Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

uzmundrinošas/motivējošas dziesmas

 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Hey!
Jūtu, ka manas baterijas sēžas un jebkāds entuziasms par studijām un darbu noplok. Pirmdienas šķiet kā nāvessods :D.
Varbūt kādam/i ir kāda dziesma, ko klausāties pirmdienas rītā un jūs motivē cīnīties un dod enerģiju? :) Varat padalīties?
13.09.2021 08:13 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
RedBull @ 13.09.2021 11:02
Man nav dziesma konkrēta, bet palīdz no rītiem piecelties agrāk un iziet skriet.:) Ok, ir smagi brīdī, kad skrienu un austiņās skan kkas random, kas patīk, bet pēc skrējiena ir sajūta, ka varu visu un viens labs un produktīvs darbs izdarīts.
Varbūt tev arī palīdz.
bet par dziesmām, pēdējā laikā klausos senu dziesmu, bet man dikti mīļu queen - we are the champions

Oj, nē, nē. Esmu mēģinājusi skriet, galīgi nepatīk un vispār nemotivē, drīzāk sajūta, ka no rīta jau grūtības :D esmu miega cilvēks, man tāpat agri jāceļas, bet vēl agrāk neesmu gatava celties.
Dziesmu meklēju motivējošu tāpat, lai iekāptu darba nedēļas mood, jo katru pirmdienu līdz pusdienlaikam esmu īgņa :DD
13.09.2021 15:29 |
 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
Man nav dziesma konkrēta, bet palīdz no rītiem piecelties agrāk un iziet skriet.:) Ok, ir smagi brīdī, kad skrienu un austiņās skan kkas random, kas patīk, bet pēc skrējiena ir sajūta, ka varu visu un viens labs un produktīvs darbs izdarīts.
Varbūt tev arī palīdz.
bet par dziesmām, pēdējā laikā klausos senu dziesmu, bet man dikti mīļu queen - we are the champions
13.09.2021 11:02 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
https://youtu.be/vR4LubkJlU4
13.09.2021 09:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits