Kāzas

 
Reitings 116
Reģ: 12.11.2016
Pienācis kāzu laiks un man tas atkal atgādina, par to, cik man vēl tālu līdz kāzām. Pagājušajā nedēļā vien 3 FB draugi apprecējās. Jau apnicis uz to skatīties. Tā jau cenšos neiet un neskatīties, bet, kad ieeju, tad, pirmais ko redzu, ka kārtējo reizi kāds ir apprecējies. Godīgi - jūtos pamatīgi apdalīta dzīvē. Puse no klasesbiedriem tagad ir precējušies, otrai pusei ir stabilas attiecības, daļai jau ir bērni, bet man nav nekā 😔 Drīz jau būs 30...
Ko es daru nepareizi?
Pažēlojiet mani; sagruzīt sevi es pati varu.
20.07.2021 12:19 |
 
Reitings 870
Reģ: 27.07.2020
GhostGG @ 21.07.2021 11:40

:D :D :D Kā tad. tiešām tici tam? Piedāvā viņam aprecēties divatā, bez lielām svinībām, tikai ar lieciniekiem. Tam nevajag 10k. Varu derēt, ka būs cits attaisnojums.

Kāpēc lai neticētu? Es labprāt 5-10k iztērētu citās lietās un tas jampadracis (un vēl visa plānošana un gatavošanās tam) mani galīgi neuzrunā.
21.07.2021 14:27 |
 
Reitings 163
Reģ: 15.07.2021
Par to vispār nav jāsatraucās. Cilvēkus gremdē tie uzliktie padomju laika stereotipi, ka vajag bērnus, vajag kāzas. Kad ir jau 30, tad ak Dievs, ak Dievs, kad būs vīrs, kad būs bērni. Man , piemēram, ir viens bērns, piedzima 26 gados. No tā brīža arī esmu viena un visus šos piecus gadus dzirdu, Tev taču vajag vēl bērniņu, kā tad tikai viens augs, Tev taču vajag vīrieti utt. Bet es godīgi liekot roku uz sirds varu teikt, ka esmu laimīga un tiešām neskrienu ar galvu sienā, lai tik appprecētos vai kādu atrastu. Tāpēc lai tie cilvēki pārējie dara ko grib. Lielākoties ilgās attiecībās ir tādas lietas, samazgas, par kurām Jūs pat iedomāties nevarat, atkarības, krāpšanas utt. par kurām reizēm pat otra puse nenojauš!
21.07.2021 13:05 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Primrose teksts @ 21.07.2021 12:31[/quote
Tu baigi ieciklējies uz to. Ir viegli pamanīt dzeltenas krāsas auto ja visu laiku domā par dzeltenas krāsas auto. Es zinu ka grūti, pašai nācies iziet cauri grūtumiem.
Tev jātiekas ar draudzenēm, jāiet ārā iegūt jaunus iespaidus, sāc iet kādos jaunos kursos. Respektīvi aizpildi sev laiku. Uzliec mūziku kāda tev patīk un tīri māju. Iepriecini sevi. Man šķiet tev zems pašvērtējums un tapēc jūties kā lūzeris jo nav kā citiem.
Es zinu ka šis baigi atklausīts, bet viss atnāks. Reāli, tā būs. Man arī vel nav viss ko gribu un brīžiem besos, ka nav tas viss te un tagad. Bet tad saprotu ka es nespēju ietekmēt visas lietas savā dzīvē.
21.07.2021 12:41 |
 
Reitings 116
Reģ: 12.11.2016
Pārsvarā sēžu Instagram, jo tur nevienam pazīstamam nesekoju 😄 FB ieeju, tikai, lai pārdotu kādas mantas, bet gribot negribot redzu atkal tās mīļbildes. Bet problēma nav tikai ar soctīkliem, tagad uz ielām pilns ar cilvēkiem un visi pārīšos vai ar bēbīšiem. Agrāk bērnus vispār negribēju, bet tagad nezinu, kas noticis - tik uz bērniem acis rāda. Pa karantīnu ļoti daudziem sadzimuši😄
Aizeju uz veikalu un visi pa divi staigā, es kā muļķe viena pati. Tas man liekas ir vienīgais, ko vispār redzu, ka apkārt tikai pārīši.
Vēl man ir viena simpātija, kuram jau ļoti ilgi ir draudzene. Liekas, ja ieraudzīšu, ka viņi arī apprecējušies, es vispār nomiršu. 😭
21.07.2021 12:31 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Mady25 @ 20.07.2021 22:06
Lai cik arī skarbi un dīvaini tas neizklausītos, bet atseko Facebook visiem. Nopietni. Paliec draugos, bet spied Unfollow. Paturi dažus sev pašus svarīgākos, tuvākos un aktuālākās grupas vai lapas. Dzīve uzreiz kļūst 100x vieglāka, mazākas darīšanas gar citiem, vairāk laika sev, savām domām un vēlmēm. Es tā izdarīju. Veltīju 3 stundas, ne mirkli neesmu nožēlojusi. Nepamēģināsi, neuzzināsi ?

Man vienmēr ir licies muļķīgi pārtraukt draudzību sociālajos tīklos vai atsekot cilvēkiem tikai tādēļ, ka kādreiz kaut kāds ieraksts varētu nepatikt. Šobrīd ir posms, kad viegli varu kļūt emocionāla un katra mazākā lietiņa var radīt nepatīkamas sajūtas. No sociālajiem tīkliem pavisam atteikties nevēlējos, tādēļ no Facebooka izdzēsu visus cilvēkus, ar kuriem saistās negatīvas atmiņas. Mazāk redzu lietas, kas nav jāredz, mazāk citi redz par mani un esmu apmierināta. Kādai, kam dzīvē viss kārtībā, arī domās, kas tās par muļķībām, bet kamēr emocijas ņem virsroku, man patīk, ka "terapijas" laikā varu atturēties no negativitātes. Kļūšu emocionāli noturīgāka, noteikti izvairīties vairs nebūs nepieciešams.
Pamēģini arī Tu, padomā, tās klasesbiedrenes Tev sociālajos tīklos ir vajadzīgas? Nu, reāli, cik bieži ar viņām uzturi kontaktus, vai vienīgā saskarsme ir īkšķīši bildēm? Ja tas pašu sagruzī, tiešām nedzēs ārā no draugu loka, bet atseko, pēctam jebkurā mirklī varēsi atkal sekot ierakstiem, bildēm un tad jau uz to vairs nebūs tik grūti noskatīties.
21.07.2021 12:00 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
GhostGG @ 21.07.2021 11:40

:D :D :D Kā tad. tiešām tici tam? Piedāvā viņam aprecēties divatā, bez lielām svinībām, tikai ar lieciniekiem. Tam nevajag 10k. Varu derēt, ka būs cits attaisnojums.

💯
21.07.2021 11:57 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Primrose @ 20.07.2021 12:19
Pienācis kāzu laiks un man tas atkal atgādina, par to, cik man vēl tālu līdz kāzām. Pagājušajā nedēļā vien 3 FB draugi apprecējās. Jau apnicis uz to skatīties. Tā jau cenšos neiet un neskatīties, bet, kad ieeju, tad, pirmais ko redzu, ka kārtējo reizi kāds ir apprecējies. Godīgi - jūtos pamatīgi apdalīta dzīvē. Puse no klasesbiedriem tagad ir precējušies, otrai pusei ir stabilas attiecības, daļai jau ir bērni, bet man nav nekā ? Drīz jau būs 30...
Ko es daru nepareizi?
Pažēlojiet mani; sagruzīt sevi es pati varu.
Tu visu dari pareizi, 30 gados būt brīvam un bez bērniem ir 👍🏻
21.07.2021 11:46 |
 
Reitings 144
Reģ: 21.11.2017
Kā tad. tiešām tici tam? Piedāvā viņam aprecēties divatā, bez lielām svinībām, tikai ar lieciniekiem. Tam nevajag 10k. Varu derēt, ka būs cits attaisnojums.

Kad gribēšu pati precēties, tad arī pajautāšu. Man tikai drīz 21 gads paliks, šobrīd vēl nevēlos kāzas :D protams, varat teikt, ka vēl 3 "īstos" satikšu, bet pēc sajūtām šķiet, ka šis ir īstais :)
21.07.2021 11:43 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Mans vīrietis vienkārši neredz jēgu iztērēt 5-10k par vienu dienu, tā vismaz viņš saka

:D :D :D Kā tad. tiešām tici tam? Piedāvā viņam aprecēties divatā, bez lielām svinībām, tikai ar lieciniekiem. Tam nevajag 10k. Varu derēt, ka būs cits attaisnojums.
21.07.2021 11:40 |
 
Reitings 144
Reģ: 21.11.2017
Mans vīrietis vienkārši neredz jēgu iztērēt 5-10k par vienu dienu, tā vismaz viņš saka :)
Bet šajā momentā es vēl pati precēties negribu, vienkārši jūtu, ka tas ir tas cilvēks ar kuru nākotnē noteikti gribētu precēties un ceru, ka tas arī notiks :)
Mans puisis nav runātājs, viņš ir darītājs, ja izdomās, ka grib bildināt, tad to izdarīs tā, ka pat to nenojautīšu, nevis gadu pirms tam jau sāks stāstīt, ka plāno un grib mani bildināt :)
Ņemot vērā, ka viņš zina to, ka nākotnē gribu apprecēties, ceru, ka to izdarīs kaut vai aiz cieņas pret mani :)
21.07.2021 11:32 |
 
Reitings 324
Reģ: 25.01.2021
Sauluxy @ 21.07.2021 10:16

ahh, jaa, tieši manas sajūtas par tagadējām attiecībām, tikai manējais ir vispār pret kāzām. Es ceru, ka tomēr ar laiku pārdomās.
Agrāk viņš pat negribēja bērnus, uzskatīja, ka labāk ir dzīvot divatā un baudīt dzīvi. Tad beidzot vismaz pats teica, ka pēc gada/diviem gadiem varētu sākt domāt par pirmo bērniņu :)
Bet, autore, nepārdzīvo - katram savs laiks :) Cita varbūt ir attiecībās un ar bērniem, bet sapņo būt Tavā vietā

Bērns ir daudz lielāka atbildība par kāzām: ja jau uz bērnu ir gatavs, tad par kāzām nebūtu jābūt jautājumiem. Nesaprotu šādus “vīriešus”, kam apbērnoties liekas ok, bet precēties-bubulis. Acīmredzot vienkārši negrib tevi precēt, ja vīrietis zina, cik tas sievietei svarīgi un pat ja neredz jēgu kāzām, aiz cieņas pret savu sievieti to izdarītu.
21.07.2021 11:16 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Sauluxy @ 21.07.2021 10:16

ahh, jaa, tieši manas sajūtas par tagadējām attiecībām, tikai manējais ir vispār pret kāzām. Es ceru, ka tomēr ar laiku pārdomās.
Agrāk viņš pat negribēja bērnus, uzskatīja, ka labāk ir dzīvot divatā un baudīt dzīvi. Tad beidzot vismaz pats teica, ka pēc gada/diviem gadiem varētu sākt domāt par pirmo bērniņu :)
Bet, autore, nepārdzīvo - katram savs laiks :) Cita varbūt ir attiecībās un ar bērniem, bet sapņo būt Tavā vietā

Neļauj vīrietim šitā noteikt abu dzīves. Ja grib bērnu, lai definē attiecības. Neuzskatu, ka tev, savas vēlmes jāliek malā un jātaisa bēbis jo tā ir labāk nekā nekas.
21.07.2021 11:00 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.07.2020
Emīlija daļa vīriešu karina makaronus par kāzām. Izdomā mistisku tālu precību datumu, kuru ar laiku pārceļ.
Iespējams pārdomājis vai vispār negrib kāzas.
21.07.2021 10:38 |
 
Reitings 144
Reģ: 21.11.2017
Bet līdz nesatiku viņu, nevienās attiecībās negribēju precēties, veidot ģimeni. Bet esot kopā ar šo vīrieti, pirmai kas mani nošokēja no sevis pašas bija- Jāaaaa, es gribu viņu precēt. Gribu radīt mūsu kopīgus bērnus utt.

ahh, jaa, tieši manas sajūtas par tagadējām attiecībām, tikai manējais ir vispār pret kāzām. Es ceru, ka tomēr ar laiku pārdomās.
Agrāk viņš pat negribēja bērnus, uzskatīja, ka labāk ir dzīvot divatā un baudīt dzīvi. Tad beidzot vismaz pats teica, ka pēc gada/diviem gadiem varētu sākt domāt par pirmo bērniņu :)
Bet, autore, nepārdzīvo - katram savs laiks :) Cita varbūt ir attiecībās un ar bērniem, bet sapņo būt Tavā vietā
21.07.2021 10:16 |
 
Reitings 24
Reģ: 26.09.2018
Man arī pienāca gruzīšanās laiks.
Pirms gada ar draugu runājām, ka precēsimies 2022.gada rudenî.
Bet tagad, kad kaut ko ieminos par kāzām (nav bijis bildinājums, bet melnraksts viesu sarakstam+ baznīca+ viesu māja ir jau noskatīta/ieplanota) viņš prasa- vai man nav labi kā ir, kur gribu steigties un vakardien jau saka- labs nāk ar gaidīšanu.
Nu jā. Saprotu, ka es esmu viņu iespējami uzvilkusi uz šo visu.
Bet līdz nesatiku viņu, nevienās attiecībās negribēju precēties, veidot ģimeni. Bet esot kopā ar šo vīrieti, pirmai kas mani nošokēja no sevis pašas bija- Jāaaaa, es gribu viņu precēt. Gribu radīt mūsu kopīgus bērnus utt.
Pati esmu uzaugusi bez ģimenes un kāzas, un oficiālu laulību ar šo vīrieti vēlos. Ir daudz iemeslu kāpēc.
Bet, kad saprotu, ka viņš neplāno vēl ne bildināt un laiž gar ausīm to ko jau plānojām pirms gada… nezinu pat ko domāt.
Vai gaidīt līdz 30???? Es pat nezinu….
21.07.2021 10:12 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
VIP @ 20.07.2021 12:38

Tu neizbaudi dzīvi, neizmanto savu privilēģiju būt brīvai, neēsi laimīga šeit un tagad.
Ir viena tāda superfrāze - ja neēsi laimīgs ar sevi tagad, tad ne bērni, ne vīrs, ne ģimene tevi nepadarīs laimīgu.
Un LV ir diezgan liels šķirto laulību skaits, tā, ka kamēr tu domā par to kas nav, citi senie pāri jau domā par šķiršanos.
Izbaudi savu brīvību, trako, riskē, guli cik gribi, ceļo, tērē naudu uz sevi, màcies, vai nedari neko, tikai nesalīdzini sevi ar citiem. Tu nezini cik laimīgi/nelaimīgi viņi ir savās attiecîbās un ģimenes dzīvēs.

Piekrītu katram vārdam!
Savos 30 gados esmu laimīga, ka man nav ne attiecību, ne bērnu, jo neko no tā visa nekad arī neesmu gribējusi, līdz ar to man ir vienalga, ja citi precas un rada bērnus, jo tas mani nekādi neietekmē. Protams, ja cilvēks to visu vēlas, bet nekā no tā visa nav, tad saprotams, ka, redzot, ka visi visapkārt precas un veido ģimenes, tas var sagruzīt, taču uzskatu, ka katram savs laiks un, kā jau te minēja citos komentāros, katram savs ceļš ejams. Un tas, ko tu vari darīt tagad, ir - izbaudīt savu dzīvi tādu, kāda tā ir šobrīd, kad esi brīva, tev nav ne bērnu, ne vīra un visa pasaule ir tavā priekšā. Ja ir tādas iespējas, tad trako, ceļo, lutini sevi, mācies vai slinko, izbaudi vienatni vai iepazīsties ar jauniem cilvēkiem utt., utjp.. Respektīvi - baudi dzīvi tādu, kāda tā ir tagad un priecājies par to, kas tev ir dots, ne izšķied laiku skumstot par to, kā tev šobrīd nav. Un piebildīšu, ka man apkārt esošo cilvēku lokā situācija ir pavisam pretēja kā minēja komentārā par to, ka mūsdienās cilvēki ātri veido ģimenes. Man apkārt esošie precas un rada bērnus ļoti vēlu, vai nedara to vispār, vairāk fokusējoties uz karjeru, sevis attīstību, ceļošanu, hobijiem un citām lietām, līdz ar to varu teikt tikai vienu - dzīve nav sacensības. Dzīve nav rallijs, kurā sacensties ar citiem par to, kurš ātrāk apprecēsies, kuram ātrāk piedzims bērni. Katram savs ceļš ejams. Un tiešām, pavadi mazāk laika Facebook, vērojot citu dzīves. Tā vietā ej ārā un baudi savējo! Un viss tas, ko vēlies, atnāks tad, kad būsi iemācījusies baudīt savu dzīvi, mīlēt sevi un pārstājusi fokusēties uz citu dzīvēm.
20.07.2021 22:21 |
 
Reitings 16
Reģ: 20.03.2013
Lai cik arī skarbi un dīvaini tas neizklausītos, bet atseko Facebook visiem. Nopietni. Paliec draugos, bet spied Unfollow. Paturi dažus sev pašus svarīgākos, tuvākos un aktuālākās grupas vai lapas. Dzīve uzreiz kļūst 100x vieglāka, mazākas darīšanas gar citiem, vairāk laika sev, savām domām un vēlmēm. Es tā izdarīju. Veltīju 3 stundas, ne mirkli neesmu nožēlojusi. Nepamēģināsi, neuzzināsi 😊
20.07.2021 22:06 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Nekad nesalidzini savu dzivi ar citu dzivem. Katram ir savs cels ejams un tas gimenes, kuras soc tiklos visu laiku liek cik ir laimigas, realaja dzive loti iespejams tadas nav. Lielaka dala no manam bijusajam klases biedrenem ari uzreiz pec vidusskolas apprecejas, apbernojas un nu jau izskiras. Es aizbraucu uz arzemem studet. Man ari kadu laiku likas, ka man ir sudiga dzive, jo nav tada dzive ka citiem. Tev vajag salikt sava galva visu pa plauktiniem. Viss nokartosies ar laiku.
20.07.2021 20:35 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Amber @ 20.07.2021 18:21
Padomā, cik Pasaule būtu garlaicīga, ja mēs visi būtu pilnīgi vienādi un mums visiem viss notiktu vienlaicīgi.
Katram tomēr ir sava dzīve un savs laiks, gan jau pienāks arī tavējais! ?
Iespējams, ka Tu nemaz vēl nēesi gatava satikt savu īsto.
Varbūt, ka Tev vēl ir jāiegūst kāda pieredze, kaut kas jāpamācās utt., lai Tavs īstais Tevi vispār pamanītu un Tu viņam būtu pietiekoši saistoša, lai viņš ar Tevi vēlētos apprecēties.

Jā, piekrītu Amber sacītajam - tas noteikti notiks, arī es iepazinos pavisam nejauši, laikā, kad attiecības nevēlējos, taču jūtot saikni ar cilvēku, to nepazaudēju. Tagad jāatzīst, ka ne viss ir lieliski, lai gan daudz ko attiecību laikā esmu ieguvusi, daudz vairāk ir pazaudēts. Vai pēc divu gadu kopdzīves grasāmies precēties, radīt īstu ģimeni? Es domāju, ka nē. Lai gan esmu jaunāka par Tevi, domāju, ka agri vien apprecēšos, būs bērni un tā tālāk, bet tagad sapratu, ka dzīvot ar cerību, ka paša izdomātais scenārijs tā arī ritēs savu gaitu, bija muļķīgi - dzīvē tā nenotiek un ja neesi emocionāli spēcīga, ir sāpīgāk apzināties realitāti.
Manuprāt, svarīgi saprast, vai jebkad agrāk ir bijušas attiecības, vai esi izbaudījusi kopābūšanas sajūtu, gan pozitīvo, gan negatīvo tajā, tad arī vari secināt, ko tieši sagaidi no attiecībām, nevis tikai laulību. Neieteiktu tagad ar visām četrām mesties vīra meklējumos, taču veltīt laiku sev. Manuprāt, vasara ir lielisks laiks, lai iepazītos spontāni, nejauši. Nekas, ja tomēr neizdosies izveidot stabilas, ilgnoturīgas attiecības.
20.07.2021 19:01 |
 
Reitings 180
Reģ: 03.09.2020
Padomā, cik Pasaule būtu garlaicīga, ja mēs visi būtu pilnīgi vienādi un mums visiem viss notiktu vienlaicīgi.
Katram tomēr ir sava dzīve un savs laiks, gan jau pienāks arī tavējais! 😉
Iespējams, ka Tu nemaz vēl nēesi gatava satikt savu īsto.
Varbūt, ka Tev vēl ir jāiegūst kāda pieredze, kaut kas jāpamācās utt., lai Tavs īstais Tevi vispār pamanītu un Tu viņam būtu pietiekoši saistoša, lai viņš ar Tevi vēlētos apprecēties.
20.07.2021 18:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits