IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
reina @ 21.03.2020 09:17
Haha, speciāli ienācu paskatīties, ko gan būsiet par Dzenīti jaunu atradušas, ko apdirst, jo... Vīrs smaidīgs, bērni uzvedīgi, visi taisa kopīgas aktivitātes ?
Laikam jūsos, cosmietes, būs ieklausījusies. Man katrā ziņā patīk un varu Kristīni par to tikai paslavēt. Nebija nekas nīstams pret viņu arī iepriekš, bet nu, skatoties pēdējos storijus, vienkārši pastiprināti par cosmietēm piedomāju, ka tagad būs jums mazāk, ko paknābāt brokastīs ? ?

Izskatās, ka pašai garlaicīgi un nāc skatīties, kas jauns iekomentēts par Dzenīti. Neko neatradi, tagad būs neinteresanti pie brokastu galda ēst, jo nebūs ko palasīt, ak. ?
21.03.2020 10:09 |
 
Reitings 292
Reģ: 26.01.2020
Reina, tev pašai viss ok? ??
Deimone atkla izcēlusies ar plosta storijiem ? Pēc pāris stundām droši vien pamodīsies un dzēsīs ārā.
21.03.2020 10:06 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
reina @ 21.03.2020 09:17
Haha, speciāli ienācu paskatīties, ko gan būsiet par Dzenīti jaunu atradušas, ko apdirst, jo... Vīrs smaidīgs, bērni uzvedīgi, visi taisa kopīgas aktivitātes ?
Laikam jūsos, cosmietes, būs ieklausījusies. Man katrā ziņā patīk un varu Kristīni par to tikai paslavēt. Nebija nekas nīstams pret viņu arī iepriekš, bet nu, skatoties pēdējos storijus, vienkārši pastiprināti par cosmietēm piedomāju, ka tagad būs jums mazāk, ko paknābāt brokastīs ? ?

Man pret viņu nekas iepriekš arī nav bijis, bet ļoti ari ievēroju cik forši un pozitīvi storiji pēdējās dienās:)
21.03.2020 09:45 |
 
Reitings 27206
Reģ: 11.02.2015
Haha, speciāli ienācu paskatīties, ko gan būsiet par Dzenīti jaunu atradušas, ko apdirst, jo... Vīrs smaidīgs, bērni uzvedīgi, visi taisa kopīgas aktivitātes ?
Laikam jūsos, cosmietes, būs ieklausījusies. Man katrā ziņā patīk un varu Kristīni par to tikai paslavēt. Nebija nekas nīstams pret viņu arī iepriekš, bet nu, skatoties pēdējos storijus, vienkārši pastiprināti par cosmietēm piedomāju, ka tagad būs jums mazāk, ko paknābāt brokastīs ? ?
21.03.2020 09:17 |
 
Reitings 276
Reģ: 19.12.2018
Apfelbauma pēc izglītības, man šķiet, konditore bija. Nedomāju, ka viņa par tām fotosesijām vispār ko maksā, es domāju naudā. Ir ļoti daudzi fotogrāfi, kas piedāvā apakšveļas, kailfoto par brīvu - viņiem portfolio un izmantošanai tālāk. Viņ nesen arī storijos meklēja kādu fotogrāfu, kas grib viņu atkal pabildēt. Viņai ir arī onlyfans, ko visiem mēģina iesmērēt vislaik ar atlaidi. Un vislaik raud par vientulību, bet nez kādu princi gaida, jo visus komentētājus atraida, saka, ka viņai nevienu nevajag ? principā šitāda resne viņa iepriekš nebija, lai gan bija diezgan chubby - meitene vienkārši palaidās un norijās ??‍♀️ tieši tā tas bija. Bet tagad slinkums nomest svaru, tāpec mēģina sev iegalvot, ka mīl sevi tādu, kāda viņa ir un citiem rādīt bodypositivity. Ja tu lasi šito, Zenta, beidz būt tik lēta.
20.03.2020 23:36 |
 
Reitings 52
Reģ: 13.03.2020
Blessed @ 20.03.2020 23:15

Latviešu Trisha Paytas??

Poor edition ?
20.03.2020 23:20 |
 
Reitings 241
Reģ: 04.02.2020
Yellow @ 20.03.2020 22:41

Ja godīgi, nav ne jausmas, vnk kkur ieteiktajos profilos parādījās. Iegāju un domāju WTF, bet viņa ir īsta, esmu arī dzīvē redzējusi. Bet tās bildes... Skaties un domā, kāpēc man ir kauns viņas vietā?
Un kāpēc viņa ir tik izmisusi pēc veča, tajā pašā laikā saka, ka nevienu nevajagot, kgan visiem pliku resnu dirsu rāda ??? un kuram normālam vīrietim tādu vajadzētu, kad visiem visu jau ir parādījusi ???

Latviešu Trisha Paytas??
20.03.2020 23:15 |
 
Reitings 52
Reģ: 13.03.2020
Blessed @ 20.03.2020 22:26
Pastāstiet kaut ko par to Apfelbaumu. Kas viņa vispār ir? No kurienes uzradusies? Pirmo reizi redzu un izdega acis, tik tiešām

Ja godīgi, nav ne jausmas, vnk kkur ieteiktajos profilos parādījās. Iegāju un domāju WTF, bet viņa ir īsta, esmu arī dzīvē redzējusi. Bet tās bildes... Skaties un domā, kāpēc man ir kauns viņas vietā?
Un kāpēc viņa ir tik izmisusi pēc veča, tajā pašā laikā saka, ka nevienu nevajagot, kgan visiem pliku resnu dirsu rāda ??? un kuram normālam vīrietim tādu vajadzētu, kad visiem visu jau ir parādījusi ???
20.03.2020 22:41 |
 
Reitings 241
Reģ: 04.02.2020
Pastāstiet kaut ko par to Apfelbaumu. Kas viņa vispār ir? No kurienes uzradusies? Pirmo reizi redzu un izdega acis, tik tiešām
20.03.2020 22:26 |
 
Reitings 52
Reģ: 13.03.2020
Blanche @ 20.03.2020 21:06
Man arī Sudrabkaija nepatīk, bet nu par to resnumu.. ja viņa jūtas tā ērti, un viņai ir labi, tad kāpēc nomest svaru. Tiem kam tas traucē un nepatīk, tie kaut ko dara. Bet ja viņa ir apmierināta, tad man šķiet viss ok?

Viss jau ir ok līdz brīdim, kamēr diabēts piezogas ?✌️
20.03.2020 21:51 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Man arī Sudrabkaija nepatīk, bet nu par to resnumu.. ja viņa jūtas tā ērti, un viņai ir labi, tad kāpēc nomest svaru. Tiem kam tas traucē un nepatīk, tie kaut ko dara. Bet ja viņa ir apmierināta, tad man šķiet viss ok?
20.03.2020 21:06 |
 
Reitings 52
Reģ: 13.03.2020
KylieJ @ 20.03.2020 20:46
Lai gan pati neesmu slaiduma etalons, Sudrabakaija man vienkārši besī. Body positive šeit, body positive tur...nē,mīļā! Tu esi slinka, tāpēc nevajag uzspiest visiem skatīties uz Tavu riepu omītes apenēs un piekliegt pilnu IG, ka visiem viņa ir jāmīl kāda ir!
Un tā Apfelbauma...zeme atveries ??‍♀️

Zelta vārdi.
Man bodypositive vsp. tāds ? vien liekas. Resnums pārsvarā gadījumu ir vnk slinkums. Pati zinu, jo no skrējējas auguma maz kas pāri palicis ???
20.03.2020 21:02 |
 
Reitings 124
Reģ: 08.11.2019
Kādēļ katrine kad ēd,vienmēr tik garu to mmmm taisa,tā it ka tūlīt beigtu ?
20.03.2020 20:59 |
 
Reitings 124
Reģ: 08.11.2019
Katrīnei katru dienu tādi plakstiņi
20.03.2020 20:52 |
 
Reitings 5
Reģ: 05.03.2020
Lai gan pati neesmu slaiduma etalons, Sudrabakaija man vienkārši besī. Body positive šeit, body positive tur...nē,mīļā! Tu esi slinka, tāpēc nevajag uzspiest visiem skatīties uz Tavu riepu omītes apenēs un piekliegt pilnu IG, ka visiem viņa ir jāmīl kāda ir!
Un tā Apfelbauma...zeme atveries ??‍♀️
20.03.2020 20:46 |
 
Reitings 52
Reģ: 13.03.2020
Tiara @ 20.03.2020 18:05
Haha, Zenta Apfelbauma... Nav viņai nekāda pašpārliecinātība, tas ir tikai internetā. Dzīvē viņa ir kautrīga, resna klimpa, kura mēģina izskatīties kaut mazliet seksīgi. Vēl viņa iedomājas, ka, ja ies uz sporta zāli, cilās svarus, tad paliks tievāka, mazāka ? viņa piedalījās kaut kādā randiņšovā, kur abi iesaistītie sākumā gaja inspicēt viens otra mājvietu, pēc tam tikās uz katra organizēto randiņu ?

Jā, es atceros, tajā raidījumā tāda normāla meitene likās.
Bet tās bildes ?‍♀️?‍♀️?‍♀️ nabaga "fotografi" bet.. tāda laikā dzīvojam, ka resna, izplūdusi tumba var samaksāt fotogrāfam un uzskatīt sevi par apakšveļas modeli ?‍♀️?‍♀️?‍♀️?‍♀️????
P. S. Tās bildes ir nightmare fuel ??
20.03.2020 20:16 |
 
Reitings 276
Reģ: 19.12.2018
Haha, Zenta Apfelbauma... Nav viņai nekāda pašpārliecinātība, tas ir tikai internetā. Dzīvē viņa ir kautrīga, resna klimpa, kura mēģina izskatīties kaut mazliet seksīgi. Vēl viņa iedomājas, ka, ja ies uz sporta zāli, cilās svarus, tad paliks tievāka, mazāka ? viņa piedalījās kaut kādā randiņšovā, kur abi iesaistītie sākumā gaja inspicēt viens otra mājvietu, pēc tam tikās uz katra organizēto randiņu ?
20.03.2020 18:05 |
 
Reitings 133
Reģ: 01.03.2020
Katrīnei šodien maisińi loti manāmi zem acīm. Cerams , ka nav no raudašanas , bet vienkarši no noguruma.
20.03.2020 18:03 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Ketija123 @ 20.03.2020 16:46
Aiz gara laika noskatījos Evelīnas youtube video no car tripa uz slēpošanu kalnos, kur viņa dodas ar 3 puišiem. Ahh, arī manos 16mit, 17mit bija tādas meitenes, kuras ārēji smaidīdamas tusēja kopā ar džekiem, kuri pret viņām izturējās bravūrīgi, lietoja rupjus izteicienus , izsakot nesmukas piezīmes par viņu izskatu un raksturu. Bet tām meitenēm bija galvenais, ka aicina uz pasākumiem un vispār pievērš uzmanību. Ja tas Armands, tā izturēdamies, cenšas piecirst kanti tai Evelīnai, tad puisis ir acīmredzami nepieaudzis savā prātiņā. Vai arī viņš patiešām viņu nevērtē īpaši augstu, varbūt izmanto gultai. Jo šķiet, ka Evelīna uz viņu skatās mirdzošām acīm, neskatoties uz to, ka vai viņš viņu var nosaukt par rižo ku*i un uzskatīt sevi par baigo asprāti. Kāpēc tā meitene pieļauj, ka pret viņu tā izturas? Un kas tas par tik nenormāli prastu stilu, zinot, ka filmē, lamāties tik rupjiem vārdiem kā cietumniekiem? Forši, ka jaunieši brauc kopīgos ceļojumos, bet kur paliek cieņa pret sievieti, džentlmeniska attieksme? Man viņas vietā būtu kauns likt tādus video, bet varbūt ar gadiem pieleks, ka tas nav prikolīgi, ka vīrietis tevi klaji neciena, pat ja viņš ir daudzu tīņu iecienīts jūtuberis.

Manurpāt konkrēti tā kompānija speciāli uzvedas tā interesanti un izaicinoši, lai par viņiem runā, lai skatās, lai ir kaut kas it kā juicy. Varbūt kļudos, bet manuprāt tas ir skatījumu pēc.
20.03.2020 16:48 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Aiz gara laika noskatījos Evelīnas youtube video no car tripa uz slēpošanu kalnos, kur viņa dodas ar 3 puišiem. Ahh, arī manos 16mit, 17mit bija tādas meitenes, kuras ārēji smaidīdamas tusēja kopā ar džekiem, kuri pret viņām izturējās bravūrīgi, lietoja rupjus izteicienus , izsakot nesmukas piezīmes par viņu izskatu un raksturu. Bet tām meitenēm bija galvenais, ka aicina uz pasākumiem un vispār pievērš uzmanību. Ja tas Armands, tā izturēdamies, cenšas piecirst kanti tai Evelīnai, tad puisis ir acīmredzami nepieaudzis savā prātiņā. Vai arī viņš patiešām viņu nevērtē īpaši augstu, varbūt izmanto gultai. Jo šķiet, ka Evelīna uz viņu skatās mirdzošām acīm, neskatoties uz to, ka vai viņš viņu var nosaukt par rižo ku*i un uzskatīt sevi par baigo asprāti. Kāpēc tā meitene pieļauj, ka pret viņu tā izturas? Un kas tas par tik nenormāli prastu stilu, zinot, ka filmē, lamāties tik rupjiem vārdiem kā cietumniekiem? Forši, ka jaunieši brauc kopīgos ceļojumos, bet kur paliek cieņa pret sievieti, džentlmeniska attieksme? Man viņas vietā būtu kauns likt tādus video, bet varbūt ar gadiem pieleks, ka tas nav prikolīgi, ka vīrietis tevi klaji neciena, pat ja viņš ir daudzu tīņu iecienīts jūtuberis.
20.03.2020 16:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits