Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

AIRPODI

 
Reitings 152
Reģ: 07.04.2020
Sveikas!
Esmu nolēmusi, ka vēlos iegādāties Apple Airpods, tomēr domāju, kuras labāk izvēlēties- parastās vai PRO. Varbūt kāda var padalīties ar savu pieredzi?
Tīri vizuāli parastās man pat labāk patīk, bet PRO laikam labāk tas, ka tas silikons vēl iekšā ir, lai labāk turētos.
Jauku dienu visām! 😉
22.04.2021 09:46 |
 
Reitings 144
Reģ: 27.05.2014
Arī lietoju parastos air podus. Skaņa, manuprāt, neatšķiras no parastajām apple austiņām ar vadu. Ārā no ausīm nekrīt - ērtas.
24.04.2021 08:44 |
 
Reitings 152
Reģ: 07.04.2020
Liels paldies par atsauksmēm!
23.04.2021 15:33 |
 
Reitings 13
Reģ: 23.04.2021
Lietoju AirPods Gen2 jau gadu, viss apmierina, jo man ir mazas ausis un citas nemaz neturas tik labi ausīs 😄 Skaņa un basi ļoti labi 👍🏼 Baterija tur daudzas dienas ja dienā uz 1-2h paklausos mūziku vai video. Runājot videozvanā no 100% līdz 0% baterija izlādējas 3h laikā. Esmu mēģinājusi arī AirPods Pro, nepatika, jo tie silikoni neerti likās, ielīp ausī 😄 bet AirPods Pro ir funkcija skaņas izolēšanai, kad nedzirdi apkārt nevienu skaņu, tikai to kas austiņās, tāda dīvaina sajūta. Man nepatika 😃
23.04.2021 14:42 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
Man ir parastie AirPods, varu teikt tikai to labāko. Pilnīgi pietiekami un laba kvalitāte skaņai, nekrīt ārā no ausīm, nav bijusi ne reize, kad būtu kāda problēma. :)
23.04.2021 11:34 |
 
10 gadi
Reitings 1696
Reģ: 29.01.2009
Piekrītu augstāk minētajam - airpods pro manam ausīm nelikas ērtas, tāpēc izvēlējos parastās. Regulāri runāju caur tām pa telefonu, protams, arī klausos mūziku sportojot - viss ok, pilnībā apmierina :)
22.04.2021 12:13 |
 
Reitings 324
Reģ: 25.01.2021
Airpods pro man neturās ausis-bieži krīt ārā. Airpods nav skanas izolesanas funcijas-ja si funkcija nav svariga, nem Airpods, ja ir-Airpods pro.
22.04.2021 11:57 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Gan Apple AirPods, gan Apple AirPods Pro ir savi plusi un ir savi mīnusi.
Apple AirPods lietoju gadus trīs. Ļoti labi turējās ausīs, par cik es visu laiku esmu kustībā, tad man tas bija svarīgi. Vingrojot, skrienot ārā nekrita, nepakustējās ne pa milimetru. Manām ausīm bija ideāli piemērotas. Par skaņu arī nesūdzējos. Mīnuss bija, ka reizēm uzkārās un nesavienojās ar telefonu. Jo vairāk tuvojās trīs gadu lietošanai, jo šī problēma vairāk atkārtojās. Uz servisu nodevu, tur teica, ka viss esot kārtībā. Nu neko, samierinājos. Kad jau pienāca trešā lietošanas gada beigas, tad viena auss atteica strādāt. Nolēmu, ka laiks pirkt Apple AirPods Pro.
Apple AirPods Pro lietoju vairāk kā gadu. Ja salīdzina ar Apple AirPods, tad šīs man tik labi neturas ausīs, arī ja nomainu ausu silikonu izmēru, ja pārāk aktīvi kustos, tad mēdz izkrist ārā. Bet toties skaņa ir fantastiska, labāka nekā Apple AirPods. Esmu sajūsmā par aktīvo trokšņu slāpēšanu, mūzikai ausīs cits skanējums. Arī skaņas caurlaidības funkcija ir laba lieta, it sevišķi darbā, kad klausos ausīs mūziku, dzirdu ko apkārtējie dara. Dizains man labāk patīk Apple AirPods Pro.
Ja skatamies tīri tehniski, tad Apple AirPods Pro viennozīmīgi ir labāks. Ja skatamies no tā kā turās ausīs, tad Apple AirPods. Bet tas ir tikai manā gadījumā, cilvēkiem ausis ir dažādas. Varbūt tev labāk ausīs turēsies Apple AirPods Pro. Mums darbā visa tehnika ir Apple un visi lieto Apple austiņas, vairākums atzina, ka arī viņiem Apple AirPods labāk turas ausīs nekā Apple AirPods Pro, bet toties skaņas tehniskās iespējas nogludina šo mīnusu.
Es gan savas ausis nedodu nevienam likt ausīs, man tas liekas nehigiēniski, bet, varbūt, tev ir iespēja kādam pajautāt un piemērīt abas ausis, tad arī sapratīsi vai tev der vai nē.
22.04.2021 10:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!