Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai var iemīlēt cilvēku?

 
Reitings 5
Reģ: 12.05.2021
Vai var iemīlēt cilvēku?
Šobrīd attiecības esmu ar cilvēku mazliet vairāk par gadu. Attiecības nav bijušas tas labākās, diezgan bieži ir daudz strīdu.
Jau labu laiku esmu ar šo cilvēku nelaimīga, vienīgais ko no savas puses nesaprotu kāpēc negāju prom no šī cilvēka tiklīdz sapratu, ka esmu nelaimīga, bet turējos.
Esmu stāvokli 4 mēnešus, divas reizes braucu taisīt abortu, bet vienkārši sēdēju pie durvīm, nevarēju ieiet iekšā un to izdarīt līdz pat pēdējai dienai, kad varēja to darīt.
No viņa puses esmu īsta, par bērnu un ģimenes dzīvi priecājas.
Viņš manas acīs nav vīrietis, esam vienaudži liekas, ka esmu pat pārāka šajās attiecības dēļ rakstura. Vins arī ir diezgan sarežģīts cilvēks un grūti sadzīvot. Nevaru sadzīvot ar pāris lietām viņa raksturā un ir lietas, kas man nav saprotamas otrā cilvēkā. + bez problēmām viņu nepazīstu (finansiālas,darba u.c.)
Pēdējā laika daudz raudu, panikas lēkmes nāk virsū par to, ka mums būs kopīgs bērns un esmu savu dzīvi sabojājusi.
Es nevēlos but ar viņu kopā, tagad tikai turos dēļ bērna.
Nedomaju pašlaik, ka šo cilvēku mīlu.
Tajā paša laika nevaru atņemt bērnam iespēju dzīvot normālā ģimene ar abiem vecākiem. Pati esmu dzīvojusi šķirtā ģimenē un savam bērnam tādu dzīvi nevēlos.
Esmu bez maz vai jau domu līmeni, kamēr bērns mazs 2-3 gadus norakstījusi un došu iespēju izveidot ģimeni. Nedomaju, ka tas varētu izdoties, bet ja starp mums nekas nesanāks, tad vismaz būšu mēģinājusi un ceru, ka dzīve satikšu tādu vīrieti kurš mani darīs laimīgu.
Jūsuprāt, var iemīlēt ar laiku cilvēku? Vai kādai ir tā gadījies, ka jūtas nav stipras, bet ar laiku to cilvēku iemīli un jūtu ziņā viss ir kārtība?
16.05.2021 22:28 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Šķiries!
16.06.2021 19:08 |
 
Reitings 324
Reģ: 25.01.2021
Apbrīnojami, cik nepārdomāti sievietes vīriešiem dod lielāko vērtību, ko var iedot-bērnus, vīriešiem, par ko nav pārliecinātas😄
Ja izšķirsies, rēķinies ar to, ka veiksmīgs, turīgs vīrietis vienmēr pār tevi izvēlēsies tādu pašu, bet bez bērna, strijām, izstaipīta vēdera utt, bērns ir piekabe, lai arī kā mūsdienu sievietes to censtos pārvērst par dāvanu (uzsvēršu svešs bērns, un, jā “svešu bērnu nav” ir aplama tēze). Svešs bērns situāciju ļoti sarežģī.
18.05.2021 00:49 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Nevari iemīlēt, tas fakts ir jāpieņem. Vai nu vienojaties, ka dzīvojat kopā kā kaimiņi dēļ bērna vai ejat katrs uz savu pusi. Āmen!
18.05.2021 00:10 |
 
Reitings 72
Reģ: 22.03.2021
Mans viedoklis atšķirsies no citiem, taču domāju, ka ar šo cilvēku diez vai kas sanāks, jo neizskatās, ka viņš mainīsies uz labo pusi, kā arī pati jau esi sapratusi, ka ar viņu nevēlies būt kopā. Manuprāt, nav nekā sliktāka par vīrieti, kam vienmēr ir problēmas un uz kuru nevar paļauties - problēmas nekur nepazudīs, būs vēl citas, kalpojot par cēloni jaunām nesaskaņām. Domāju, ka vienā brīdī pienāks lūzums punkts, kad aiziesi, vairs atpakaļ neatskatoties. Tā kā bērniņš jau ir pieteicies, iesaku koncentrēties uz gaidāmo notikumu, lieki sevi nemocīt - dzīve pati visu sakārtos savās vietās. Pavēro vīrieti - vai mainās, ko reāli dara, lai saglabātu ģimeni un nokārtotu radušās problēmas, kā arī attieksmi pret Tevi. Tas arī noteiks, vai šis cilvēks ir šo attiecību vērts. Katram gadījumam atceries - tas ir tikai mīts, ka sieviete ar bērnu nevienam nav vajadzīga. Ja tiešām nejūties laimīga un nekas nemainās, netērē savu laiku un nervus, Tev nav sevi jāpiespiež būt nelaimīgai. Bērnam ir vajadzīga stabila un laimīga ģimene, kurā mamma ir priecīga - sieviete ir ģimenes kodols, ja laimīga viņa, laimīgi būs arī visi pārējie. Tas nebūt nenozīmē, ka šāda ģimene var veidoties tikai un vienīgi tad, ja būsi attiecībās ar bioloģisko tēvu. Lai viss izdodas! ❤️
17.05.2021 23:44 |
 
Reitings 5
Reģ: 12.05.2021
Bija pilnīgi un kategoriski pret abortu, ja būtu uztaisījusi abortu tad arī visticamāk būtu izšķīrušies.
Esmu teikusi, ka neesmu laimīga un stāstījusi to ko vēlos , bet ir visādas problēmas kas jānokārto līdz bērna dzimšanai un pēc tam nav ne jausmas kādas attiecības būs starp mums.
Katrā ziņā bez problēmām viņu neesmu nekad pazinusi un nekad nav bijis attiecības labais periods.
17.05.2021 20:19 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
mangos @ 17.05.2021 00:29
Es ticu liktenim un uzskatu, ka, ja bērniņš pieteicās, tad tā bija jānotiek. Ja nu nav no īstā cilvēka, tad varbūt bija nepieciešams tieši tev un tavā dzīvā.
Ja neesi laimīga tagad, tad noteikti būsi, kad piedzims bērniņš. Ja laimei tev nav vajadzīgs tieši šis vīrietis, tad satiksi tādu ar kuru kopā būsi. Spēku, veiksmi un tev noteikti viss nokārtosies, ja ne tagad, tad ar laiku. :)

Manuprāt, burvīgs novēlējums, parakstos zem katra vārda!
No pieredzes sakot, jā var iemīlēties ar laiku, līdz es pati to pa īstam apzinājos, arī pagāja ilgāks posms, manuprāt, šāda mīlestība ir spēcīgāka, vismaz manā gadījumā. Pirms tam es vispār nesapratu, kas mani pie šīs cilvēka vēl tur.
Noteikti jau atklāti par šo tēmu esat runājuši, taču iesaku runāt vēl un vēl, konkrēti izklāstīt, ko Tu vēlies no attiecībām, šajā situācijā vairs nav jāgaida, kad vīrietis pats visu uzminēs. Kāda bija drauga reakcija, kad nolēmi veikt abortu? Viņš bija pret, bet cienīja Tavu lēmumu, neko nezināja vai arī bija par aborta veikšanu?
17.05.2021 08:28 |
 
Reitings 165
Reģ: 22.11.2020
Man rozā brilles vēl ir esot attiecībās jau 3 gadus, ja jums pēc gadu ilgām jau tik slikti, neredzu jēgu kaut ko turpināt un sevi mocīt.
Arī nākotnē bērns redzēs, ka aug ģimenē, kurā vecāki viens otru nemīl.
17.05.2021 00:58 |
 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
Nezinu vai ar laiku var iemīlēties, bet spiežot sevi un programējot uz to, pa īstam nesanāks.
Es parasti uzreiz jūtu “tauriņus vēderā”, iemīlos un mīlu līdz notiek fiasko un šķiršanās. Vai nu nejūtu neko un neveidoju attiecības.
Es nezinu vai var ko saglābt tavā situācijā... Ja tev nav jūtu, cilvēksm regulāri finansiālas, darba problēmas utml., tad jēga palikt ar viņu? Un vel raksturs atgrūž...
Bērniem vairsk sāpēs, ja jūs strīdēsities, nemīlēsiet vins otru, bet busiet kopā bērna del... nekā, ja būsiet šķirti... bez tam arī ar visu bērnu tev ir iespēja izveidot attiecības, laimīgas attiecības...
Padomā. Padomā, vai tev ir jūtas(vai tiešām kā raksti ne tik), padomā, vai esi gatava “labot” cilveku un vai ir vērts? Pati raksti, ka viņam nepārtraukti problēmas...
Turies!
17.05.2021 00:50 |
 
Reitings 745
Reģ: 14.05.2019
*dzīvē
17.05.2021 00:29 |
 
Reitings 745
Reģ: 14.05.2019
Es ticu liktenim un uzskatu, ka, ja bērniņš pieteicās, tad tā bija jānotiek. Ja nu nav no īstā cilvēka, tad varbūt bija nepieciešams tieši tev un tavā dzīvā.
Ja neesi laimīga tagad, tad noteikti būsi, kad piedzims bērniņš. Ja laimei tev nav vajadzīgs tieši šis vīrietis, tad satiksi tādu ar kuru kopā būsi. Spēku, veiksmi un tev noteikti viss nokārtosies, ja ne tagad, tad ar laiku. :)
17.05.2021 00:29 |
 
Reitings 5
Reģ: 12.05.2021
Es vienkārši nedomaju, ka gads ir pietiekams laiks, lai saprastu vai Tu gribi ar cilvēku veidot nākotni.
Man iepriekš , kad sapratu, ka esmu nelaimīga bija vēlme aiziet un daudz domas, biju jau ļoti tuvu tam, lai viņu pamestu, bet pieteicas bērniņš.
Daļa manis protams nožēlo šo izvēli, ka esmu atstājusi bērnu no neīsta cilvēka, bet pietiekami esmu sēdējusi un nevarēju ieiet tajā kabineta.
17.05.2021 00:21 |
 
Reitings 103
Reģ: 07.04.2021
La Volpe @ 17.05.2021 00:05
Kad attiecibas uzsaki,jutas tachu bija??? Man tas liekas tikai logjiski,ja ne,tad kapec vispar tas uzsaki. Ar laiku vilies vinja rakstura un nespej but kopa? Es reali nesaprotu tadus cilvekus,kuri paliek attiecibas,kuras nejutas labi pie tam bez jutam. Tiksi,lai nebutu vieni???
Tikai,lai nebutu vieni! Ta starp citu ir liela problema,ka cilveki veidi attiecibas tikai,lai nebutu vieni,jo vienatne ar sevi nejutas labi. No sakuma ir jaiemacas dzivot labi pasham ar sevi vienatne un tadam but laimigam. Pec tam varesiet but laimigi ar otru cilveku,un tas noteikti nebus kaut kads “garamgajejs “ ,bet jusu istai cilveks. Jo savas labas attiecibas pasham ar sevi gribesiet iemainit vel pret labakam ar kadu citu.
17.05.2021 00:10 |
 
Reitings 103
Reģ: 07.04.2021
mindža @ 16.05.2021 22:28
Vai var iemīlēt cilvēku?
Šobrīd attiecības esmu ar cilvēku mazliet vairāk par gadu. Attiecības nav bijušas tas labākās, diezgan bieži ir daudz strīdu.
Jau labu laiku esmu ar šo cilvēku nelaimīga, vienīgais ko no savas puses nesaprotu kāpēc negāju prom no šī cilvēka tiklīdz sapratu, ka esmu nelaimīga, bet turējos.
Esmu stāvokli 4 mēnešus, divas reizes braucu taisīt abortu, bet vienkārši sēdēju pie durvīm, nevarēju ieiet iekšā un to izdarīt līdz pat pēdējai dienai, kad varēja to darīt.
No viņa puses esmu īsta, par bērnu un ģimenes dzīvi priecājas.
Viņš manas acīs nav vīrietis, esam vienaudži liekas, ka esmu pat pārāka šajās attiecības dēļ rakstura. Vins arī ir diezgan sarežģīts cilvēks un grūti sadzīvot. Nevaru sadzīvot ar pāris lietām viņa raksturā un ir lietas, kas man nav saprotamas otrā cilvēkā. + bez problēmām viņu nepazīstu (finansiālas,darba u.c.)
Pēdējā laika daudz raudu, panikas lēkmes nāk virsū par to, ka mums būs kopīgs bērns un esmu savu dzīvi sabojājusi.
Es nevēlos but ar viņu kopā, tagad tikai turos dēļ bērna.
Nedomaju pašlaik, ka šo cilvēku mīlu.
Tajā paša laika nevaru atņemt bērnam iespēju dzīvot normālā ģimene ar abiem vecākiem. Pati esmu dzīvojusi šķirtā ģimenē un savam bērnam tādu dzīvi nevēlos.
Esmu bez maz vai jau domu līmeni, kamēr bērns mazs 2-3 gadus norakstījusi un došu iespēju izveidot ģimeni. Nedomaju, ka tas varētu izdoties, bet ja starp mums nekas nesanāks, tad vismaz būšu mēģinājusi un ceru, ka dzīve satikšu tādu vīrieti kurš mani darīs laimīgu.
Jūsuprāt, var iemīlēt ar laiku cilvēku? Vai kādai ir tā gadījies, ka jūtas nav stipras, bet ar laiku to cilvēku iemīli un jūtu ziņā viss ir kārtība?
Kad attiecibas uzsaki,jutas tachu bija??? Man tas liekas tikai logjiski,ja ne,tad kapec vispar tas uzsaki. Ar laiku vilies vinja rakstura un nespej but kopa? Es reali nesaprotu tadus cilvekus,kuri paliek attiecibas,kuras nejutas labi pie tam bez jutam. Tiksi,lai nebutu vieni???
17.05.2021 00:05 |
 
Reitings 745
Reģ: 14.05.2019
es gan negribu mudināt, ka noteikti jāpaliek kopā, bet šī brīža lēmumiem noteikti vajadzētu būt pārdomātiem. Gribas teikt, lai rīkojies kā jūti, bet saprotu, ka šobrīd varētu būt grūti pieņemt pareizu lēmumu. Varbūt ir iespēja parunāt ar mammu/draudzeni/kādu sepciālistu?
16.05.2021 23:20 |
 
Reitings 745
Reģ: 14.05.2019
kāpēc sagāji kopā ar šo cilvēku? Vai tev bija simpātijas, jūtas? tur taču bija kāds iemesls, ne tā? :)
Tu teici, ka raksturs sarežģīts un ar dažām lietām ir grūti. Varbūt ir vērts parunāt un varbūt viņš pacenšas būt sevis vislabākā versija?
Uzmanies, vai tavi lēmumi un domas nav hormonu iespaidā, jo šobrīd tu dēļ grūtniecības vari lietas saāsināti uztvert. Arī man tā vienu brīdi bija grūtniecības laikā.
16.05.2021 23:16 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Uz konkrēto jautājumu diez vai spēšu sniegt atbildi, jo es, personīgi, vai nu iemīlos cilvēkā vai nē, tāpēc man nav pieredze ar to, ka varētu laika gaitā iemīlēt kādu pret kuru jau sākotnēji nav jūtas. Tas, ko gribēju pateikt, ir tas, ka man ir pretēja pieredze un, kā cilvēks, kurš audzis šķirtā ģimenē, varu teikt to, ka bērnībā un arī vēlāk jutos daudz labāk, redzot laimīgu mammu un laimīgu tēti, kuri vairs nebija kopā, nekā divus nelaimīgus vecākus, kuri mūžīgi strīdējās, jo mīlestība jau sen bija zudusi. Ja es uzzinātu, ka mana mamma ir palikusi kopā ar tēti, kuru vairs nav mīlējusi, tikai manis dēļ, es mammai to nekad nepiedotu, jo es neuzskatu, ka sievietei ir jālauž sevi un jādzīvo kopā ar nemīlamu cilvēku tikai bērnu dēļ. Starp citu, bērni visu jūt un saprot labāk kā mēs, pieaugušie, domājam. Un tāda mammas un tēta izlikšanās un spēlēšana laimīgajās ģimenēs, ar laiku bērnam var nodarīt lielāku kaitējumu kā vecāku šķiršanās. Nu, un, protams, vēl otrs aspekts. Nevajag norakt sevi kā sievieti. Jā, būsi māte, bet pirmām kārtām tu joprojām esi sieviete. Sieviete ar saviem mērķiem, vajadzībām, jūtām. Nenoroc savu dzīvi, dzīvojot kopā ar cilvēku, kuru nemīli, tikai tāpēc, ka domā, ka tā būs labāk bērnam. Tu nevari zināt kā būs labāk. Bet tu vari zināt kā būs labāk TEV. Un tas šajā situācijā ir pats svarīgākais. Jo laimīgs bērns var izaugt tikai kopā ar laimīgu mammu. Atceries to. Lai viss izdodas!
16.05.2021 22:58 |
 
Reitings 226
Reģ: 12.10.2015
Jūsuprāt, var iemīlēt ar laiku cilvēku?

Man patīk slāvu tā idealoģija, ka mīlestība nav pēc 3 vai pieciem mēnešiem kopā, bet tu to būvē ar gadiem. BET nedomāju, ka tas notiek kā šādās situācijās.
Tur nopietnai sarunai starp jums abiem jābūt. Pats no sevis nekas nemainīsies un piepeši nesāksi mīlēt. Tur otram cilvēkam pretī jāpanāk. Un ja nē....Vienmēr būs labāk iet katram savu ceļu kā draugiem nekā dzīvot nožēlojami un nelaimīgi kopā. Bērni arī laimīgāki tad.
16.05.2021 22:51 |
 
Reitings 236
Reģ: 01.01.2020
Laime ir mūsos pašos!!!
16.05.2021 22:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!