Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Revox produkti-atsauksmes

 
Reitings 920
Reģ: 25.09.2017
Sveikas!
Ieraudzīju, ka Douglas parādījās Revox sejas kopšanas līdzekļi, kas ļoti atgādina The Ordinary...es pat teiktu, ka sava veida kopijas...spriežot pēc produktu veidiem, koncepta utt. Vai kāda ir lietojusi un var padalīties ar atsauksmēm? Strādā, nestrādā? Jo internetā arī īsti nekā par šo zīmolu nav. Protams, produkti nav dārgi un var pirkt un eksperimentēt, bet tomēr, eiro pie eiro nekrāsi, pie diviem eiro netiksi😁
13.09.2021 10:16 |
 
Reitings 291
Reģ: 12.07.2015
Tā kā Douglas uz vietas nebija The Ordinary Mandelic Acid, pārdevēja ieteica pamēģināt Revox, lietoju nepilnu mēnesi, sastāvdaļas +/- tās pašas, iepakojums gandrīz identisks, nejūtu vispār starpību :) Vispār iesaku mandeļu vai salicilskābi jutīgai un problemātiskai ādai (ādai ar akni), man skābes sevi ir pierādījuši kā daudz labāki eksfolianti kā jebkuri skrubji. Bet pie visām skābēm tiešām jāpadomā par spf, var sāpīgi apdegt, āda palikt fiziski jūtīga utt.
No The Ordinary vispār esmu lietojusi Hyaluronic Acid 2% + B5, patika, turpināšu lietot, uz vasaru pārtraucu, jo lietoju visu ko citu :D Kursa veidā tumšajos mēnešos lietoju C vitamīnu (Ascorbic Acid 8% + Alpha Arbutin 2%, tieši šo, jo tas, kas ir pelēkajā paciņā, kurš tieši saucas Vitamin C, man nepatika konsistences dēļ un likās, ka arī neko nedod)
Diezgan ilgi lietoju Retinol 0,5% un tad 2% (sāku ar mazāko, jo pie retinola jāpierod, ādai var nepatikt), bet man ne viens, ne otrs neko daudz laikam nedeva un vispār āda arī neprotestēja, uzreiz varēju stiprāku. Varbūt kopumā tajā laikā man āda bija labā stāvoklī un tāpēc nebija īpaši izmaiņu, jo citām meitenēm apkārt tiešām patika, āda palika gluda un starojoša kā mazām meitenēm :D Varbūt uz rudeni pamēģināšu atkal retinol 2 vai jau 5%, bet tur jāskatās, kā kopā ar citām skābēm, ko lietoju.
P.s. man patīk gandrīz jebkurš (gan krēms, gan izsmidzināms) La Roche Posay vai Vichy spf50, ko var nopirkt katrā aptiekā :)
16.06.2022 20:10 |
 
Patīk
Reitings 2967
Reģ: 09.08.2016
Man patīk šis tas no The Ordinary, tāpēc sportiskai interesei pasūtīju šo to no Revox.
Mans favorīts līdz šim ir dienas krēms ar SPF50. Must have vasarā. Jau 3.iepakojums iet.
Revox Alpha Arbutin
Revox eļļa ar celulītu samazinošām īpašībām, patīk sastāvs un pirms tam pirku Bio Oil, Revox sanāk draudzīgāka cenā.
Vēl testēju Depilstop serumu, kas sola samazināt matiņu augšanas tempus, iet pirmā pudelīte, vēl neko daudz nevaru teikt.
16.06.2022 15:26 |
 
Reitings 920
Reģ: 25.09.2017
TeaPot @ 13.09.2021 13:24
jaa, man arī besī, ka nāk 2 nedēļas ? bet Douglas dārgi un tiešām bieži izpirkts vai pat tāda produkta vispār nav :/ toniku arī tagad laikam sūtīšu, esmu žīds, bet man bija žēl maksāt 9 eiro knapi 7 vietā :D

Deciem mājaslapā toniks maksā 8,70 EUR...Douglas 8,99 EUR😕 Man jau liekas, ka cenas Douglas diži neatšķiras no Deciem.
13.09.2021 15:13 |
 
Patīk
Reitings 10850
Reģ: 27.01.2021
Sisenis @ 13.09.2021 13:28

Paldies.
Kādu mitrinošu krēmu ar spf pati lieto?
es lietoju moisturizing factors krēmu no tā paša ThO, bet tas laikam nav ar spf 🤔 tāpēc no rītiem uz sejas lieku Dzintara saules aizsargkrēmu, kas palicis no vasaras 😂 stiprums 20, uz sejas iesaka vismaz 30, 50 vislabāk, bet man gribas šo iztērēt, tad paņemšu stiprāku
13.09.2021 14:21 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
TeaPot @ 13.09.2021 13:23
noteikti iesaku atcerēties par sauļošanās krēmu no rīta, jo daži produkti var padarīt sejas ādu jutīgu pret gaismu (arī tajās dienās, kad saules nav!) + iesaku paskatīties shēmas, kādā secībā pareizi lietot viņu produktus, ja pasūtīji vairākus. un tad jau lai veicas un sejas ādai patīk ?

Paldies.
Kādu mitrinošu krēmu ar spf pati lieto?
13.09.2021 13:28 |
 
Patīk
Reitings 10850
Reģ: 27.01.2021
Mežone @ 13.09.2021 12:25
Esmu pārāk nepacietīga, lai saņemtos sūtīt no Deciem mājaslapas?
Man nav īpaši problemātiska āda, tāpēc neko daudz nelietoju.
Toniks ir super! No viņa ir palikusi tik vienmērīga un mirdzoša sejas āda!! Lietoju pārdienas, vakarā pēc sejas nomazgāšanas. Šī noteikti ir tā lieta, ko pirkši vēl un vēl
jaa, man arī besī, ka nāk 2 nedēļas 😂 bet Douglas dārgi un tiešām bieži izpirkts vai pat tāda produkta vispār nav :/ toniku arī tagad laikam sūtīšu, esmu žīds, bet man bija žēl maksāt 9 eiro knapi 7 vietā :D
13.09.2021 13:24 |
 
Patīk
Reitings 10850
Reģ: 27.01.2021
Sisenis @ 13.09.2021 12:57
Pasūtiju The Ordinary produktus. Man tāda kā akne. Padalīšos pēc kāda laika ar atsauksmēm. :)
noteikti iesaku atcerēties par sauļošanās krēmu no rīta, jo daži produkti var padarīt sejas ādu jutīgu pret gaismu (arī tajās dienās, kad saules nav!) + iesaku paskatīties shēmas, kādā secībā pareizi lietot viņu produktus, ja pasūtīji vairākus. un tad jau lai veicas un sejas ādai patīk 😁
13.09.2021 13:23 |
 
Patīk
Reitings 10850
Reģ: 27.01.2021
Mežone @ 13.09.2021 12:25
Esmu pārāk nepacietīga, lai saņemtos sūtīt no Deciem mājaslapas?
Man nav īpaši problemātiska āda, tāpēc neko daudz nelietoju.
Toniks ir super! No viņa ir palikusi tik vienmērīga un mirdzoša sejas āda!! Lietoju pārdienas, vakarā pēc sejas nomazgāšanas. Šī noteikti ir tā lieta, ko pirkši vēl un vēl
man arī sejas āda ir diezgan pateicīga, arī nelietoju daudz. bet toniku noteikti jāpamēģina 😁
13.09.2021 13:21 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Pasūtiju The Ordinary produktus. Man tāda kā akne. Padalīšos pēc kāda laika ar atsauksmēm. :)
13.09.2021 12:57 |
 
Reitings 920
Reģ: 25.09.2017
Esmu pārāk nepacietīga, lai saņemtos sūtīt no Deciem mājaslapas😂
Man nav īpaši problemātiska āda, tāpēc neko daudz nelietoju.
Toniks ir super! No viņa ir palikusi tik vienmērīga un mirdzoša sejas āda!! Lietoju pārdienas, vakarā pēc sejas nomazgāšanas. Šī noteikti ir tā lieta, ko pirkši vēl un vēl
13.09.2021 12:25 |
 
Patīk
Reitings 10850
Reģ: 27.01.2021
Mežone @ 13.09.2021 11:01
TeaPot
Pilnībā mainīt produktus nevēlos, bet ir Ordinary produkti, kuri nav LV vai arī bieži ir izpirkti, tādēļ pieļāvu Revox kā alternatīvu ?
Sisenis
Par dabiskumu nemācēšu pateikt, domāju, ka nē?
Es personīgi lietoju:
Glycolic Acid toneri (reāli strādā. Laba štelle. Pirkšu vēl?)
Caffeine serum, lai nedaudz samazinātu tumšos lokus zem acīm
Marine Hyaluronics (papildus mitrināšanai)
Niacinamide
Moisturizing Factors sejas krēmu
kāds tas toniks ir? neesmu pamēģinājusi vēl :D lieto tieši sejas attīrīšanai?
13.09.2021 11:59 |
 
Patīk
Reitings 10850
Reģ: 27.01.2021
zinu, ka dažiem ThO produkti nepatīk, jo drusciņ sanāk pašam ķīmiķot, jo ne visus produktus var lietot kopā, dažus drīkst tikai vakarā, citus labāk sajaukt ar kādu krēmu kopā utt. Ja neizvēlas daudz produktu, tad šāda problēma, protams, nepastāv. Man, gluži pretēji, patīk tas viss process :D Turklāt ir pieejama daudz info par to, ko drīkst kopā likt, ko nē, kādā secībā jālieto utt.
13.09.2021 11:58 |
 
Patīk
Reitings 10850
Reģ: 27.01.2021
es vienmēr pasūtu The Ordinary produktus no viņu internetveikala, Latvijā nepērku :D zinu, ka viņi piedāvā tādu kā regimen builder vai nu kā viņi to sauc, kas var palīdzēt saprast, kādi produkti būtu piemēroti katram ādas tipam, bet es īsti uz to līdz galam nebalstītos, pati visus piedāvātos produktus sīki izpētīju, kaut ko noņēmu nost, kaut ko pieliku klāt, bet noteikti iesaku konsultēties ar dermatologu vai vismaz kosmetologu, ja slinkums pašai čakarēties. The Ordinary produkti ir pārsteidzoši labi priekš tādas cenas, dermatologiem arī patīk - nav super maģiskie brīnumlīdzekļi, jo tādu, manuprāt, vispār nav, bet mana āda ir sajūsmā, vismaz par visiem tiem, ko esmu tiktāl izmēģinājusi.
13.09.2021 11:50 |
 
Reitings 920
Reģ: 25.09.2017
TeaPot
Pilnībā mainīt produktus nevēlos, bet ir Ordinary produkti, kuri nav LV vai arī bieži ir izpirkti, tādēļ pieļāvu Revox kā alternatīvu 😁
Sisenis
Par dabiskumu nemācēšu pateikt, domāju, ka nē😁
Es personīgi lietoju:
Glycolic Acid toneri (reāli strādā. Laba štelle. Pirkšu vēl😁)
Caffeine serum, lai nedaudz samazinātu tumšos lokus zem acīm
Marine Hyaluronics (papildus mitrināšanai)
Niacinamide
Moisturizing Factors sejas krēmu
13.09.2021 11:01 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Runājot lar The Ordinary, ko jūs lietojat? Viņi ir uz dabiskas bāzes?
13.09.2021 10:46 |
 
Patīk
Reitings 10850
Reģ: 27.01.2021
Kad pirmoreiz paskatījos, likās kkāds The Ordinary variants, jo produkti izskatās copy paste gan iepakojuma, gan koncepta ziņā :D Bet, cik palasīju atsauksmes un salīdzinājumus internetā, The Ordinary in general esot labāks. Tā kā cenas ir aptuveni vienādas (Revox drusku lētāk), tad nedomāju tagad pirkt un salīdzināt, kā manai ādai patiktu cita firma, jo esmu pieradusi pie The Ordinary produktiem un man ir sava rutīna, tāpēc negribu ar neko eksperimentēt :D bet iesaku palasīt salīdzinājumus, varbūt vērts izmēģināt kaut ko
13.09.2021 10:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits