Augusta BeZtēma

 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Sveikas otraja augusta dienā!
Aiz loga šodien lietains laiks, drēgns un es ja jūtu gaisā rudeni. Ah, kā man patīk rudens! Kādreiz, kad biju skolniece vai pirmo gadu studente, rudens nesa nedaudz smeldzi par to, ka aizgājusi vasara un atkal atsākas mācības, studijas. Tagad, lai gan rudenī atsākas studijas atkal, tomēt tā kā vasara būs nostrādāta, tad man ne silts, ne auksts no tā, ka drīz vasara galā.
Es gaidu rudeni! Gaidu omes ābolu ražu, silto kafiju periodu, lietus pielietās ielas un slapjos apavus! Man tas viss tik loti patik!
Man rudens, nevis 1.janvāris ir apņemšanās laiks. Tad ir otrā elpa dzîvot, baudīt, motivācija un saviļņojums - kā nu klāsies studijās.

Vai jūs gaidāt rudeni vai gribat pakavēties vasarā? :)


Ko šajā pirmdiena jūs? Ierastais darbs vai kādai atvaļinājums?
02.08.2021 20:37 |
 
Reitings 312
Reģ: 29.04.2021
negribu rudeni, gribu atpakaļ +30 😔
zinu zinu ka daudziem nepatīk, bet tāpat gribu.
Plāni baigie nav šim mēnesim, atvaļinājums cauri, galvenais gribu vēl kādu reizi kautkur aizbraukt ar teltīm palikt.
Palielam jau sākušies visādu "ziemas krājumu" gatavošanas laiki, to daru diezgan daudz un dikti, jo garšo savs nevis veikala. Un ņemot vērā visu kas man izaudzis dārzā un ko vēl gribu, tas prasīs daudz laika pie plīts.
03.08.2021 14:13 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Man patīk rudens tikai tad, ja tas nav visu laiku lietains. Man patīk, ja ir ar izteiktām krāsām, nevis pelēks kā ir bijis dažus gadus. Bet tā, man vairāk patīk baudīt vasaru un žēl, ja augusts tāds vairs nebūs.
Augustā plānā tomēr ir aizbraukt vēl padzīvoties pa laukiem un saēsties pēdējās ogas 😀
03.08.2021 13:03 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Vai jūs gaidāt rudeni vai gribat pakavēties vasarā?

Ļoti gaidu rudeni, mans gadalaiks. Kad nav ne pārāk karsts, ne pārāk auksts. Tad var ieritināties segā pie kamīna, malkot vīnu un lasīt grāmatu.
Ko šajā pirmdiena jūs? Ierastais darbs vai kādai atvaļinājums?

Darbs, darbs un vēlreiz darbs. Pamatdarbs un savas lietas.
Vispār kādi plāni šim vasaras mēnesim?

Nopirku sienām jaunu krāsu, gribas atsvaidzināt dažām istabām krāsojumu. Mana šī mēneša nedēļas nogaļu izklaide!
02.08.2021 21:49 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Vispār kādi plāni šim vasaras mēnesim?
02.08.2021 20:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits