Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Covid-19 sertifikāts/ uzvārda maiņa/ceļojums

 
Reitings 8
Reģ: 07.08.2021
Sveiki!
Situācija tāda, kad pēc kazām jādodas kāzu ceļojumā. Covid-19 sertifikāta saglabājas vecais uzvards , kaut tgd ir vīra uzvārds. Vai kāda ir ceļojusi un saskārusies ar šādu situāciju? Vai nesagādāja problemas ceļojot?
07.08.2021 15:17 |
 
Reitings 1652
Reģ: 11.04.2015
Arī interesē.
Domaju zvanit vai nezvanit uz info centru. 🤷‍♀️
08.08.2021 00:01 |
 
Reitings 50
Reģ: 05.07.2020
Jums jāzvana uz numuru - 8345 un jāsaka, ka nepieciešamas izmaiņas covid sertifikātā. Pazīstamajai nesen bija tāda situācija. Pazvanīja un laikam 3 nedēļu laikā visu nomainīja. Jāsaka gan, ka viņai gāja diezgan grūti, jo darbiniece, kuru viņa sazvanīja, neko nezināja un teica, ka atzvanīs... Protams, to neizdarīja un dabūja zvanīt atkal pēc dažām dienām. Par to, ka ir nomainīts uzvārds arī nepaziņo, vienkārši visu laiku dabūja čekot sertifikātu.
07.08.2021 23:52 |
 
Reitings 191
Reģ: 05.08.2021
Sardīne @ 07.08.2021 18:23
Dārgā, es Tev pat vairāk pateikšu... Nesen pati nokļuvu šādā situācijā, tādēļ esmu ārkārtīgi labi informēta. Mani šajā jautājumā varētu pat saukt par eksperti. Latvijā noteikti nav nevienas citas personas, kas spēs Tev atbildēt tik pat izsmeļoši, zinoši un autoritatīvi, kā es. Visdrīzāk esmu zinošākā visā Baltijā, un pastāv iespēja, ka pat Eiropā.
Tātad, ķeršos pie lietas. Redzi, valdības ir pieņēmušas lēmumu, ka šādā ārkārtīgi sarežģītā un neparastā situācijā, ņemot vērā visus šī pēdējā gada traģiskos notikumus, ir jāveic maiņa, t.i., dzimummaiņa. Man to veica tur pat lidostā. Viņiem ir speciāla ķirurgu triecienkomanda, kas operatīvi ierodas 30 minūšu laikā, parasti Kamazā, un tur pat Kamazā arī veic visas nepieciešamās procedūras. Ja Tu nepretosies, tad to var paspēt nieka 2 stundu laikā, un aviokompānija Tev izmaksās kompensāciju par nokavēto lidojumu. Es gan ieteiktu ierasties lidostā jau laicīgi, ar kādu 4 stundu rezervi, lai nesagandētu sev pirmās ceļojuma dienas. Galvenais skaties, lai viņi kļūdas pēc nepaķer Tavu jauno vīru Tavā vietā, jo kastrācija tiek veikta bez anestēzijas. Sievietēm ar šādām padarīšanām ir vieglāk. Pati gan jau zini.
Vēlu Tev brīnišķīgu ceļojumu!

Netīšām ienācu šajā tēmā, bet šī atbilde nogāza mani no kātiem 😂
07.08.2021 23:30 |
 
Reitings 30
Reģ: 10.02.2021
Dārgā, es Tev pat vairāk pateikšu... Nesen pati nokļuvu šādā situācijā, tādēļ esmu ārkārtīgi labi informēta. Mani šajā jautājumā varētu pat saukt par eksperti. Latvijā noteikti nav nevienas citas personas, kas spēs Tev atbildēt tik pat izsmeļoši, zinoši un autoritatīvi, kā es. Visdrīzāk esmu zinošākā visā Baltijā, un pastāv iespēja, ka pat Eiropā.
Tātad, ķeršos pie lietas. Redzi, valdības ir pieņēmušas lēmumu, ka šādā ārkārtīgi sarežģītā un neparastā situācijā, ņemot vērā visus šī pēdējā gada traģiskos notikumus, ir jāveic maiņa, t.i., dzimummaiņa. Man to veica tur pat lidostā. Viņiem ir speciāla ķirurgu triecienkomanda, kas operatīvi ierodas 30 minūšu laikā, parasti Kamazā, un tur pat Kamazā arī veic visas nepieciešamās procedūras. Ja Tu nepretosies, tad to var paspēt nieka 2 stundu laikā, un aviokompānija Tev izmaksās kompensāciju par nokavēto lidojumu. Es gan ieteiktu ierasties lidostā jau laicīgi, ar kādu 4 stundu rezervi, lai nesagandētu sev pirmās ceļojuma dienas. Galvenais skaties, lai viņi kļūdas pēc nepaķer Tavu jauno vīru Tavā vietā, jo kastrācija tiek veikta bez anestēzijas. Sievietēm ar šādām padarīšanām ir vieglāk. Pati gan jau zini.
Vēlu Tev brīnišķīgu ceļojumu!
07.08.2021 18:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits