Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Problemātiskas sejas ādas kopšana.

 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Sveikas dāmas.
Man tulīt 26 un šķiet, tā pubertāte nepazudīs.
Plānoju iet pie dermatologa, taču ārzemju ārstiem tā uzticība uz pusi mazāka kā vietējiem.
Gribēju lai varbūt dāmas, kuras arī izgājušas cauri balto un sarkano pumpu periodam padalās ar saviem stāstiem, ar kādam metodēm vai krēmiem esat uzlabojušas sev ādas stāvokli.
Konkrēti nezinu no kā man tas, iespējams hormoni, iespējams no nepareizas pārtikas izvēles. Kosmētiku lietoju ļoti reti. Negribas melot tapēc saku, ka no 10mit reizēm 8ņas nu toč es viņu nomazgāju.
Priecāšos par ieteikumiem. :)
28.08.2021 11:29 |
 
10 gadi
Reitings 105
Reģ: 29.01.2009
Es saprotu tēmas autori, arī speciāli no ārzemēm lidoju pie dermatologa uz LV 😄 manā valstī dermotologi pa žestko cīnijās- izrakstija antibiotikas no kurām galva reiba un slikta dūša bija. LV izrakstīja D vitamīnu un padzert naktssveces ellu un selēnu, jo tagadējās valsts ēdiens mani indē 😂 paies gadi līdz pieradīšu! Bet palīdzēja! 🙌
28.08.2021 18:53 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
Kura arzemju valsti Tu esi?
Ja UK ( vai ja ir kur citur pieejams) paula's choice bha exfoliant, tas ir ists brinumlidzeklis problematiskai adai, apskaties youtube video vai palasi google par produktu
28.08.2021 14:07 |
 
Patīk
Reitings 10842
Reģ: 27.01.2021
The Ordinary sejas kopšanas produkti manai sejas ādai dara brīnumus + gana daudz ūdens, cenšos seju neaiztikt bez vajadzības, bieži mainu spilvendrānu, izvairos no konkrētiem pārtikas produktiem (man tas ir glutēns un piena produkti, citiem - alko un saldumi), bet, protams, šis der man un arī tāpēc, ka mana sejas āda nekad nav bijusi super, super problemātiska. Protams, vislabāk aiziet pie dermatologa, jāzina, vai ar hormoniem viss ok, tad var domāt par pārējo. Jā, arī cenšos pārāk sejas ādu nenoslogot, lieku krēmus, serumus tikai vakarā, no rīta ļauju ādai "uzelpot", sauļošanās krēms vienīgais, ko uzlieku (kad atceros :D).
28.08.2021 13:37 |
 
Reitings 60
Reģ: 09.08.2021
Protams, vislabāk iet pie dermatologa.
Bet, ja jāiesaka, tad:
papildus sejas ādas tīrīšanai un mitrināšanai var pamēģināt serumus ar retinol/retinoids vai dabīgo tā aizstājēju bakuchoil. Kā arī vienmēr obligāti SPF!!
Sejas tīrīšanas līdzekļos var sekot līdzi, lai ir salicylic acid. To parasti lieto aknes skartai sejas ādai.
28.08.2021 13:18 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
LieneKat @ 28.08.2021 11:51

Ikviens dermatologs saprot par ādas kopšanu un problēmām ko vairāk par cilvēku parasto, jo viņš to ir mācījies daudzus gadus un saskāries ar tūkstošiem klientu.

Tas tiesa.
28.08.2021 13:02 |
 
Reitings 204
Reģ: 10.08.2020
ka nav te man labu dermatologu.

Ikviens dermatologs saprot par ādas kopšanu un problēmām ko vairāk par cilvēku parasto, jo viņš to ir mācījies daudzus gadus un saskāries ar tūkstošiem klientu.
28.08.2021 11:51 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
LieneKat @ 28.08.2021 11:44
Man nav gluži pastāvīgi pumpaina āda, bet, ja iedzeru kādu limonādi, kafijai pievienoju cukuru vai apēdu tortes gabalu, tad uz nedēļu kāda pumpa var parādīties. Zinu, ka vēl ir daļa cilvēku, kam atliek atteikties no saldumiem, samazināt cukura patēriņu un viss. Droši vien ik pa laikam jāveic sejas pīlings, lai noņemtu aizprostojumus. Bet sejas ādas kopšana ir atkarīga no ādas tipa. Sausai, plānai ādai būs krēmi, procedūras, kuras taukainai ādai tikai vēl vairāk pasliktinās sejas stāvokli. Tādēļ vērts vismaz 1x pie dermatologa aiziet, lai konkrēti pasaka, kāda ir Tava sejas āda, tas ļaus pareizāk piemeklēt produktus pašai uz savu roku.
Šaubos, ka vizīte pie dermataloga maksā simtus, tādēļ neredzu iemeslu kaut vienu reizi neaiziet.

Problēma nav naudiņā. Es kaut divus simtus varu samaksāt par labu un kvalitatīvu konsultāciju.
Problēma ir tieši tajā faktā, ka nav te man labu dermatologu. Bet to plānoju apmeklēt braucot uz Latviju. Pagaidām gribētos pamēģināt ko dabisku, kas iespējams pat palīdzētu.
28.08.2021 11:46 |
 
Reitings 204
Reģ: 10.08.2020
Man nav gluži pastāvīgi pumpaina āda, bet, ja iedzeru kādu limonādi, kafijai pievienoju cukuru vai apēdu tortes gabalu, tad uz nedēļu kāda pumpa var parādīties. Zinu, ka vēl ir daļa cilvēku, kam atliek atteikties no saldumiem, samazināt cukura patēriņu un viss. Droši vien ik pa laikam jāveic sejas pīlings, lai noņemtu aizprostojumus. Bet sejas ādas kopšana ir atkarīga no ādas tipa. Sausai, plānai ādai būs krēmi, procedūras, kuras taukainai ādai tikai vēl vairāk pasliktinās sejas stāvokli. Tādēļ vērts vismaz 1x pie dermatologa aiziet, lai konkrēti pasaka, kāda ir Tava sejas āda, tas ļaus pareizāk piemeklēt produktus pašai uz savu roku.
Šaubos, ka vizīte pie dermataloga maksā simtus, tādēļ neredzu iemeslu kaut vienu reizi neaiziet.
28.08.2021 11:44 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Sultry @ 28.08.2021 11:37

Ja tu mazga seju 10x tad iespejams, ka esi parmazgajusi un izjaukusi dabisko balansu. Citreiz jo mazak aiztiek, jo labak.
Ieteiktu pamegini kadu nedelu est zali un dzert mega daudz udens, paskaties vai seja nomierinas. Un CeraVe sejas kopšanas lidzekli ir loti labi, ir pieejami dažadam problemam.

Ar tām 10 reizēm bija domāts, ka no 10 reizēm kad tā kosmētika ir jāmazgā nost es 8ņas viņu nomazgāju. Atlikušās divas ir vai nu baigi vēls jau vai slinkums.
Jā, es tieši uz CeraVe pārgāju. Tīri klīneri un ādas mitrinošo krēmu. Nezinu, nemāku teikt vai pumpām palīdz, bet tas klīneris attīra perfekti ādu. Domāju, ka pumpām ko specifiskāku, iespējams, vajadzētu.
28.08.2021 11:40 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
Sisenis @ 28.08.2021 11:29
Sveikas dāmas.
Man tulīt 26 un šķiet, tā pubertāte nepazudīs.
Plānoju iet pie dermatologa, taču ārzemju ārstiem tā uzticība uz pusi mazāka kā vietējiem.
Gribēju lai varbūt dāmas, kuras arī izgājušas cauri balto un sarkano pumpu periodam padalās ar saviem stāstiem, ar kādam metodēm vai krēmiem esat uzlabojušas sev ādas stāvokli.
Konkrēti nezinu no kā man tas, iespējams hormoni, iespējams no nepareizas pārtikas izvēles. Kosmētiku lietoju ļoti reti. Negribas melot tapēc saku, ka no 10mit reizēm 8ņas nu toč es viņu nomazgāju.
Priecāšos par ieteikumiem. :)

Ja tu mazga seju 10x tad iespejams, ka esi parmazgajusi un izjaukusi dabisko balansu. Citreiz jo mazak aiztiek, jo labak.
Ieteiktu pamegini kadu nedelu est zali un dzert mega daudz udens, paskaties vai seja nomierinas. Un CeraVe sejas kopšanas lidzekli ir loti labi, ir pieejami dažadam problemam.
28.08.2021 11:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits