Izskatos daudz par jaunu

 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Hey!
Esmu te jauniņā un nolēmu reģistrēties, jo redzu, ka citās diskusijās rosība un gan jau kāda meitene mani sapratīs, spēs ''mierināt'' vai varbūt ieteikt kaut ko.
Visas parasti sapņo izskatīties jaunākas, taču pašlaik ar mani ir otrādi - es sapņoju izskatīties vecāka. Man ir 21 gads, bet parasti cilvēki man dod 14-16, varbūt vēl 17, bet to reti. Atceros kā reiz satraumēju pirkstu, gāju pie ķirurga un jautāju vai nevarot man izrakstīt attaisnojumu universitātei(jo ar labo roku rakstīt nevarēju, iekavēju kontroldarbus), ārsts noskatījās uz mani, teica, ka bija domājis, ka man 15.... tāpat kafejnīcās, bāros, klubos uc. man vienmēr prasa dokumentu pirms dot ko grādīgu un salīdzina manu seju ar bildi. Apnicis visiem teikt, ka man ir 21!
Un nē, es neģērbjos bērnišķīgi, bet neģērbos arī izteikti sievišķīgi, tas gan. Man nepatīk augstpapēžu kurpes un tās ir tikai svētkiem. Kleitas vasarā nēsāju biežāk, bet citos gadalaikos tikpat kā nē. Ģērbšanās stils man ir vairāk klasisks - patīk klasiskas auduma bikses, blūzes, žaketes. Protams, arī džinsus nēsāju, vasarā šortus, t - kreklus. Nedominē nekādi bērnišķīgie raksti, rozā krāsas un cakas. Kā es saku - ģērbjos parasti :D
Kosmētiku lietoju maz. Ikdienā tikai konsīleri, skropstu tušu un lūpu krāsu. Reizēm nude acu ēnas. Esmu diez gan neizteiksmīga tādā ziņā, bet man negribas noslogot savu ādu ar kosmētiku un man tiešām sejas āda ir labā stāvoklī, ka nekāda dekoratīvā kosmētika full face neprasās.
Esmu domājusi kāpēc izskatos tā kā izskatos. Kāpēc es izskatos tik mazgadīga, kamēr meitenes 13 gados izskatās uz visiem 18? varbūt man ir ''baby face'', jo tiešām pašai šķiet, ka sejas vaibsti man ir bērnišķīgi. Varbūt tāpēc, ka tik maz krāsojos? Varbūt tāpēc, ka citām mākslīgās lietas dod vecumu? (piemēram, pieaudzētas skropstas vizuāli padara pieaugušāku utml?) Varbūt pie vainas mani mati?(man ir gaiši brūni, biezi un tādi, kas galos paši lokojas)
Saprotu, ka daudzas teiks, ka ir labi izskatīties jaunākai un skaudīs, bet man pašai nepatīk, ka izskatos tik maza!(arī skatoties spogulī, es, nezinot savus gadus, nepateiktu, ka 21) Īpaši, kad uztaisu matus astē, tad izskatos uz visiem 12-13....
28.07.2021 22:22 |
 
Reitings 55
Reģ: 22.10.2019
Vel reizem pie vainas balss/runas veids, tos izmainit bus grutak, jo ipasi pirmo, but ir iespejams to izdarit. Vienkarsi centies atteikties no jauniesu slenga, anglicismiem, runajot atslabini balsi. Patiesiba, balsi var nedaudz pamainit, padarit zemaku, ir visadi vingrinajumi un tehnikas. Nezinu vai tas ir to verts, verbut labak lai ir tas kas ir dabigi. Vienkarsi es dziedasanas del esmu eksperimentejusi. :)
Pieaugusaka liksies ja busi pasparliecinata, vispar, sakiet ko gribat, bet esmu redzeusi neskaitamus gadijumus kad cilvekam pec darba ar savu psihi, kompleksiem, pasapzinu, patiesam izmainas ariene, ne burtiska zina, vienkarsi kaut kas sastits ar acu izteiksmi, uzvedibu, iespaids uzreiz klust simpatiskaks un ari pieaugusaks, jo pasparliecinatiba ir brieduma pazime. :)
29.07.2021 14:32 |
 
Reitings 55
Reģ: 22.10.2019
Naktsputns @ 29.07.2021 11:08

Jā, man mati ir līdz pleciem. Čolkas vispār nav. Uzacis gaišas, jā un ir vasarraibumi tagad, iespējams tāpēc izskatos tik mazgadīga.
Arī īsa auguma esmu. Tikai 164cm, bet neteiktu, ka esmu īpasi smalkas miesas būves

Naktsputns, nu tad iesaku pakonsulteties ar labu frizieri, kas piemekles sejas formai atbilstosu matu griezumu lai padaritu tev vizuali pieaugusaku, turklat bieziem matiem pakapeniski griezumi izskatas super. Esi meginajusi pati padarboties ap uzacim ar pinceti? Ari gaisas un it ka ar seju sapludusas uzacis var koriget vienkarsi izveidojot tam noteiktu formu un konturu, uzacis uzreiz saks vairak izcelties. Protams, palidzes kosmetika. Iesaku neiecikleties uz lietam ko nevari mainit (vasarraibumi, auguma garums), esmu redzejusi sievietes ap 30 ar vasarraibumiem, neteiktu ka tas ir noteicosais faktors taja cik veca izskaties. Patiesiba pec statistikas datiem, 164 skaitas videjs augums pieaugusai sievietei. :) Ja gribas but grakai, smukas augstpapezu kurpes vienmer ir variants.
29.07.2021 14:15 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Ja gribi izskatīties vecāka, nomaini matu griezumu un sāc lietot lūpu krāsu.
29.07.2021 12:00 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Tā kā vēl nav 25, pērkot alkoholu, vienmēr lepni pie kases pati uzrādu dokumentus (redz, cik es tāda jauneklīga), varbūt pēctam sākšu pukoties, ka neizskatos vecumam atbilstoši. Ja dokumenti aizmirsušies mājās, tad gan reizēm pietēloju tādu vairāk pieaugušo. 😀 Mani jauneklīgāku padarīja breketes, gaiši mati, arī meitenīgs apģērbs un uzvedība. Ar māksmīgajām skropstām un brillēm, manuprāt, izskatos nedaudz sievišķīgāk, līdz ar to arī vecāka, bet kā sāku runāt... to meitenīgumu grūti dabūt laukā.
21 gada vecumā, lai darbā izskatītos "svarīgāka", pārdevējai jautāju pēc palīdzības ieteikt apģērbu, kas palīdzēs izskatīties vecākai. Pff, man tagad patīk izskatīties jaunākai, fifīgākai. Laikam vecāka gribēju izskatīties tad, kad bija jāiepatīkas puišim, šobrīd patīk tā kā ir tagad.
29.07.2021 11:48 |
 
Reitings 920
Reģ: 25.09.2017
Protams, smiekli smiekliem, bet man ir nu jau 32 gadi un pagājušogad, atverot dzīvokļa durvis (jo pie tām klauvēja), stāv mājas vecākais un ar ieplestām acīm man prasa, vai mani vecāki ir mājās un, ja nav, tad kad būs, jo viņam vajagot parakstu par kaut ko, vairs pat neatceros, ko😁😁😁
Par dokumentu parādīšanu veikalos, pērkot alkoholu, paklusēšu😁
Protams, tā jau nav problēma, taču cilvēki izskata dēļ mani neuztver nopietni, ne darbā, ne uz ielas, ne publiskās vietās. Tas ir tas, kas šad tad mēdz tomēr kaitināt un izraisīt negatīvas emocijas. Un varētu padomāt, ka varbūt es ģērbjos bērnišķīgi- nē! Kosmētiku lietoju! Balss un runa man ir diezgan nopietnas, dažreiz pat pārāk. Bet esmu pieradusi un izbaudu, ka savā vecumā izskatos uz 15😀
29.07.2021 11:20 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
LiliMonroe @ 29.07.2021 09:15
Esmu saskarusies ar lidzigu problemu ka autorei, patiesiba savos pusaudzu t.i. 14-17 gados izskatijos vecaka par saviem gadiem, visi teica, var padomat, ka man jau pari 20, bet pec tam kaut kas notika un saku izskatities jaunaka, pec pusaudzes... Ta ari pamazam saku saprast, kas tiesi liek cilvekam izskatities vecakam vai jaunakam. LOTI daudz kas atkarigs no matu griezuma. Piemeram, atkariba no sejas vaibstiem iss griezums var vai nu izcelt baby face vai likt izskatities vecakai. Kada tev frizura? Esmu ieverojusi, teiksim, ka pusgari viena garuma mati (lidz pleciem vai mazliet garaki) nereti rada mazliet berniskigu iespaidu. Biezi palidz pakapenisks griezums. taisnu colku neietektu, ja nu vienigi loti piestav, jo ta var padarit sejas formu vizuali apalaku, labak isakas skipsnas ap seju vai pagaru colku 70to gadu stila. Ka tev ar uzacu formu/izteiksmigumu? Nereti parak gaisas uzacis bez izteiktas konturas parada seju maigaku -tatad vizuali jaunaku. Mazliet piekorige/pamaini formu, nedudz kosmetikas (bet neparspile 2016 gada stila XD) un labs uzacu "ramitis" seju uzreiz padaris pieaugusaku.
Atvainojos par garumzimju iztrukumu, lietoju datoru, kam ista vieta butu muzeja...

Jā, man mati ir līdz pleciem. Čolkas vispār nav. Uzacis gaišas, jā un ir vasarraibumi tagad, iespējams tāpēc izskatos tik mazgadīga.
Arī īsa auguma esmu. Tikai 164cm, bet neteiktu, ka esmu īpasi smalkas miesas būves
29.07.2021 11:08 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Naktsputns @ 29.07.2021 11:04

Nag baigā traģēdija. :) Pasaule neapstāsies, vienkārši rakstu, ka man nepatīkami, ka mani uzskata par mazgadīgo un netic, ka jau 21

sāc pierast, man ir 27, bet dokumentus prasa joprojām visur, lai lieki netērētu laiku, es vienmēr jau viņus esmu sagatavojusi. :D
29.07.2021 11:05 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Sisenis @ 28.07.2021 22:42
Varētu padomāt ka tā ir baigā traģēdija.

Nag baigā traģēdija. :) Pasaule neapstāsies, vienkārši rakstu, ka man nepatīkami, ka mani uzskata par mazgadīgo un netic, ka jau 21
29.07.2021 11:04 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Trojas zirgs @ 29.07.2021 08:58

Izrādās, ir cilvēki, kas nezina, ka pērkot alko, līdz 25 gadu vecumam dokumentu ir pienākums uzrādīt pēc savas iniciatīvas. Vismaz, ja dzīvo Latvijā.

Zinu gan par tādu noteikumu un parasti PATI RĀDU.
Rakstu, ka parasti man netic, salīdzina ar bildi, sktaās acis utml.
29.07.2021 11:03 |
 
Reitings 17
Reģ: 28.03.2021
Nu man ir 20 , arī izkatos uz 15 . Vienkārši esmu smalkas miesasbūves , īsa un ar vasaras raibumiem un maz krāsojos . Kā es saku mūžam jauna būšu .😃
29.07.2021 09:16 |
 
Reitings 55
Reģ: 22.10.2019
Esmu saskarusies ar lidzigu problemu ka autorei, patiesiba savos pusaudzu t.i. 14-17 gados izskatijos vecaka par saviem gadiem, visi teica, var padomat, ka man jau pari 20, bet pec tam kaut kas notika un saku izskatities jaunaka, pec pusaudzes... Ta ari pamazam saku saprast, kas tiesi liek cilvekam izskatities vecakam vai jaunakam. LOTI daudz kas atkarigs no matu griezuma. Piemeram, atkariba no sejas vaibstiem iss griezums var vai nu izcelt baby face vai likt izskatities vecakai. Kada tev frizura? Esmu ieverojusi, teiksim, ka pusgari viena garuma mati (lidz pleciem vai mazliet garaki) nereti rada mazliet berniskigu iespaidu. Biezi palidz pakapenisks griezums. taisnu colku neietektu, ja nu vienigi loti piestav, jo ta var padarit sejas formu vizuali apalaku, labak isakas skipsnas ap seju vai pagaru colku 70to gadu stila. Ka tev ar uzacu formu/izteiksmigumu? Nereti parak gaisas uzacis bez izteiktas konturas parada seju maigaku -tatad vizuali jaunaku. Mazliet piekorige/pamaini formu, nedudz kosmetikas (bet neparspile 2016 gada stila XD) un labs uzacu "ramitis" seju uzreiz padaris pieaugusaku.
Atvainojos par garumzimju iztrukumu, lietoju datoru, kam ista vieta butu muzeja...
29.07.2021 09:15 |
 
Reitings 87
Reģ: 06.04.2020
Trojas zirgs @ 29.07.2021 08:58

Izrādās, ir cilvēki, kas nezina, ka pērkot alko, līdz 25 gadu vecumam dokumentu ir pienākums uzrādīt pēc savas iniciatīvas. Vismaz, ja dzīvo Latvijā.

+++
29.07.2021 09:01 |
 
Reitings 430
Reģ: 22.07.2021
Man pat rodas kompleksi iet uz kādu bāru, jo visu laiku būs jārāda dokuments, jāskaidro, ka man ir 20, jo NEVIENS netic

Izrādās, ir cilvēki, kas nezina, ka pērkot alko, līdz 25 gadu vecumam dokumentu ir pienākums uzrādīt pēc savas iniciatīvas. Vismaz, ja dzīvo Latvijā.
29.07.2021 08:58 |
 
Reitings 87
Reģ: 06.04.2020
Labi nevaru komentēt par to cik veca/jauna izskatos, jo parasti man tomēr dod apmēram tik gadus cik man ir. Beeet - pēc likuma ir noteokts ka alkaholu un enerģijas dzērienus var pārdot tikai pilngadīgām personām kā rezultātā jautāt dokumentus gan veikalā, gan bārā gan citās vietās ir noteikts ar likumu un to nedarot tas tiek pārkāpts no pārdevēja vai apkalpotāja puses. Jā, mums LV nav gluži pieņemts jautāt dokumentus ja tu izskaties pēc tāda, kas jau ir pusmūžā un vecāks, bet ir valstis kur pie 18+ pirkumiem vai izklaidēm dokumenti tiek prasīti ikvienam neatkarīgi no izskata.
Lai vai cik stulbi neizklausītos - ir sevi jāpieņem tajā kā izskaties vai jāpiekoriģē ar atbilstošu apģerbu, meikapu, uzvedību un ārējo tēlu un ja riebjas ka prasa dokumentus vietās kur dari kaut ko kas atbilst 18+ vai arī vēlies pirkt kaut ko 18+ ir vienkārš risinājums - vai nu iemācies to uztvert par normu, vai nedari tāda veida lietas un aktivitātes un nepērc ne alkaholu ne enerģijas dzērienus neko no 18+ lietām.
29.07.2021 06:47 |
 
Reitings 105
Reģ: 12.02.2017
ahh, saprotu. Man ir 20, bet man vairāk par 16 nedotu. Bieži vien jautā, kur ir mani vecāki, piemēram, šajā ziemā slēpju nomā, jo zem 18 nevarot iznomāt slēpes man vienai. Man pat rodas kompleksi iet uz kādu bāru, jo visu laiku būs jārāda dokuments, jāskaidro, ka man ir 20, jo NEVIENS netic. 😄🙄 Vēl nesen biju Zvejnieksvētkos, kur ieeja, ja nemaldos, bija no 18 - atkal bija šis jautājums, lai gan manam brālim, kam 18, to neviens nekad nejautā, arī tur toreiz nē. Cerams kaut kad tas mainīsies, gribu vismaz pēc 18 gadīga cilvēka izskatīties.
28.07.2021 23:11 |
 
Reitings 305
Reģ: 12.04.2018
.Putns. @ 28.07.2021 22:46
Tas, ka uzskati to par problēmu arī ir bērnišķīgi. ?

😁 Jā, diemžēl, tā ir pilnīga taisnība.
28.07.2021 22:52 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Tas, ka uzskati to par problēmu arī ir bērnišķīgi. 🤣
28.07.2021 22:46 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Man nesen apritēja 30. Ir cilvēki, kuri saka, ka izskatos uz gadiem 18-20, ne vairāk. Mazais brālēna dēlēns vispār pateica, ka domājis, ka man ir 16. :D Jā, nemīlu ģērbties sievišķīgi, tāpēc noteikti daļēji "vainojams" mans ģērbšanās stils, kas parasti ir džinsi, t-krekli ar apdrukām un kedas. Bet, pat bez visa tā, izskatos pēc pusaudža. 28 gadu vecumā nācās lielveikalā rādīt dokumentus, lai nopirktu enerģijas dzērienu. Reizēm mazliet nokaitina apkārtējo attieksme, piemēram, kad pilnīgi nepazīstami cilvēki ar mani runā kā ar mazu bērnu. Bija gadījums veikalā, kad pārdevēja uzsauca kolēģim: "Atnes cenu zīmi salātiem, lai meitēnam nav ilgi jāgaida!" Nu, kaitinoši, jā. Bet visādi citādi es tikai priecājos par to, ka izskatos jaunāka par saviem gadiem. Līdz ar to neko jaunu nepateikšu, kā vien to, ka tas nav nekas tāds par ko būtu jābēdājas. Jā, kad esi 18 gadus vecs, bet izskaties pēc tīņa, varbūt nav baigi forši, bet, kad paliec vecāks un visi saka, ka izskaties vismaz par 10 gadiem jaunāks, tici man, tas ir super. Jo, bez apvainojumiem, bet reizēm skatos uz savām bijušajām klasesbiedrenēm, kuras ir manas vienaudzes, bet ir sajūta, ka skatos uz 40 gadus vecām sievietēm, jo daudzas savos 30 jau izskatās un ģērbjas ļoti vecišķi. Tad nu priecājos par to, ka izdodas noturēt to savu jauneklīgo izskatu pēc iespējas ilgāk.
28.07.2021 22:46 |
 
Reitings 683
Reģ: 23.03.2020
Nedomāju, ka viena lieta vainīga, piemēram, tikai mati, gan jau kopskats, nav tā, ka esi smalkas miesas būves? Jo ir tādas sievietes, kuras izskatās pēc bērniem, jo ir īsas augumā un vēl svars nav liels.
28.07.2021 22:45 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Varētu padomāt ka tā ir baigā traģēdija.
28.07.2021 22:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits