Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Piekļuve manam telefonam, spiegošana

 
Reitings 73
Reģ: 08.07.2013
Sveiki. Ienāca prātā doma, ka kāds varētu piekļūt visam, kas manā telefonā- zvaniem, sarakstēm, aplikācijām. Krīt pat aizdomas uz kādu konkrētu cilvēku, kas to varētu būt darījis, jo iepriekš vienai pazīstamajai bija iekļuvis telefonā, visu izrakājis un izplatījis baumas. Tagad tieši no tā cilvēka ir izskanējušas baumas arī par mani. Nezinu kādā veidā, bet viņa atklāja, ka tas bija tieši viņš.
Tātad jautājums- kāds ir saskāries ar šādu lietu? Vai varbūt zin kā pārbaudīt, vai kāds netiek izspiegot manu telefonu? Sākumā pat nebūtu svarīgi zināt, kas to dara, bet kā var paskatīties vai kāds to dara, gan ļoti vēlos zināt!
13.08.2021 00:43 |
 
Reitings 191
Reģ: 05.08.2021
Paskaties gan Instagram, gan fb, pie login activity kur kas ir bijis, logojies iekšā. Ja tur viss tīrs, tad viss ir ok ,bet tāpat drošības pēc nomaini paroles un uzliec dubulto verifikaciju
13.08.2021 11:56 |
 
Reitings 191
Reģ: 05.08.2021
Saulīte1997 @ 13.08.2021 00:43
Sveiki. Ienāca prātā doma, ka kāds varētu piekļūt visam, kas manā telefonā- zvaniem, sarakstēm, aplikācijām. Krīt pat aizdomas uz kādu konkrētu cilvēku, kas to varētu būt darījis, jo iepriekš vienai pazīstamajai bija iekļuvis telefonā, visu izrakājis un izplatījis baumas. Tagad tieši no tā cilvēka ir izskanējušas baumas arī par mani. Nezinu kādā veidā, bet viņa atklāja, ka tas bija tieši viņš.
Tātad jautājums- kāds ir saskāries ar šādu lietu? Vai varbūt zin kā pārbaudīt, vai kāds netiek izspiegot manu telefonu? Sākumā pat nebūtu svarīgi zināt, kas to dara, bet kā var paskatīties vai kāds to dara, gan ļoti vēlos zināt!

Man ar šo bija vienkārši nervu sabrukums. Neteikšu kurš un kā, bet es uz nedēļu biju visur izdzēsusies, ar domu, ka tas ko mainīs. Visu laiku nāca īsziņas apstiprināt kodu instagramā, e-pasti miljoniem, ka kāds cenšas tikt iekšā.
Visur dubultā verifikàcija - instagramā kodi, epastam kodi, fb kodi utt. Pierādīt tāpat ir ļoti grūti, ja nav neviens hakers šmakers pazīstams. Visur paroles nomaini tik, pirms liec to dubulto verifikāciju
Manu iCloud arī izložņāja. Izleca bildes kurām tur nebija jāizlec
13.08.2021 11:54 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Neesi naiva un izlasi, ko pati esi uzrakstijusi.
Itkā nekāda sakara man ar viņu nav, bet nesaprotu kur pēkšņi tāds naids uznācis, ka nepatiesas lietas apkārt runā par mani.

Kāds pamats ir domāt, ka tas cilvēks ir uzlauzis tavus datus?
13.08.2021 10:13 |
 
Reitings 683
Reģ: 23.03.2020
Drīzāk izskatās, ka Tavā pagastā ir izplatītas baumas, ka ir vīrietis, kurš it kā māk piekļūt telefona informācijai un tad visi domā, ka tās baumas ir patiesas 😁🤦‍♀️. Ja baumas ir nepatiesas, tad kāpēc vispār jādomā, ka kāds varēja kaut kam piekļūt.
13.08.2021 09:48 |
 
Reitings 870
Reģ: 27.07.2020
Var būt viss kas. Varbūt kopīgs paziņa, kam patīk mēļot un ir draugos arī ar to čali. Varbūt arī kāds tev kaut ko ir "uzlauzis".
To vai pāstāv risks, ka kāds ir uzlauzis var mēģināt noprast pēc tā, kādas tieši baumas klejo apkārt. ja klejo apkārt, tā teikt, "nepatiesas baumas", tad varbūt uztraukumam nav pamata? Bet ja klejo ļoti sensitīva informācija, ko tajā galā nevienam neesi teikusi un ko varētu izlobīt, piemēram, no kādām sarakstēm, tad jau cita lieta.
13.08.2021 09:38 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Teorētiski piekļūt var jebkurai viedierīcei kurai ir tīkla sasaiste.
Noklausīties sarunas, pētīt sarakstes, bildes un failus, noteikt atrašanās vietu utt.
Jautājums - kam tas ir vajadzīgs ?
Pasaulē ir miljardiem viedierīču, bet speciālistu kas to var izdarīt ir salīdzinoši maz.
13.08.2021 08:53 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Manuprāt, datora informācijai trešajām personām tikt klāt ir vieglāk, nekā telefona. Teorētiski jau protams var uzlaust un rakņāties, bet tas nav tik vienkārši, ja vien neesi kādam devusi savu telefonu.
Ja es kādam būtu tik interesanta, lai kāds uzlaustu manu telefonu un tikai kaut ko paskatītos, lai ir ko runāt, viņam būtu ļoti interesanti - kaut kādas parastas bildes, sarakstes un viss, muļķīgāk ir tad, ja piekļūst kamerai, kādiem darba, bankas vai citiem svarīgiem datiem, no sociālajiem profiliem sāk izplatīt nepatiesu informāciju vai kādam rakstīt Tavā vārdā.
Ja man būtu pamatotas aizdomas, laikam visam nomainītu paroles, cerot, ka no tā ir kāda jēga, ja tāda ir, izdzēstu aplikāciju, kas paredzēta citu ierīču piekļūšanai, bet ja situācija tiešām tik nopietna, jāgriežas policijā vai jāziņo citām atbildīgajām iestādēm, bet tādā gadījumā jābūt pamatotiem pierādījumiem, ar aizdomām neviens savu laiku netērēs.
13.08.2021 08:29 |
 
Reitings 73
Reģ: 08.07.2013
teberebe @ 13.08.2021 00:56
paskaties savā gogole vai apple kontā, no kādam ierīcēm ir piekļūts tavam account. Ja tur nekā aizdomīga nav, tad guli mierīgi. Ā, un nu paskaties, kādas aplikācijas ir sainstalētas telefonā, varbūt tur kas aizdomīgs. Citādi iespēja maza, ka kāds ticis klat.

Itkā nekā aizdomīga nav. Bet kā dzīvoju mazā pagastā un viens vietejais ne vienam vien cilvēkam telefonu uzlauzis un izložņājis, tad satraukumam ir pamats. Itkā nekāda sakara man ar viņu nav, bet nesaprotu kur pēkšņi tāds naids uznācis, ka nepatiesas lietas apkārt runā par mani.
13.08.2021 07:05 |
 
Reitings 73
Reģ: 08.07.2013
C00L Dzipsy @ 13.08.2021 00:47
Too much CSI? ?
Izpiegot telefonu! ? Ja esi iedevusi savu telefonu, paroli, tad jā. Diez vai esi valstiski svarīga persona, lai tavu telefonu kāds izspiegotu attālināti!

Nē, nē. Lieta ir nopietna. Dzīvoju mazā pagastā, viens otru diezgan labi pazīst. Un viens puisis ar saviem draugiem tiešām uzlauž citu telefonus un izložņā.
Tagad nesaprotu, viņam itkā pilnīgi nekāda sakara nav ar mani, bet kur tāds naids pēkšņi uznācis un nepatiesas lietas sācis runāt apkārt.
13.08.2021 07:02 |
 
Reitings 504
Reģ: 05.08.2021
paskaties savā gogole vai apple kontā, no kādam ierīcēm ir piekļūts tavam account. Ja tur nekā aizdomīga nav, tad guli mierīgi. Ā, un nu paskaties, kādas aplikācijas ir sainstalētas telefonā, varbūt tur kas aizdomīgs. Citādi iespēja maza, ka kāds ticis klat.
13.08.2021 00:56 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Too much CSI? 😂
Izpiegot telefonu! 😂 Ja esi iedevusi savu telefonu, paroli, tad jā. Diez vai esi valstiski svarīga persona, lai tavu telefonu kāds izspiegotu attālināti!
13.08.2021 00:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits