IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 255
Reģ: 31.10.2019
Tai Elīnai forša masina? jaunā. Agrak braukaja ar vecu miseni
31.10.2019 13:50 |
 
Reitings 13
Reģ: 24.10.2019
Ugh es jau tā arī domāju ka liks privāto. ?
Labi ka es viņai sekoju, tad redzēšu ja ko ieliks. ?
31.10.2019 13:43 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Blanche @ 31.10.2019 13:16
Tā Elīna izlikusi privātu kontu ??
Viņa tā reizēm dara..varbūt par daudz uzmanības, kopš vakardienas video, kur attēloja Didrihsoni :D gan drīz attaisīs vaļā. Naska uz aprunāšanu, bet var viņu vismaz var iesmiet normāli :D
31.10.2019 13:28 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Tā Elīna izlikusi privātu kontu ??
31.10.2019 13:16 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Tā Mičules draudzenīte Skvorcova ielikusi video youtubā - meditācija heiteriem ??
Nu viņai nav pilns kalendārs??
31.10.2019 12:49 |
 
Reitings 13
Reģ: 24.10.2019
Ja nemaldos tad 26gadi viņai. Varbūt kļūdos Par kādu gadu.
31.10.2019 12:34 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
Llio @ 31.10.2019 11:40
Dzene jau no paša sākuma likusies iedomīga . Šķiet , ka viņai neinteresē neviens cits kā viņa pati. Telpā sev... ka tik nopelnīt vairāk. Ja par vienu filmas seansu var prasīt tik daudz tad nu tur vispār nav ko teikt vairs. ??‍♀️
Starp citu , ir tāda Elīna, (eelliinnaa1509) ļoti interesanta “dāma” ? laikam baigi uzedusies uz Didrihsoni, vakar lika story iekšā kur attēlo Didrihsoni , visu laiku teica meičuki meičuki un tāda stulba intonācija. (Agrāk iepirkās pie Elīnas, bet kas notika nezinu, vēl live speciali taisīja kur ļoti slikti izteicas par viņu) Vispār atgādina nepieaugušu jaunieti kurai būtu 16gadi. Iedomības kalngals, pat ar Dzeni nevar salīdzināt. Šīs ir īpašs gadījums, ja pasekos līdzi viņas story tur ir arprac. ? šī ir vienīgā persona kurai sekoju Ig tikai lai redzētu kur viņa tālāk ies. ?

Tā Elīna vispār ir atsevišķa komēdija :D sapirkusies sev sekotājus un tik jūtās kā baigā insta zvaigzne :D tie viņas storiji, filmē kā dzied, bet vārdus nezin :D :D
31.10.2019 12:29 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Kādā vecuma grupā ir tā otra Elīna? Brīžiem izskatās zem 30, brīžiem ap 40. Var redzēt, ka patīk alko
31.10.2019 12:28 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Llio @ 31.10.2019 11:40
Dzene jau no paša sākuma likusies iedomīga . Šķiet , ka viņai neinteresē neviens cits kā viņa pati. Telpā sev... ka tik nopelnīt vairāk. Ja par vienu filmas seansu var prasīt tik daudz tad nu tur vispār nav ko teikt vairs. ??‍♀️
Starp citu , ir tāda Elīna, (eelliinnaa1509) ļoti interesanta “dāma” ? laikam baigi uzedusies uz Didrihsoni, vakar lika story iekšā kur attēlo Didrihsoni , visu laiku teica meičuki meičuki un tāda stulba intonācija. (Agrāk iepirkās pie Elīnas, bet kas notika nezinu, vēl live speciali taisīja kur ļoti slikti izteicas par viņu) Vispār atgādina nepieaugušu jaunieti kurai būtu 16gadi. Iedomības kalngals, pat ar Dzeni nevar salīdzināt. Šīs ir īpašs gadījums, ja pasekos līdzi viņas story tur ir arprac. ? šī ir vienīgā persona kurai sekoju Ig tikai lai redzētu kur viņa tālāk ies. ?
Zinu šo, tur nav pilns pulkstenis :D
31.10.2019 12:07 |
 
Reitings 13
Reģ: 24.10.2019
Tikai žēl , ka viņa izdzēsa tos vakardienas story, nopietni biju šoka kur tā var.?
Vēl nesen pagājušo nedēļa bija ielikusi story kur ir piedzērusies, es jau nodomāju, no rīta story būs dzēsti. Un bija ar’.?
Tā viņai nekas interesants profila nav, vienkārši tie live un story , ja uzķer kamēr nav dzēsusi, gāž no kātiem. ?
31.10.2019 12:01 |
 
Reitings 312
Reģ: 01.10.2019
Llio @ 31.10.2019 11:46
Un kas Didrihsonei tas par biksēm ? ? liekas, ka viņai nekas cits līdzi ceļojuma nebija ka tikai tas baltas biksss, kuras es pat pa māju nenēsātu.?
Un dīvaini , ka viņa pēkšņi taa noklusē par to , kur ir aizbraukusi, laikam jau saprot, ka tas jau ir par biezu.

Dažreiz Nauris man liekas ir tērpies sieviešu apģērbā tikai savā izmērā :D
Man liekas viņa šoreiz devusies kkādā lēto šmotku šoppingā kuras pēctam tirgos butterfly tāpēc baigi nereklamē kur atrodas. Vai arī žēl nauda par internetu jo turcijā viņš maksā kosmiski daudz :D
+ būs jāiečeko tā Elīna kas ED izķēmo :D
31.10.2019 11:56 |
 
Reitings 13
Reģ: 24.10.2019
Un kas Didrihsonei tas par biksēm ? ? liekas, ka viņai nekas cits līdzi ceļojuma nebija ka tikai tas baltas biksss, kuras es pat pa māju nenēsātu.?
Un dīvaini , ka viņa pēkšņi taa noklusē par to , kur ir aizbraukusi, laikam jau saprot, ka tas jau ir par biezu.
31.10.2019 11:46 |
 
Reitings 13
Reģ: 24.10.2019
Dzene jau no paša sākuma likusies iedomīga . Šķiet , ka viņai neinteresē neviens cits kā viņa pati. Telpā sev... ka tik nopelnīt vairāk. Ja par vienu filmas seansu var prasīt tik daudz tad nu tur vispār nav ko teikt vairs. ??‍♀️
Starp citu , ir tāda Elīna, (eelliinnaa1509) ļoti interesanta “dāma” ? laikam baigi uzedusies uz Didrihsoni, vakar lika story iekšā kur attēlo Didrihsoni , visu laiku teica meičuki meičuki un tāda stulba intonācija. (Agrāk iepirkās pie Elīnas, bet kas notika nezinu, vēl live speciali taisīja kur ļoti slikti izteicas par viņu) Vispār atgādina nepieaugušu jaunieti kurai būtu 16gadi. Iedomības kalngals, pat ar Dzeni nevar salīdzināt. Šīs ir īpašs gadījums, ja pasekos līdzi viņas story tur ir arprac. ? šī ir vienīgā persona kurai sekoju Ig tikai lai redzētu kur viņa tālāk ies. ?
31.10.2019 11:40 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Bārbele* @ 31.10.2019 08:40

Nav tak, vnk izspīd nags :D

Es ar skatījos, bet neredzēju caurumu?
31.10.2019 08:46 |
 
Reitings 312
Reģ: 01.10.2019
Maza432 @ 31.10.2019 01:47
Maijai Rozitei vienā no pēdējiem postiem ir caura zeķe ?????????

Nav tak, vnk izspīd nags :D
31.10.2019 08:40 |
 
Reitings 68
Reģ: 13.09.2015
Maijai Rozitei vienā no pēdējiem postiem ir caura zeķe ?????????
31.10.2019 01:47 |
 
Reitings 39
Reģ: 29.10.2019
Happypuppy @ 30.10.2019 22:54
O, beidzot meitenēm diskusija klačām! :) Piebilde: ja neesi gatavs, kad par tevi runā, iztirzā katru tavu soli, apspriež tavu izskatu/raksturu/personību, NEESI PUBLISKA PERSONA!! Tik vienkārši. Nu vai tiešām pieaugušas sievietes ir tik naivas, ka domā, ka visi uz to publisko profilu skatās caur love emoji? Un vai tiešām domā, ka netiek nosodītas, kritizētas, apskaustas, izsmietas utt. Nu tas ir normāli. Es, piemēram, zinu, ka mani emocionāli iznīcinātu tas, ja par katru manu soli internetā būtu kādam viedoklis, tāpēc es publisku profilu netaisu. Un tie influenceru teksti pēc kārtējās lielās gossip sāgas no sērijas "pasaule būtu daudz labāka, ja mēs cits citu mīlētu, nevis nosodītu" ir tikpat naivi kā pasaule bez bada, kara un ciešanām. Cilvēki apspriež publiskas personas, idejas, mākslas darbus..jebko.. Ja tu esi publiska persona un gaidi, kad par tevi runās tikai labu, ir tas pats, kas autoram cerēt uz tikai labām recenzijām goodreadā. ?
Neminot konkrētus nikus, man ļoti nepatīk ļoti lielas pretrunas. Piemēram, ja influenceris sludina par dabai saudzīgu dzīvesveidu, paranoiski baidās no plastmasas utt., vienlaikus apceļo pasauli, (nez viņi domā, ka avio ir kaut kas dabai saudzīgs vai tūrisms nepaverdzina lēto darba spēku, neposta dabu, nerada kaudzi problēmu?), taisa #sadarbības (kas visu to patērētāju kultūru tikai veicina). Ķip, kas manam ego ir labs, to daru, kas neērts, to atmetu. Forši taču būt slaidai vegānei ar bildēm pie okeāna, kas citiem pamāca dzīvot, un vēl naudu par to saņem. Varu atteikties no gaļas, jo tagad visi stilīgie neēs gaļu, taču no ceļošanas neatteikšos, jo tas manam ego būs pa grūtu. Un vēl man nepatīk tā robeža, kas citreiz ir ļoti smalka, kur ir dalīšanās, kur lielīšanās. Es lielāko daļu influenceru nespēju uzlūkot kā viedokļa līderus. Viss ko es tur redzu - es, es, es, es, es. Paštīksmināšanās par un ap sevi. Tas, ka bilde ar pusplikām krūtīm, dibenu tiek iesaiņota tekstā "esmu brīva, mīlu savu ķermeni, mācies mīlēt tu savu" nepadara to bildi par kaut ko vērtīgu. Varu nosaukt tās, kuras mani uzrunā - ieva.cipruse, lauragrevina, naskoties_zane
ooo, jaaaa!!! Kā tortei ķirsītis! ?
31.10.2019 00:04 |
 
Reitings 10
Reģ: 20.07.2014
Happypuppy @ 30.10.2019 22:54
O, beidzot meitenēm diskusija klačām! :) Piebilde: ja neesi gatavs, kad par tevi runā, iztirzā katru tavu soli, apspriež tavu izskatu/raksturu/personību, NEESI PUBLISKA PERSONA!! Tik vienkārši. Nu vai tiešām pieaugušas sievietes ir tik naivas, ka domā, ka visi uz to publisko profilu skatās caur love emoji? Un vai tiešām domā, ka netiek nosodītas, kritizētas, apskaustas, izsmietas utt. Nu tas ir normāli. Es, piemēram, zinu, ka mani emocionāli iznīcinātu tas, ja par katru manu soli internetā būtu kādam viedoklis, tāpēc es publisku profilu netaisu. Un tie influenceru teksti pēc kārtējās lielās gossip sāgas no sērijas "pasaule būtu daudz labāka, ja mēs cits citu mīlētu, nevis nosodītu" ir tikpat naivi kā pasaule bez bada, kara un ciešanām. Cilvēki apspriež publiskas personas, idejas, mākslas darbus..jebko.. Ja tu esi publiska persona un gaidi, kad par tevi runās tikai labu, ir tas pats, kas autoram cerēt uz tikai labām recenzijām goodreadā. ?
Neminot konkrētus nikus, man ļoti nepatīk ļoti lielas pretrunas. Piemēram, ja influenceris sludina par dabai saudzīgu dzīvesveidu, paranoiski baidās no plastmasas utt., vienlaikus apceļo pasauli, (nez viņi domā, ka avio ir kaut kas dabai saudzīgs vai tūrisms nepaverdzina lēto darba spēku, neposta dabu, nerada kaudzi problēmu?), taisa #sadarbības (kas visu to patērētāju kultūru tikai veicina). Ķip, kas manam ego ir labs, to daru, kas neērts, to atmetu. Forši taču būt slaidai vegānei ar bildēm pie okeāna, kas citiem pamāca dzīvot, un vēl naudu par to saņem. Varu atteikties no gaļas, jo tagad visi stilīgie neēs gaļu, taču no ceļošanas neatteikšos, jo tas manam ego būs pa grūtu. Un vēl man nepatīk tā robeža, kas citreiz ir ļoti smalka, kur ir dalīšanās, kur lielīšanās. Es lielāko daļu influenceru nespēju uzlūkot kā viedokļa līderus. Viss ko es tur redzu - es, es, es, es, es. Paštīksmināšanās par un ap sevi. Tas, ka bilde ar pusplikām krūtīm, dibenu tiek iesaiņota tekstā "esmu brīva, mīlu savu ķermeni, mācies mīlēt tu savu" nepadara to bildi par kaut ko vērtīgu. Varu nosaukt tās, kuras mani uzrunā - ieva.cipruse, lauragrevina, naskoties_zane
piekrītu katram vārdam 100%
30.10.2019 23:23 |
 
Reitings 347
Reģ: 27.12.2018
30.10.2019 23:20 |
 
Reitings 23
Reģ: 28.01.2019
O, beidzot meitenēm diskusija klačām! :) Piebilde: ja neesi gatavs, kad par tevi runā, iztirzā katru tavu soli, apspriež tavu izskatu/raksturu/personību, NEESI PUBLISKA PERSONA!! Tik vienkārši. Nu vai tiešām pieaugušas sievietes ir tik naivas, ka domā, ka visi uz to publisko profilu skatās caur love emoji? Un vai tiešām domā, ka netiek nosodītas, kritizētas, apskaustas, izsmietas utt. Nu tas ir normāli. Es, piemēram, zinu, ka mani emocionāli iznīcinātu tas, ja par katru manu soli internetā būtu kādam viedoklis, tāpēc es publisku profilu netaisu. Un tie influenceru teksti pēc kārtējās lielās gossip sāgas no sērijas "pasaule būtu daudz labāka, ja mēs cits citu mīlētu, nevis nosodītu" ir tikpat naivi kā pasaule bez bada, kara un ciešanām. Cilvēki apspriež publiskas personas, idejas, mākslas darbus..jebko.. Ja tu esi publiska persona un gaidi, kad par tevi runās tikai labu, ir tas pats, kas autoram cerēt uz tikai labām recenzijām goodreadā. ?
Neminot konkrētus nikus, man ļoti nepatīk ļoti lielas pretrunas. Piemēram, ja influenceris sludina par dabai saudzīgu dzīvesveidu, paranoiski baidās no plastmasas utt., vienlaikus apceļo pasauli, (nez viņi domā, ka avio ir kaut kas dabai saudzīgs vai tūrisms nepaverdzina lēto darba spēku, neposta dabu, nerada kaudzi problēmu?), taisa #sadarbības (kas visu to patērētāju kultūru tikai veicina). Ķip, kas manam ego ir labs, to daru, kas neērts, to atmetu. Forši taču būt slaidai vegānei ar bildēm pie okeāna, kas citiem pamāca dzīvot, un vēl naudu par to saņem. Varu atteikties no gaļas, jo tagad visi stilīgie neēs gaļu, taču no ceļošanas neatteikšos, jo tas manam ego būs pa grūtu. Un vēl man nepatīk tā robeža, kas citreiz ir ļoti smalka, kur ir dalīšanās, kur lielīšanās. Es lielāko daļu influenceru nespēju uzlūkot kā viedokļa līderus. Viss ko es tur redzu - es, es, es, es, es. Paštīksmināšanās par un ap sevi. Tas, ka bilde ar pusplikām krūtīm, dibenu tiek iesaiņota tekstā "esmu brīva, mīlu savu ķermeni, mācies mīlēt tu savu" nepadara to bildi par kaut ko vērtīgu. Varu nosaukt tās, kuras mani uzrunā - ieva.cipruse, lauragrevina, naskoties_zane
30.10.2019 22:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits