Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vakcinācija

 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
Vai jūs iesiet vakcinēties? Varbūt esiet bijuši?
Man oktobrī jāiet uz operāciju un pie ķirurga man teica tā, vai nu jānes negatīvu kovid testu vai jāiet vakcinēties un pat ieteica ar Jansen vakcīnu . Nepārprotiet, neesmu antiwakser taču līdz galam šai kovid vakcīnai neuzticos. Es teicu ka esmu izslimojusi kovid aprīlī, uz to man atbildēja ka derīgs ir tikai pusgadu un īsti nepasargā. Antivielas man bija ļoti maz. 1 vienība tikai
Redzu tomēr daudz visādas lietas internetā un nezinu vairs kam ticēt. Visādas sazvērestības teorijas, ka tā ir mikročipošana un inde
Man ir divējādas domas. Vakcinējos kopš bērnības, gan pret ērču encefalītu, utt
Bet nevieš uzticību tomēr šī 'uz ātro' izgudrotā vakcīna un dzīvot tomēr vēl gribas
28.07.2021 15:54 |
 
10 gadi
Reitings 848
Reģ: 09.06.2012
Anne Shirley @ 28.07.2021 16:32
Internetā ir čupa ar pētījumiem un rakstiem par RNA tipa vakcīnām, ar kuru palīdzību var iegūt informāciju. Protams, ja nelasa kkadus vakcinrealitātes bullshitus. Es personīgi uzskatu, ka ir jāvakcinējas, pretējā gadījumā mēs katru gadu sēdēsim lockdownā. Mana ģimene visi ir vakcinēti/vakcinēsies, tāpat arī tuvākajā draugu lokā visi jau vakcinējušies. Arī grūtnieces (t.sk. es pati).
Gluži manas domas.
28.07.2021 17:15 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3720
Reģ: 31.10.2010
Nevakcinēšos. Un man gluži vienalga, ko saka sazin kādi pētījumi. Mans onkologs un ģimenes ārsts, divi mediķi, kas ilgus gadus pazīst manu veselības stāvokli, uzskata, ka man to nevajag.
28.07.2021 16:55 |
 
10 gadi
Reitings 4260
Reģ: 03.08.2009
Internetā ir čupa ar pētījumiem un rakstiem par RNA tipa vakcīnām, ar kuru palīdzību var iegūt informāciju. Protams, ja nelasa kkadus vakcinrealitātes bullshitus. Es personīgi uzskatu, ka ir jāvakcinējas, pretējā gadījumā mēs katru gadu sēdēsim lockdownā. Mana ģimene visi ir vakcinēti/vakcinēsies, tāpat arī tuvākajā draugu lokā visi jau vakcinējušies. Arī grūtnieces (t.sk. es pati).
28.07.2021 16:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!