Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 128
Reģ: 22.02.2020
oho, Kristīne izdzēsa rakstu no fb? vai uzlika tikai draugiem redzamu?
04.07.2020 00:36 |
 
Reitings 420
Reģ: 04.06.2020
Zirnis @ 04.07.2020 00:17
Piekrītu! Pirmais no “zināmajiem” cilvēkiem, kas atļāvās pateikt kā ir, nevis mauca pēc bezmaksas čmotkām kā Sudrabkaija, Pārkere, Dzenīte, Miglāne, Sauliete, Patrisha utt.

Par Saulieti biju labākās domās.
04.07.2020 00:24 |
 
Reitings 34
Reģ: 21.06.2020
Izle Zizle @ 04.07.2020 00:12

Amunai cepums par to. Jo beidzot kāds to pasaka publiski nevis raksta forumos.
Piekrītu! Pirmais no “zināmajiem” cilvēkiem, kas atļāvās pateikt kā ir, nevis mauca pēc bezmaksas čmotkām kā Sudrabkaija, Pārkere, Dzenīte, Miglāne, Sauliete, Patrisha utt.
04.07.2020 00:17 |
 
Reitings 420
Reģ: 04.06.2020
Corgii @ 04.07.2020 00:02
Varu saprast par ko Amuna runāja, bet laikam nevajadzēja teikt, ka sūta no Aliexpress, bet gan, ka tur var atrast daudz ko līdzīgu. Jo tur ir atrodams viss ?
Bet tomēr, man patika, ka viņš sāka par to runāt, jo tāds "klientu serviss" ir maigi izsakoties nepareizs.
Es arī no sākuma vēlējos kaut ko pasūtīt un izmēģināt, bet vēlējos atsaukmes palasīt, bet tās var atrast tikai šeit. Tādēļ priecājos, ka mainīju savas domas un nepirku neko.

Amunai cepums par to. Jo beidzot kāds to pasaka publiski nevis raksta forumos.
04.07.2020 00:12 |
 
Reitings 34
Reģ: 21.06.2020
Mazaa_saulite @ 03.07.2020 23:54

Hahah. ? Tu laikam nezini ko nozīmē diršana. ?
Un tieši rīdzinieces ir teikušas , ka negrib tērēt laiku lai ietu uz veikalu,( lai gan laiks atradās lai iepirktos) bet nu ir tik ļoti aizskartas, ka nevar neko ar Elīnu sarunāt. Nu tad neraudi šeit , ka ak mani nabadzīti Didrihsone nobloķēja un neatbildēja, tak pati vainīga.
Lai jau paliek. Toties es ar savu šauro domāšanu nesūdzos forumos, bet eju un skaidroju radušās problēmas dzīvē. ?
Apsveicu tevi! Piešķiram tev medaļu!?Malacīte!
04.07.2020 00:04 |
 
Reitings 34
Reģ: 21.06.2020
Izle Zizle @ 03.07.2020 23:33

Skaust Didras dzīvi un to viņas naudas pelnīšanas veidu?! Nu nē! Tur nav ko skaust, tur ir tikai nožēla izsakāma.
Visi jūsmo, jaunieši, bizness, 22vos gados tik daudz sasnieguši. Ne sūda viņi nav sasnieguši. Tas viņu bizness ir "nadjobs", nezinu kā latviski pareizi pateikt.
Nav runa par uzcenojumu vai to, ka preces no Aliexpress vai Polijas vairumtirdzniecības bāzēm. Runa ir par to attieksmi, visur cilvēki sūdzas, ka čekus nedod, biksēs mēnešreižu traipi, uz maikām tonālais. Kā tikko kāds uzraksta Elīnai vai Butterfly sūdzību, lai atdod naudu, ņem preci atpakaļ, visi tiek bloķēti. Tas nav bizness, tas ir "nadjobs" krieviski izsakoties.
Tas viss Elīnas bizness atgādina Rīgas autoostu, kur čigāni pieiet pie cilvēka, izvelk no maisiņa trenuškas, saka - re, zajebis bikses, aļa Adidas ar divām svītrām, tikai 15 eiriki. Cilvēks nopērk, šim iedod jaunu iepakojumu, neattaisītu, cilvēks no Valkas, aizbrauc mājās, attaisa iepakojumu, a tur hujakš - tikai viena bikšu stara, bikses pārgriezstas uz pusēm.
?????????
04.07.2020 00:02 |
 
Reitings 222
Reģ: 19.02.2017
Varu saprast par ko Amuna runāja, bet laikam nevajadzēja teikt, ka sūta no Aliexpress, bet gan, ka tur var atrast daudz ko līdzīgu. Jo tur ir atrodams viss ?
Bet tomēr, man patika, ka viņš sāka par to runāt, jo tāds "klientu serviss" ir maigi izsakoties nepareizs.
Es arī no sākuma vēlējos kaut ko pasūtīt un izmēģināt, bet vēlējos atsaukmes palasīt, bet tās var atrast tikai šeit. Tādēļ priecājos, ka mainīju savas domas un nepirku neko.
04.07.2020 00:02 |
 
Reitings 411
Reģ: 14.11.2018
Izle Zizle @ 03.07.2020 23:33

Skaust Didras dzīvi un to viņas naudas pelnīšanas veidu?! Nu nē! Tur nav ko skaust, tur ir tikai nožēla izsakāma.
Visi jūsmo, jaunieši, bizness, 22vos gados tik daudz sasnieguši. Ne sūda viņi nav sasnieguši. Tas viņu bizness ir "nadjobs", nezinu kā latviski pareizi pateikt.
Nav runa par uzcenojumu vai to, ka preces no Aliexpress vai Polijas vairumtirdzniecības bāzēm. Runa ir par to attieksmi, visur cilvēki sūdzas, ka čekus nedod, biksēs mēnešreižu traipi, uz maikām tonālais. Kā tikko kāds uzraksta Elīnai vai Butterfly sūdzību, lai atdod naudu, ņem preci atpakaļ, visi tiek bloķēti. Tas nav bizness, tas ir "nadjobs" krieviski izsakoties.
Tas viss Elīnas bizness atgādina Rīgas autoostu, kur čigāni pieiet pie cilvēka, izvelk no maisiņa trenuškas, saka - re, zajebis bikses, aļa Adidas ar divām svītrām, tikai 15 eiriki. Cilvēks nopērk, šim iedod jaunu iepakojumu, neattaisītu, cilvēks no Valkas, aizbrauc mājās, attaisa iepakojumu, a tur hujakš - tikai viena bikšu stara, bikses pārgriezstas uz pusēm.

Paldies par vakara uzlabošanu ar pēdējo atkāpi??
03.07.2020 23:55 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Psc tu gan esi a*ujenna drosmīga, ja dirs anonīmi šajā forumā? Cilvēki ir dažādi un ne visi ies un tagad taisīs uz vietas veikalā skandālu! Turklāt ne visas klientes viņai dzīvo Rīgā. Es, piemēram, neietu dirsties uz veikalu dēļ vienas lupatas, kur nu vēl brauktu no, piemēram, Alūksnes. Es labāk brīdinātu te meitenes un nekad neko tur nepirktu. Besī tava domāšana, sorry, bet tā ir ļoti šaura

Hahah. ? Tu laikam nezini ko nozīmē diršana. ?
Un tieši rīdzinieces ir teikušas , ka negrib tērēt laiku lai ietu uz veikalu,( lai gan laiks atradās lai iepirktos) bet nu ir tik ļoti aizskartas, ka nevar neko ar Elīnu sarunāt. Nu tad neraudi šeit , ka ak mani nabadzīti Didrihsone nobloķēja un neatbildēja, tak pati vainīga.
Lai jau paliek. Toties es ar savu šauro domāšanu nesūdzos forumos, bet eju un skaidroju radušās problēmas dzīvē. ?
03.07.2020 23:54 |
 
Reitings 128
Reģ: 22.02.2020
Izle Zizle @ 03.07.2020 23:33

Skaust Didras dzīvi un to viņas naudas pelnīšanas veidu?! Nu nē! Tur nav ko skaust, tur ir tikai nožēla izsakāma.
Visi jūsmo, jaunieši, bizness, 22vos gados tik daudz sasnieguši. Ne sūda viņi nav sasnieguši. Tas viņu bizness ir "nadjobs", nezinu kā latviski pareizi pateikt.
Nav runa par uzcenojumu vai to, ka preces no Aliexpress vai Polijas vairumtirdzniecības bāzēm. Runa ir par to attieksmi, visur cilvēki sūdzas, ka čekus nedod, biksēs mēnešreižu traipi, uz maikām tonālais. Kā tikko kāds uzraksta Elīnai vai Butterfly sūdzību, lai atdod naudu, ņem preci atpakaļ, visi tiek bloķēti. Tas nav bizness, tas ir "nadjobs" krieviski izsakoties.
Tas viss Elīnas bizness atgādina Rīgas autoostu, kur čigāni pieiet pie cilvēka, izvelk no maisiņa trenuškas, saka - re, zajebis bikses, aļa Adidas ar divām svītrām, tikai 15 eiriki. Cilvēks nopērk, šim iedod jaunu iepakojumu, neattaisītu, cilvēks no Valkas, aizbrauc mājās, attaisa iepakojumu, a tur hujakš - tikai viena bikšu stara, bikses pārgriezstas uz pusēm.

Tās beigas vislabākās ????
03.07.2020 23:50 |
 
Reitings 420
Reģ: 04.06.2020
Aureksi @ 03.07.2020 23:03
Loģiski, ka tā ir skaudība, jo ne kurš katrs var notirgot Aliexpress vērtas drēbes par tādām summām
Izskatās, ka Elīna jau Naurim raud par šodienas ažiotāžu.

Skaust Didras dzīvi un to viņas naudas pelnīšanas veidu?! Nu nē! Tur nav ko skaust, tur ir tikai nožēla izsakāma.
Visi jūsmo, jaunieši, bizness, 22vos gados tik daudz sasnieguši. Ne sūda viņi nav sasnieguši. Tas viņu bizness ir "nadjobs", nezinu kā latviski pareizi pateikt.
Nav runa par uzcenojumu vai to, ka preces no Aliexpress vai Polijas vairumtirdzniecības bāzēm. Runa ir par to attieksmi, visur cilvēki sūdzas, ka čekus nedod, biksēs mēnešreižu traipi, uz maikām tonālais. Kā tikko kāds uzraksta Elīnai vai Butterfly sūdzību, lai atdod naudu, ņem preci atpakaļ, visi tiek bloķēti. Tas nav bizness, tas ir "nadjobs" krieviski izsakoties.
Tas viss Elīnas bizness atgādina Rīgas autoostu, kur čigāni pieiet pie cilvēka, izvelk no maisiņa trenuškas, saka - re, zajebis bikses, aļa Adidas ar divām svītrām, tikai 15 eiriki. Cilvēks nopērk, šim iedod jaunu iepakojumu, neattaisītu, cilvēks no Valkas, aizbrauc mājās, attaisa iepakojumu, a tur hujakš - tikai viena bikšu stara, bikses pārgriezstas uz pusēm.
03.07.2020 23:33 |
 
Reitings 34
Reģ: 21.06.2020
Mazaa_saulite @ 03.07.2020 21:55
Meitenes. Vispār viņai nekas nav nevienam jāpierāda no kurienes suta drebes. Gribi pērc, negribi nepērc. Nopirki - pati vainīga. Negaji sūdzēties , bet tikai ig uzrakstīji - pati vainīga, pēc tam nevajag teikt, ka viņa Tevi noignoreja, ja nav dūšas aiziet pasūdzēties aci pret aci, nu piedod atvaino, neraudi pēc tam foruma.
Psc tu gan esi a*ujenna drosmīga, ja dirs anonīmi šajā forumā? Cilvēki ir dažādi un ne visi ies un tagad taisīs uz vietas veikalā skandālu! Turklāt ne visas klientes viņai dzīvo Rīgā. Es, piemēram, neietu dirsties uz veikalu dēļ vienas lupatas, kur nu vēl brauktu no, piemēram, Alūksnes. Es labāk brīdinātu te meitenes un nekad neko tur nepirktu. Besī tava domāšana, sorry, bet tā ir ļoti šaura.
03.07.2020 23:24 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Loģiski, ka tā ir skaudība, jo ne kurš katrs var notirgot Aliexpress vērtas drēbes par tādām summām

Tu šo kā joku vai nopietni? Es nekad nesapratīšu, kā var skaust to, ko nemaz negribētu sev. Bet laikam jau ir tādi cilvēki. Man viena kolēģe vienreiz žēlojās, ka viņas paziņa sestdienas rītā brauks Jūrmalu ēst dārgas austeres un šampi dzert. Es saku, nu bet tev taču austeres negaršo un alkoholu tu nelieto?! Viņa: jā, bet iedomājies, cik tās austeres ir dārgas, šampis vēl klāt, un viņa tur jau otro sestdienu šomēnes brančos... Skauž šaušanas pēc.
03.07.2020 23:19 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4888
Reģ: 03.11.2012

Ieraudziju un nevarēju te neielikt! Uzreiz nāk prātā - “Jaunumuņš” no Didras ?
03.07.2020 23:19 |
 
Reitings 284
Reģ: 17.12.2019
Loģiski, ka tā ir skaudība, jo ne kurš katrs var notirgot Aliexpress vērtas drēbes par tādām summām
Izskatās, ka Elīna jau Naurim raud par šodienas ažiotāžu.
03.07.2020 23:03 |
 
Reitings 24
Reģ: 03.03.2020
turbopeka @ 03.07.2020 22:09
Tā autore tak ir crystal jeb kristīne milione, kādreiz o kartē piedalijās , izblamējās pa visu Lv un notrinās, tagat sēž visos iespējamajos portālos un mēgina atgūt popularitāti. Tā arī ne vienu dziesmu nav ierakstijusi, bet kādreiz dzeltenā prese dēvēja par dziedātāju. Bija vēl skandāls ar sokolovu šai indivīdei... izdomājusi tagat ar Elīnas palīdzību pievērst sev uzmanību. Domāju tukša skaudība.

Par butterfly lupatām jau sen runā latviešu ārzemju grupās, tur pat kur Kristīne arī sēž, tā kā tā nav skaudība :D :D
03.07.2020 22:20 |
 
Reitings 157
Reģ: 02.11.2010
Tā autore tak ir crystal jeb kristīne milione, kādreiz o kartē piedalijās , izblamējās pa visu Lv un notrinās, tagat sēž visos iespējamajos portālos un mēgina atgūt popularitāti. Tā arī ne vienu dziesmu nav ierakstijusi, bet kādreiz dzeltenā prese dēvēja par dziedātāju. Bija vēl skandāls ar sokolovu šai indivīdei... izdomājusi tagat ar Elīnas palīdzību pievērst sev uzmanību. Domāju tukša skaudība.
03.07.2020 22:09 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Tā atbilde, ka nezina no kurienes iepērk drēbes ir kronis visam. ?? kā tas ir iespējams??

Manuprāt, viņa tā atbildēja, jo uzskatīja, ka šo jautājumu uzdod un mēģina viņu ar to provocēt heiteris, kas iespaidojies no Facebook posta, ko ielika tā Kristīne. No sērijas, "atšujieties jūs visi, kam kaut kas nepatīk, neko netaisos paskaidrot"
03.07.2020 21:56 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Meitenes. Vispār viņai nekas nav nevienam jāpierāda no kurienes suta drebes. Gribi pērc, negribi nepērc. Nopirki - pati vainīga. Negaji sūdzēties , bet tikai ig uzrakstīji - pati vainīga, pēc tam nevajag teikt, ka viņa Tevi noignoreja, ja nav dūšas aiziet pasūdzēties aci pret aci, nu piedod atvaino, neraudi pēc tam foruma.
03.07.2020 21:55 |
 
Reitings 113
Reģ: 12.12.2019
miss99 @ 03.07.2020 21:49
Manuprāt tas posts facebook bija vairāk par to,ka tādas pašas drēbes kā pie Elīnas var nopirkt aliexpresī tikai lētāk. Nevis par to,ka viņa tur sūta. Es tā to uztvēru.
+++
03.07.2020 21:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits