Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Domas par citu

 
Reitings 2
Reģ: 14.09.2021
Sveikas. Esmu attiecībās jau 5 gadus.
Attiecības labas, viss ir un notiek. Protams, brīžiem dažādi strīdi.
Bet pēdējo mēnešu laikā mani sāk mākt šaubas, pieķeru sevi pie domas, ka domāju, kādas būtu attiecības ar citiem vīriešiem. Satiku uz ielas attālu paziņu un viss. Izstalkoju viņu visur kur iespējams, viņš protams aizņemts, bet mēs tikai sasveicinājāmies. Tur pat saruna nebija, lai kautkāds kliķšķis būtu. Pagāja mēnesis, par viņu aizmirsu, bet tāpat redzot instagram kādu skaistu puisi uzreiz iedomajos, kā būtu, ja es būtu viņa draudzene
Es ar apzinos, ka attiecības šādi nevajadzētu būt, bet man bail, ka situācija, kad izšķirsimies, es sapratīšu, ka es esmu aita, ka aizgāju prom un neko labāku atrast tāpat nevaru
14.09.2021 11:50 |
 
Reitings 155
Reģ: 03.12.2012
Domāju, ka liktenis rādīs, vai paliksi esošajās attiecībās un iedegsies vēl kāda uguntiņa, vai tomēr vēlāk izveidosi jaunas. Nav vērts šobrīd lauzīt par to galvu, kā būtu, ja būtu. :D
19.09.2021 22:55 |
 
Reitings 430
Reģ: 22.07.2021
Elisa_M @ 14.09.2021 21:46
Man ir pirmās attiecības, tādēļ varbūt kāda var sniegt padomu, komentēt situāciju.
Kopā esam divus gadus, attiecību sākums bija briesmīgs, tad viss pierima, bija kārtībā, bet tagad saprotu, ka mūsu dzīves mērķi patiesi nesakrīt. Man tūlīt būs 24, viņam 30, bet es gribu veidot īstu ģimeni, gribu bērnus, gribu būt jauna mamma un to visu izbaudīt tagad, bet otrs cilvēks par to pat nevēlas domāt, runāt - redzu, ka vienkārši nav gatavs tādai atbildībai (reizēm šķiet, ka ģimeni vēlētos, bet tikai ne ar mani). Ja tik tiešām jūtu, ka šis nav mans cilvēks, vai ir vērts "stop" teikt tagad un meklēt līdzcilvēku, ar kuru sakrīt kopīgās vērtības, kurš arī vēlas ģimeni, vai tomēr dzīvot un redzēt? Negribētu pati sagaidīt 30, tad aplauzties un saprast, ka jāšķirās, jo šis cilvēks ģimeni veidot nevēlas, bet man tas ir svarīgi.

Man šķiet, ka tu iepriekš jau rakstīji, ka tas vīrietis citiem atklāti saka, ka ar tevi netaisās precēties. Ja tā, tas visu izsaka - viņs tevi neuzskata par "īsto", bet gan par "opciju" uz laiku (izklaidēm, seksam, ēst gatavošanai, vakara sarunām utt., bet ne ģimenes veidošanai). Es tādam sen jau būtu iedevusi kurvīti.
15.09.2021 17:01 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Elisa_M @ 14.09.2021 21:46
Man ir pirmās attiecības, tādēļ varbūt kāda var sniegt padomu, komentēt situāciju.
Kopā esam divus gadus, attiecību sākums bija briesmīgs, tad viss pierima, bija kārtībā, bet tagad saprotu, ka mūsu dzīves mērķi patiesi nesakrīt. Man tūlīt būs 24, viņam 30, bet es gribu veidot īstu ģimeni, gribu bērnus, gribu būt jauna mamma un to visu izbaudīt tagad, bet otrs cilvēks par to pat nevēlas domāt, runāt - redzu, ka vienkārši nav gatavs tādai atbildībai (reizēm šķiet, ka ģimeni vēlētos, bet tikai ne ar mani). Ja tik tiešām jūtu, ka šis nav mans cilvēks, vai ir vērts "stop" teikt tagad un meklēt līdzcilvēku, ar kuru sakrīt kopīgās vērtības, kurš arī vēlas ģimeni, vai tomēr dzīvot un redzēt? Negribētu pati sagaidīt 30, tad aplauzties un saprast, ka jāšķirās, jo šis cilvēks ģimeni veidot nevēlas, bet man tas ir svarīgi.

Es atceros sevi tavā vecumā. Baigi jau vecāka neesmu palikusi, bet arī biju iestrēgusi šitajā - gribu bērnus, kāzas un ģimeni. Izšķīros. Ne tapēc, ka nebija, tapēc ka citi daudzi iemesli. Sāku mīlēt sevi, pievērsos sev, savai izaugsmei. Un priecājos, ka nebija ne tās kāzas ne tie bērni ko baigi gribēju. Jo vienkārši tas cilvēks nebija mans īstais. Ar prātu to sapratu bet visu laiku grūdu to malā, dēļ savām cerībām.
Tu vel esi jauna. Zinu, tev daudzi noteikti to saka. Bet tiešām, dzīvo sev. Neiespringsti uz to ģimeni. Viņa atnāks. Pat ja pēc taviem 30. Nav tāda konkrēta vecuma kad būtu labāk. Un nevajag zāģēt otru, ja nav tam gatavs. Labāk lai nav, nekā ir, un nezin ko ar to darīt un kā nest par to atbildību.
15.09.2021 16:17 |
 
10 gadi
Reitings 1746
Reģ: 18.11.2009
Elisa_M - esmu tevi jau sen seit pamanijusi, liecies forsa meitene. bet neko labu no tevis par tavam attiecibam neesmu dzirdejusi. padoma, ko tas liecina par to.
15.09.2021 16:05 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Elisa_M @ 14.09.2021 21:46
Man ir pirmās attiecības, tādēļ varbūt kāda var sniegt padomu, komentēt situāciju.
Kopā esam divus gadus, attiecību sākums bija briesmīgs, tad viss pierima, bija kārtībā, bet tagad saprotu, ka mūsu dzīves mērķi patiesi nesakrīt. Man tūlīt būs 24, viņam 30, bet es gribu veidot īstu ģimeni, gribu bērnus, gribu būt jauna mamma un to visu izbaudīt tagad, bet otrs cilvēks par to pat nevēlas domāt, runāt - redzu, ka vienkārši nav gatavs tādai atbildībai (reizēm šķiet, ka ģimeni vēlētos, bet tikai ne ar mani). Ja tik tiešām jūtu, ka šis nav mans cilvēks, vai ir vērts "stop" teikt tagad un meklēt līdzcilvēku, ar kuru sakrīt kopīgās vērtības, kurš arī vēlas ģimeni, vai tomēr dzīvot un redzēt? Negribētu pati sagaidīt 30, tad aplauzties un saprast, ka jāšķirās, jo šis cilvēks ģimeni veidot nevēlas, bet man tas ir svarīgi.
Vai ir vērts teikt stop? Nopietni?
Nesakrīt mērķi, nav īstais cilvēks, bet tomēr apdomā ar viņu veidot ģimeni??
JĀ, ir vērts teikt stop. Izkāp no tā karuseļa un satiksi īsto.
15.09.2021 15:18 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Elisa_M @ 14.09.2021 21:46
Man ir pirmās attiecības, tādēļ varbūt kāda var sniegt padomu, komentēt situāciju.
Kopā esam divus gadus, attiecību sākums bija briesmīgs, tad viss pierima, bija kārtībā, bet tagad saprotu, ka mūsu dzīves mērķi patiesi nesakrīt. Man tūlīt būs 24, viņam 30, bet es gribu veidot īstu ģimeni, gribu bērnus, gribu būt jauna mamma un to visu izbaudīt tagad, bet otrs cilvēks par to pat nevēlas domāt, runāt - redzu, ka vienkārši nav gatavs tādai atbildībai (reizēm šķiet, ka ģimeni vēlētos, bet tikai ne ar mani). Ja tik tiešām jūtu, ka šis nav mans cilvēks, vai ir vērts "stop" teikt tagad un meklēt līdzcilvēku, ar kuru sakrīt kopīgās vērtības, kurš arī vēlas ģimeni, vai tomēr dzīvot un redzēt? Negribētu pati sagaidīt 30, tad aplauzties un saprast, ka jāšķirās, jo šis cilvēks ģimeni veidot nevēlas, bet man tas ir svarīgi.

Vai jums ir bijusi saruna par to visu?
Ja viņš izvairās runāt par kopīgu nākotni, ka arī vēlas ģimeni, tad varētu būt tā, ka viņš to nemaz nevēlas tuvākajā laikā.
Vai ir vērts gaidīt, ka viņam kaut kad domas mainīsies-diez vai.
Man šķiet, ka uzsākot nopietnākas attiecības būtu jāsaprot, vai ir kopīgi nākotnes plāni,vai nav.
14.09.2021 22:41 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Man ir pirmās attiecības, tādēļ varbūt kāda var sniegt padomu, komentēt situāciju.
Kopā esam divus gadus, attiecību sākums bija briesmīgs, tad viss pierima, bija kārtībā, bet tagad saprotu, ka mūsu dzīves mērķi patiesi nesakrīt. Man tūlīt būs 24, viņam 30, bet es gribu veidot īstu ģimeni, gribu bērnus, gribu būt jauna mamma un to visu izbaudīt tagad, bet otrs cilvēks par to pat nevēlas domāt, runāt - redzu, ka vienkārši nav gatavs tādai atbildībai (reizēm šķiet, ka ģimeni vēlētos, bet tikai ne ar mani). Ja tik tiešām jūtu, ka šis nav mans cilvēks, vai ir vērts "stop" teikt tagad un meklēt līdzcilvēku, ar kuru sakrīt kopīgās vērtības, kurš arī vēlas ģimeni, vai tomēr dzīvot un redzēt? Negribētu pati sagaidīt 30, tad aplauzties un saprast, ka jāšķirās, jo šis cilvēks ģimeni veidot nevēlas, bet man tas ir svarīgi.
14.09.2021 21:46 |
 
Reitings 440
Reģ: 06.06.2021
Psc vienkārši ar jums dažām blozgām.
Ir attiecības, tad nesapņo par citu. Novērtē to, kas ir vai ej, kur acis rāda, pie saviem sapņu večiem. 😁😁
Un pēc tam būs diskusija - izšķīros, bet gribu atpakaļ.
😄
14.09.2021 13:39 |
 
Reitings 312
Reģ: 29.04.2021
tā otra bija mana diskusija, bet šī gan nav.
Savā gadījumā vēl galīgi aizmirsusi neesmu, bet tuvu tam ir. Un šis prom uz ārzemēm brauc, ilgi nesatikšu un labi vien ka tā 😀
14.09.2021 13:25 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Varbūt iespējams atgūt to, kas trūkst ar esošo vīrieti?
Vai ar to vīrieti esi kopā, jo mīli, vai vienkārši jo nav cita labāka???
Pēc tava pēdējā teikuma nešķiet, ka mīli.
14.09.2021 13:20 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Nav jēgas taisīt līdzīgas diskusijas, nav ko pat komentēt Tavā gadījumā.
14.09.2021 13:05 |
 
Reitings 2
Reģ: 14.09.2021
woman_wonderland @ 14.09.2021 12:20
https://lilit.dieviete.lv/forums/topic/221805-milu-vienu-patik-cits/ ? :D

Nee, nee
Neesmu tā pati
Manā situācijā, es saprotu, ka to cilvēku vairs nekad nesatikšu noteikt. Un arī kādu laiku padomāju par viņu un viss. Aizmirsu, tagad vairs vspr prātā nav
14.09.2021 12:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!