Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dermatologs (duac gel + skinoren krēms)

 
Reitings 23
Reģ: 08.04.2021
Sveiki! Vai šeit ir kāda dermatoloģe vai kāda, kas ir zinoša šādos jautājumos? Būšu ļoti priecīga par palīdzību.
Biju pie dermatologes (man ir acne), saņēmu veselu sarakstu ar mazgāšanas un kopšanas lidzekliem, krēmiem utt. Kā arī tika izrakstīts Duac gēls (ar recepti) un Skinoren krēms. Norādījumi bija tik daudz, ka aizmirsu pašu svarīgāko - vai duac un skinoren ir jālieto kopā vai sākuma duac un pēc 6-8 ned. (termiņu uzrakstīja dermatoloģe) jāsāk lietot skinoren? Zinu, ka tik svarīgu lietu vajadzēja atcerēties, bet informācijas bija ljoti daudz :(
08.04.2021 22:38 |
 
Reitings 175
Reģ: 24.02.2021
man pilnīgi tos pašus krēmus izrakstija bet reali palīdzeja kamer lietoju.No duac man bija alerģija to vispar praktiski nelietoju.Kka galīgi nav ticamības tiem dermatologiem jo cik dzirdu visi tikai vienus un tos pasus kreemus izraksta.
29.04.2022 00:59 |
 
Reitings 504
Reģ: 05.08.2021
Var lietot abus kopā, es tā regulāri daru. Skinoren palīdz ar to, lai ātrāk pumpu rētas un paliekas sadzīst.
Vienīgā problēma ar duac ir tas, ka viņš izbalina drēbes un spilvendrānas, ko es sākumā neiedomājos un sabojāju gultas veļu. Un viņš var paaugstināt ādas fotosensitivitāti, tāpēc labāk saulē ar viņu neiet un, ja iet, tad smērē spf un liec cepuri.
Skinorne galvenā sastāvdaļa ir azelaic acid, to var dabūt arī citā formātā, tagad daudzām sejas krēmu firmām viņš ir pieejams.
28.04.2022 11:58 |
 
Reitings 73
Reģ: 08.04.2022
Dola @ 26.04.2022 21:11

Ah.. Es arī no oktobra vairākās aptiekās esmu jautājusi, nav viņiem vairs lielajās noliktavās, nemācēja teikt kāpēc un kad būs.. Varbūt kāda var ieteikt alternatīvu?
ohhh.. Tiešām? Nelāgi ☹️ Es savējo pasen pirku, tad vēl nebija problēmas
27.04.2022 23:09 |
 
Reitings 1284
Reģ: 13.09.2021
Man no Duac , diemžēl , pretreakcija bija. Visa seja izmetās 100x vairāk pumpās
27.04.2022 09:43 |
 
Reitings 10595
Reģ: 18.08.2014
Nevienā internetaptiekā šo krēmu Latvijā vairs neredzu. Tad to var laikam nopirkt tikai aptiekā uz vietas!?

Ah.. Es arī no oktobra vairākās aptiekās esmu jautājusi, nav viņiem vairs lielajās noliktavās, nemācēja teikt kāpēc un kad būs.. Varbūt kāda var ieteikt alternatīvu?
26.04.2022 21:11 |
 
Reitings 11
Reģ: 17.11.2021
Eskimo @ 26.04.2022 19:47
skinoren pārdod aptiekās bez receptes ?

Kurā aptiekā varētu nopirkt?
Nevienā internetaptiekā šo krēmu Latvijā vairs neredzu. Tad to var laikam nopirkt tikai aptiekā uz vietas!? :)
26.04.2022 20:47 |
 
Reitings 73
Reģ: 08.04.2022
Elena11777 @ 26.04.2022 17:51

Jautājums. Kur tu nopirki Skinoren krēmu? Vai Latvijā ir iespējams to kaut kur nopirkt?
skinoren pārdod aptiekās bez receptes 😉
26.04.2022 19:47 |
 
Reitings 11
Reģ: 17.11.2021
Kinderola @ 08.04.2021 22:38
Sveiki! Vai šeit ir kāda dermatoloģe vai kāda, kas ir zinoša šādos jautājumos? Būšu ļoti priecīga par palīdzību.
Biju pie dermatologes (man ir acne), saņēmu veselu sarakstu ar mazgāšanas un kopšanas lidzekliem, krēmiem utt. Kā arī tika izrakstīts Duac gēls (ar recepti) un Skinoren krēms. Norādījumi bija tik daudz, ka aizmirsu pašu svarīgāko - vai duac un skinoren ir jālieto kopā vai sākuma duac un pēc 6-8 ned. (termiņu uzrakstīja dermatoloģe) jāsāk lietot skinoren? Zinu, ka tik svarīgu lietu vajadzēja atcerēties, bet informācijas bija ljoti daudz :(

Jautājums. Kur tu nopirki Skinoren krēmu? Vai Latvijā ir iespējams to kaut kur nopirkt?
26.04.2022 17:51 |
 
Reitings 2
Reģ: 08.01.2011
Nav tik viennozīmīgi par to uzturu. Protams jāēd veselīgi, tas jau ne tikai ādas stāvokļa dēļ. Bet ķermenī viss mainās un ja vienkārši ir aknes uzliesmojums, tad to izārstēt ar dermatologa izrakstītiem līdzekļiem noteikti ir vērts pamēģināt.
Savulaik šādi apmeklējot dermatologu savu ādu ļoti uzlaboju. Jā, pēc kāda laika (manā gadījumā apmēram gada vai diviem) man atkal sāka nedaudz parādīties akne, bet tad to īpaši neielaižot laicīgi devos pie kosmetologa. Un tad jau tikai ar sejas tīrīšanu (un to pašu varbūt reizi pusgadā) pie kpsmetologa man izdevās sejas ādu noturēt normālā stāvoklī. Līdz laika gaitā visa problēma atrisinājās pati no sevis.
11.04.2021 10:04 |
 
Reitings 2031
Reģ: 21.02.2015
Skinoren ir ar recepti?
10.04.2021 21:23 |
 
Reitings 95
Reģ: 04.04.2015
Kinderola @ 08.04.2021 23:09

Nē, ne reizi neieminējās, bet nosūtīja uz pilno asins ainu. Esmu pati aizdomājusies par uztura maiņu, bet man acne parādījās pirms pāris mēnešiem (agrak nebija vispar) un es neko nebiju mainījusi savos uztura paradumos! Tāpēc nesaprotu vai acnes iemesls tiesam varetu but nepareiz uzturs :(

Arī man bija līdzīgi... pusaudžu gados man bija ideāla sejas āda, bet ap 23 sākās problēmas. Esmu lietojusi pilnīgi visus iepriekšminētos krēmus + antibiotikas. Palīdzēja tik ilgi kamēr lietoju zāles, kad izgāju kursu, tad viss atgriezās ar uzviju. Es jau biju uz depresijas sliekšņa, jo nekas man īsti nepalīdzēja un sejas āda bija katastrofāla. Ģimenes ārsts ieteica lietot kontracepcijas tabletes, lai "noregulētu hormonu", bet dermotoloģe izrakstīja "Accutane", bet, izlasot aprakstu un iespējamos blakus efektus, atteicos no ārstēšanas. Man bija apnicis sevī "grūst" visu to ķīmiju. Es izvēlējos iet savu ceļu un meklēt cēloni aknei. Sāku meklēt informāciju internetā, izlasīju Alisas Vitti "WomanCode", lai vairāk saprastu par hormonu ieteikmi uz sievietes veselību un kā tie ietekmē mūsu dzīvi. Pamainīju savu uzturu, izvēloties vairāk svaigus dārzeņus un augļus, samazinot piena produktu un saldumu patēriņu. Vienu reizi mēnesī atļaujos apēst kādu neveselīgu take-away, bet tā visas maltītes gatavoju mājās no kvalitatīviem produktiem. Papildus uzturam lietoju zivju eļļu un cinku, pirms tam Perfectil Skin Plus vitamīnus. Pēc savas pieredzes varu teikt, ka uzturam ir liela nozīme. Lai autorei veicas cīņā ar akni! :)
10.04.2021 18:59 |
 
10 gadi
Reitings 174
Reģ: 25.04.2012
Man arī jautājums- vai var lietot Treclinac smēri, un reizi nedēļā likt The Ordinary 30% AHA + BHA 2% Peeling solution? Nebūs par stipru?
10.04.2021 14:04 |
 
Reitings 23
Reģ: 08.04.2021
Paldies par atbildēm, novērtēju!
Man arī izrakstīja differin, bet teica, ka to jālieto pēc duac un skinoren izlietošanas 🤔🤔
10.04.2021 10:15 |
 
Reitings 171
Reģ: 13.05.2020
Man pusaudžu gados arī izrakstīja Duac Gel. Smēre ir ļoti laba, man palīdzēja, bet jārēķinās, ka paliks sausa āda un lobīsies nost. Pēc laika gan akne uzradās atkal un tad jau duac gel vairs nelīdzēja. Tad man izrakstīja gan Differin, gan uz T burta kaut kādu ziedi. Pat palietoju antibiotikas un rezultāta nebija 😅 Tagad vairs dermatologi uzticību neievieš, jo tikai izraksta zāles un viss. Pati beigās nolēmu Ordinary produkciju iegādāties un beidzot ir labāk.
09.04.2021 21:22 |
 
Reitings 12
Reģ: 23.02.2021
Un vēl - šos te lietojot neej uz solārijiem , ja ir saule lieto aizsargkrēmu, jo āda paliek sensitīva pret ekstra saules gaismu, un var vieglāk apdegt
09.04.2021 14:11 |
 
Reitings 12
Reģ: 23.02.2021
Duac galvenā aktīvā viela ir benzoilperoksīds (vēl klindamicīns kas ir antibiotika) un skinoren ir azelaīnskābe - tos drīkst lietot kopā, viens otru neizslēdz :)
Duac nevajadzētu lietot kopā ar retionlu, c vitamīnu sejas līdzekļiem ,aha/bha skābju līdzekļiem
Ja tev jālieto abi katru dienu, labāk tāpat liec vienu piem. vakarā un otru pa dienu , jo paši par sevi tie jau ir stipri darbojošies līdzekļi,nav jāmiksē kopā uz sejas
09.04.2021 14:08 |
 
Reitings 324
Reģ: 25.01.2021
Man pusaudža gados izrakstīja Duac-vienīgais līdzeklis, kas palīdzēja atbrīvoties no aknes 100%. Jāsaka gan, ka palīdz, kamēr lieto, taču akne pēc tam ir vismaz uz pusi mazāka. (Es lietoju kādus 3 gadus ar pārtraukumiem, ādai var veidoties rezistence) nekādā gadījumā nedrīkst saułoties, man vēl tagad āda ir jūtīga uz sauli, kaut arī jau daudzi gadi pagājuši. Man uztura maińa nepalīdzēja.
09.04.2021 00:11 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Es no tāda kosmetologa, kurš izraksta visādus krēmus, smēres, bez padziļinātas izmeklēšanas, muktu pa gabalu.
Akne var rasties no stresa, pārāk daudz cukura, piena produktiem, hormoniem, utt.
Nav obligāti jāmaina ēšanas paradumi, pastāv varbūtība, ka organismam vairs nepatīk piena produkti (laktozes nepanesamība).
Ar plikām smērēm neko neizlabosi. Viss sākas no "iekšām". 🙃
08.04.2021 23:26 |
 
Reitings 23
Reģ: 08.04.2021
Redrose @ 08.04.2021 23:03
Es nevarēšu atbildēt uz Tavu jautājumu, bet vai Tev dermatoloģe ieminējās, kaut vienu reizi, par uztura maiņu?
Šādi man māsa nomocijās ar šo problēmu. Dermatologi, visi kā viens liek pirkt kaut kādus mazgāšanas līdzekļus, smēres, maskas, simtiem eiro izmesti vējā. Līdz vienai dienai, kad izšivirēja visu internetu un saprata, ka jāmaina uzturs un pati šo problēmu pievarēja.

Nē, ne reizi neieminējās, bet nosūtīja uz pilno asins ainu. Esmu pati aizdomājusies par uztura maiņu, bet man acne parādījās pirms pāris mēnešiem (agrak nebija vispar) un es neko nebiju mainījusi savos uztura paradumos! Tāpēc nesaprotu vai acnes iemesls tiesam varetu but nepareiz uzturs :(
08.04.2021 23:09 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Es nevarēšu atbildēt uz Tavu jautājumu, bet vai Tev dermatoloģe ieminējās, kaut vienu reizi, par uztura maiņu?
Šādi man māsa nomocijās ar šo problēmu. Dermatologi, visi kā viens liek pirkt kaut kādus mazgāšanas līdzekļus, smēres, maskas, simtiem eiro izmesti vējā. Līdz vienai dienai, kad izšivirēja visu internetu un saprata, ka jāmaina uzturs un pati šo problēmu pievarēja.
08.04.2021 23:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits