakus saslimšanām, to nenoliedzu. Jā, no tā var nomirt, tieši tāpat kā no gripas un jebkuras citas infekcijas/saslimšanas.
Par biedēšanu tagad - vakcīnas ir nopirktas par lielu naudu un tās ir jāizpotē. Kā lai to izdara, ja iedzīvotāji Covidu neuztvers nopietni.
17.09.2021 11:34 |
 
Reitings 312
Reģ: 24.09.2015
Hmm, es arī kaut kā neatceros sižetu, kur rāda, ka cilvēki burtiski krīt ielas malā un mirst.
Nezinu, es uz veikalu neskŗēju pirkt griķus, nejutos iebiedēta, patiesībā līdz pēdējam neticēju, ka tas ir uz palikšanu. Atceros, ka pēc sportazāles aizgāju uz SKy&more pēc salātiņiem, tur nekad nav daudz cilvēku un rindu, bet tajā vakarā- gara rinda un visiem piekrāmēti rati ar tualetes papīru. Es tur stāvēju ar saviem salātiņiem un domāju, nu, cilvēki tak točna nav pie pilna prāta.
17.09.2021 11:34 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Motherofdragons @ 17.09.2021 10:41
Vienmēr būs cilvēki, kas kaut kam noticēs tikai tad, kad tas skars viņus pašus.
Ja šeit neatrakstīsies neviens Uhaņā vai Indijā pandēmijas epicentrā dzīvojošs, nenozīmē to, ka tas nav bijis. Un tev būs bail tikai tad, ja cilvēki kritīs uz ielas? Man piemēram ir bail nomirt slimnīcā, pat tiekot pie plaušu ventilēšanas sistēmas. Vai mājās, jo mana plānotā operācija tiks atcelta, jo pārpildītas slimnīcas ar Covid pacientiem. Nāve ir baisa arī, ja tā neizskatās pēc apokalipses filmas.
Dzīve sevī iekļauj nāvi un tas nav nekas briesmīgs. Nāves process līdzinās piedzimšanai.
Tie, kas tic korumpētai sistēmai un nerūpējas par savu veselību paši tā arī nomirs slimnīcā pie elpināšanas aparāta vai nesaņemot pakalpojumu, jo preventīvas ārstēšanas metodes pret kroņa vīrusiem ir! Un tās paliek arvien vairāk! Vladimirzelenkomd.com
Slimības nevajag ielaist, tad arī dzīve būs ilga. Tie, kas dzīves laikā tikai bauda, tiem jāmocās, bet tiem, kas ievēro pašdisciplīnu pa starpai ir prieki, ir skaidrs prāts, pārsvarā laba oma un stingra griba!
17.09.2021 11:15 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Vienmēr būs cilvēki, kas kaut kam noticēs tikai tad, kad tas skars viņus pašus.
Ja šeit neatrakstīsies neviens Uhaņā vai Indijā pandēmijas epicentrā dzīvojošs, nenozīmē to, ka tas nav bijis. Un tev būs bail tikai tad, ja cilvēki kritīs uz ielas? Man piemēram ir bail nomirt slimnīcā, pat tiekot pie plaušu ventilēšanas sistēmas. Vai mājās, jo mana plānotā operācija tiks atcelta, jo pārpildītas slimnīcas ar Covid pacientiem. Nāve ir baisa arī, ja tā neizskatās pēc apokalipses filmas.
17.09.2021 10:41 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10481
Reģ: 29.01.2009
Atceros to baiso sižetu par Uhaņu, bet neatceros, ka cilvēki uz ielas kristu.
17.09.2021 09:17 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Atrodos ārpus LV. Nevienu slimu uz ielas neredzu. Esmu gan slimojis pats, gan radinieki. Tomēr nav pārliecības vai tas bija c19 vai gripa. Atradu zāles un izveseļojos ātri, par vakcīnām nedomāju pat ja nevarēs iet uz nevienu pārtikas veikalu vai tiks pasludināts kara stāvoklis.
Man jau no pirmās ziņas tas viss likās aizdomīgi tikai nezināju vai tas vīruss eksistē. Un šobrīd tam nav apstiprinājuma!
Saprotu un redzu šo pasākumu kā vēlmi bagātajiem palikt bagātākiem, kamēr vājākie aizies citā saulē un pēc tam pastāvēs diktatūra...
17.09.2021 08:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits