IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
10 gadi
Reitings 2230
Reģ: 27.02.2011
Bet kā jūs zināt cik tālu iet šī palīdzība? Un kāda kuram tur daļa no malas, vīrs taču viņai nav memmītis, normāls vīrietis, kurš strādā pieklājīgā darbā un pelna labu algu.
30.10.2019 08:24 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Chikitita @ 30.10.2019 07:05
Sanāk, ka jēga klausīties ir tajos kuri iet caur grūtībām, tiem kuriem paveicies ar lielisku ģimeni, tie ir bezvērtīgi, jo nekā no dzīves nejēdz lai runāt.
Starpcitu, esmu taja kotegorija kura ar ģimeni berniem spiesta sisties paši pa dzīvi bez atbalsta, bet es. Saviem bērniem to negribu dot, es gribu lai viņiem ir vieglāk, lai tik daudz domu neaiziet ko nopelnīt naudu rēķiniem un nestresotu ka mēneša beigās iet štruntīgi, ka jāiet uz nemīlamu darbu jo nauda ir svarīgāka par savām sajūtām un būtību. Cilvēki, šitais ciešanu sindroms ir jāizbeidz!

Varbūt gluži ne pa tēmu atbildēšu, bet katram pašam jārok savs kartupelis! Tā jau arī rodas tie “memmīši” vīrieši, kas tā vien nevar kā tikt ārā no vecāku ligzdas, bērni nesaprot naudas vērtību, tiek izlutināti? jo vecāki vienmēr palīdz un ja kas, ai mamma vai tētis iedos..
Zinu šādus piemērus 10tiem, un labi ja vecāki palīdz, tas ir apsveicami, bet atkarībā cik tālu iet šāda palīdzība un atbalsts, lai nav tā ka beigās pats bērns no tā cieš...
30.10.2019 07:26 |
 
10 gadi
Reitings 2230
Reģ: 27.02.2011
Sanāk, ka jēga klausīties ir tajos kuri iet caur grūtībām, tiem kuriem paveicies ar lielisku ģimeni, tie ir bezvērtīgi, jo nekā no dzīves nejēdz lai runāt.
Starpcitu, esmu taja kotegorija kura ar ģimeni berniem spiesta sisties paši pa dzīvi bez atbalsta, bet es. Saviem bērniem to negribu dot, es gribu lai viņiem ir vieglāk, lai tik daudz domu neaiziet ko nopelnīt naudu rēķiniem un nestresotu ka mēneša beigās iet štruntīgi, ka jāiet uz nemīlamu darbu jo nauda ir svarīgāka par savām sajūtām un būtību. Cilvēki, šitais ciešanu sindroms ir jāizbeidz!
30.10.2019 07:05 |
 
10 gadi
Reitings 2230
Reģ: 27.02.2011
Rūta taču nesludina ka māju paši uzcēluši, dzīvo laimīgi un cepuri nost, ja jums nav veicies tā ar ģimenes situāciju, dariet saviem bērniem to, ticiet man viņi bùs pateicīgi, jo varēs atļauties vairāk sev, piepildīt sapņus, būt brīvākiem, sasniegt mērķus vieglāk jo zinās ka ir drošības spilvens.
Latviešiem patīk ciešanas un grūtības un ja kāds necieš un neiet cauri pakulām, tad ir izlutināts sliņķis, kuram bez maz pašam sevi jāiegrūž ellē, bet kāpēc?
Viņai, manuprāt, ir ar ko lepoties - ģimene, atbalsts, kurš daudziem trūkst ;)
30.10.2019 07:01 |
 
10 gadi
Reitings 2230
Reģ: 27.02.2011
Bet ja tev butu iespēja, ļoti mīļi vecāki ar kuriem viegli komunicēt, sadzīvot, kuriem ir liela māja labā vietā kur tu pati gribētu dzīvot, lai iekārtotu kādā spārnā sev māju. Tu neizmantotu? Dzīvotu principos, nē pie vecākiem kategoriski nē, zinot ka vecāki ir liels atbalsts audzinot bērnus un viņi par to tikai priecīgi? Nu kas tur slikts? Kaudze naudas un nervu šūnu tiek ieekonomēts.
Laikam labāk īrēt kaut kur kur nezini kāds īpašnieks, maksāt svešam vai iekulties lielā hipotēkā bet palikt pie kaut kādiem principiem.
30.10.2019 06:56 |
 
Reitings 39
Reģ: 29.10.2019
vienkaarssaa @ 29.10.2019 22:40
Agrāk tiku klausījusies Dvinskas storijus un kaut kas nepatika viņā, bet jo vairāk klausos intervijas, tagad podkastu un viņas live man tīri labi patīk, pasaka ko domā, nečīkst internetā cik viss slikti, cik grūti ar bērniem. Patīk, kā kombinē darbu ar ģimeni. Kad paklausījos cik daudz viņai darbiņu un bērniņi varu tikai apbrīnot. Neredzu neko sliktu, ja bērnus pieskata vecvecāki, jo kāpēc gan nē. Daudziem tas nepatīk, jo mūsdienu vecvecāki strādā un mazbērnus nepieskata,bet ar šo Rūtai paveicies. Kā arī visu karjeras ziņā pati sasniegusi, kāds sakars bagātiem vecākiem? Un sevi pierādot turpinās jauni darba piedāvājumi.
Par dzeniti nav nekā laba ko piebilst, kā jau min tikai sūdzas un neinteresanti storiji. Visi saka sekot kad vēl bija stāvoklī, likās gana interesanti kā ir ar dvīņiem, bet nu jau ir atsekots un nav vērts pievērst uzmanibu
par to jau stāsts- sakarā ar Dvinsku. Baigā māka sniegt intervijas un citām stāstīt cik kruta viņai izdodās visur būt, ja ir vecāki, kas var pieskatīt bērnus! Lielāka māka būtu tad, ja viņai tāpat kā lielai daļai sieviešu- nebūtu vecāki ar vaļīgiem darba grafikiem, kas var pieskatīt bērnus, dot pajumti utt. Kā tad viņa izskatītos un izteiktos? Ja vecāki nedotu pajumti un nākots pašai iegādāties mitekli, veltīt laiku un līdzekļus lai to uzturētu, lai pabarotu savu ģimeni, un veltītu laiku sev, vot tad būtu jēga viņu klausīties. Bet tagad- izlutināta bābiņa zem vecāku spārna un vēl baigi citas māca kā vajag dzīvot?! Pati nevella nav nopelnījusi un bez vecākiem pazustu!
29.10.2019 23:14 |
 
Reitings 212
Reģ: 03.02.2019
Agrāk tiku klausījusies Dvinskas storijus un kaut kas nepatika viņā, bet jo vairāk klausos intervijas, tagad podkastu un viņas live man tīri labi patīk, pasaka ko domā, nečīkst internetā cik viss slikti, cik grūti ar bērniem. Patīk, kā kombinē darbu ar ģimeni. Kad paklausījos cik daudz viņai darbiņu un bērniņi varu tikai apbrīnot. Neredzu neko sliktu, ja bērnus pieskata vecvecāki, jo kāpēc gan nē. Daudziem tas nepatīk, jo mūsdienu vecvecāki strādā un mazbērnus nepieskata,bet ar šo Rūtai paveicies. Kā arī visu karjeras ziņā pati sasniegusi, kāds sakars bagātiem vecākiem? Un sevi pierādot turpinās jauni darba piedāvājumi.
Par dzeniti nav nekā laba ko piebilst, kā jau min tikai sūdzas un neinteresanti storiji. Visi saka sekot kad vēl bija stāvoklī, likās gana interesanti kā ir ar dvīņiem, bet nu jau ir atsekots un nav vērts pievērst uzmanibu
29.10.2019 22:40 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
MaddyPaddy @ 29.10.2019 22:29
Aaaa! Tikšanās ar Dzeni telpiņā bija vakar!!! Tikko iestalkoju- 28.10! Hmmmm... neviena story, nevienas atsauksmes, vai tiešām šī izsmalcinātā tikšanās pa 17€ nenotika?! ??

Kaut kādi story manuprāt bija, vai arī tie nebija tās dienas..?
29.10.2019 22:31 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
MaddyPaddy @ 29.10.2019 22:23
Un vēl.. kkad senāk kad sekoju Kramiņai..., atceros, ka kko vnk stalkoju viņas bildes aizssktullējos līdz pašiem viņas pirmsākumiem IG. Un tur kkāds tur 2014 vai 2015 gads, bet skuķēns visu laiku bildē un liek IG ka dzer.. tad šampis, tad kokteiļi, tad vinķelis utt utjp, Kamooon! Ja viņai tagad ir cik...? 22 vai 23, tad tālajā 2014/2015 vai maz bija pilngadīga. Bet nu tāda lielībniece, skolas naktīs ņēmusi un dzērusi un vēl bildes IG sabāzusi ?! Diez vai viņa lepotos, ja viņas meita nākotnē darītu tāpat.

Nez ko viņa ir darijusi pirms mazās? Arī liekas vnk izlutināts skuķis..
29.10.2019 22:30 |
 
Reitings 39
Reģ: 29.10.2019
Aaaa! Tikšanās ar Dzeni telpiņā bija vakar!!! Tikko iestalkoju- 28.10! Hmmmm... neviena story, nevienas atsauksmes, vai tiešām šī izsmalcinātā tikšanās pa 17€ nenotika?! ??
29.10.2019 22:29 |
 
Reitings 39
Reģ: 29.10.2019
Un vēl.. kkad senāk kad sekoju Kramiņai..., atceros, ka kko vnk stalkoju viņas bildes aizssktullējos līdz pašiem viņas pirmsākumiem IG. Un tur kkāds tur 2014 vai 2015 gads, bet skuķēns visu laiku bildē un liek IG ka dzer.. tad šampis, tad kokteiļi, tad vinķelis utt utjp, Kamooon! Ja viņai tagad ir cik...? 22 vai 23, tad tālajā 2014/2015 vai maz bija pilngadīga. Bet nu tāda lielībniece, skolas naktīs ņēmusi un dzērusi un vēl bildes IG sabāzusi ?! Diez vai viņa lepotos, ja viņas meita nākotnē darītu tāpat.
29.10.2019 22:23 |
 
Reitings 312
Reģ: 01.10.2019
Pormifē @ 29.10.2019 21:42
Redzējāt - filmu vakars telpa sev - 27€ ? OMG

Viņām širmis aizbraucis pavisam :D užas
29.10.2019 22:19 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
MaddyPaddy @ 29.10.2019 21:50
Diez kāpēc liekās, ka tās “ laimīgās” 8, kas pirmās varēs iet ietusēt telpiņā ar Dzeni pa 17 €, ir gaužām kūtras! Vismaz nav bijusi ziņa, ka viss, vietu vairs nav, kaut gan tikai 8!!!!! Bet ir arī saprotams, ko tur diez vērtīgu no Dzenes varētu saklausīt?
Movie pa 27€!!!!!!! Jebaķ, jebaķ!!!! Pat nezinu cik vincāriem būtu jābūt, lai es apmeklētu tādu bullšitu! ?

Galvu pret sienu sasitusi. ?
29.10.2019 21:58 |
 
Reitings 45
Reģ: 30.07.2011
No lv sekoju libeliga un agnijagrigule.
Saulietei un didrihsonei atsekoju, jo mī un žē, tik daudz storiju, spams viens.
29.10.2019 21:55 |
 
Reitings 39
Reģ: 29.10.2019
Diez kāpēc liekās, ka tās “ laimīgās” 8, kas pirmās varēs iet ietusēt telpiņā ar Dzeni pa 17 €, ir gaužām kūtras! Vismaz nav bijusi ziņa, ka viss, vietu vairs nav, kaut gan tikai 8!!!!! Bet ir arī saprotams, ko tur diez vērtīgu no Dzenes varētu saklausīt?
Movie pa 27€!!!!!!! Jebaķ, jebaķ!!!! Pat nezinu cik vincāriem būtu jābūt, lai es apmeklētu tādu bullšitu! ?
29.10.2019 21:50 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Redzējāt - filmu vakars telpa sev - 27€ ? OMG
29.10.2019 21:42 |
 
Reitings 312
Reģ: 01.10.2019
MaddyPaddy @ 29.10.2019 20:08
Es tak jau labu laiku lasīju Butterfly clothes tēmu, beidzot arī izdomāju piereģistrēties un atstāt savu Heitiņu par IGrammerēm.
1. Dvinska- Ak,” superīgā “ māmuļa, vēl nesen viņa reklamēja savu interviju, kur stāstījusi, ka viņa jau gan mākot tikt pie friziera un kur tik grib, vajagot tikai pareizi visu samenidžēt. Un tad visas dibenā līdējas tikai piebalsoja- ak, kā tu tā māki?! Manas domas- viņa nepavada ar saviem bērniem ne mirkli! Visu laiku uzstiepj saviem vecākiem vai kādam citam, lai tik varētu nodarboties ar hiu*u. Nemaz nerunājot par to, kā viņa tad, kad ar vīru vadīja raidījumu kopā, ar vīru runāja, kko debīli apcēla, ar tizliem jokiem, nu pretīgi. Plus viņa šķiet neeeeeenormāli izlutināta, iedomīga, tāda, kas uz citiem skatās no augšas un tā uzacu epopeja vispār... Viens komentārs bija ierakstījis- “a, matus balināt blondus tev liekas baigi ok, bet uzacis iekrāsot tumšākas, tev liekas pasaules gals?”
2.Dzene- čīkstule! Ķipa divi bērni, nu gan tas ir kkas Aaaanormāls?! Man tuva paziņa nesen piedzemdēja piekto bērnu un ziniet, lai arī viņi ir materiāli nodrošināti ļoti labi, viņa ne reizi to nav publiskojusi IG! Jo normālai mātei nav laika čīkstēt par visu, viņa velta laiku savu bērnu audzināšanai, nevis pliko dibenu filmēšanai un izlikšanai IG. Nemaz nerunājot par to runas stilu- “ papuss” ze end!
3. Didrihsone vispār nav sarunas vērta, nekad tādais nesekošu, jo tādu drazu, ko viņs pārdod nevēlos pat savā musara sastāvā redzēt.
4. Danenbergsone- tai gan patīk tēlot, cik viņa super duper māmuliņa. Cep tur kūkas katru pārdienu, resnāka nepaliek utt utjp ( droši vien pēc tam iet visu izvemt)... bet tā mūžīgā uķi puķi bižu likšana, jak.
Oooo! Mans heita kausiņš bija pilns ?

Sweeeet welcome, dārgā! :D aplausi un plusiņi tavām rindkopām!!
29.10.2019 21:39 |
 
Reitings 39
Reģ: 29.10.2019
Es tak jau labu laiku lasīju Butterfly clothes tēmu, beidzot arī izdomāju piereģistrēties un atstāt savu Heitiņu par IGrammerēm.
1. Dvinska- Ak,” superīgā “ māmuļa, vēl nesen viņa reklamēja savu interviju, kur stāstījusi, ka viņa jau gan mākot tikt pie friziera un kur tik grib, vajagot tikai pareizi visu samenidžēt. Un tad visas dibenā līdējas tikai piebalsoja- ak, kā tu tā māki?! Manas domas- viņa nepavada ar saviem bērniem ne mirkli! Visu laiku uzstiepj saviem vecākiem vai kādam citam, lai tik varētu nodarboties ar hiu*u. Nemaz nerunājot par to, kā viņa tad, kad ar vīru vadīja raidījumu kopā, ar vīru runāja, kko debīli apcēla, ar tizliem jokiem, nu pretīgi. Plus viņa šķiet neeeeeenormāli izlutināta, iedomīga, tāda, kas uz citiem skatās no augšas un tā uzacu epopeja vispār... Viens komentārs bija ierakstījis- “a, matus balināt blondus tev liekas baigi ok, bet uzacis iekrāsot tumšākas, tev liekas pasaules gals?”
2.Dzene- čīkstule! Ķipa divi bērni, nu gan tas ir kkas Aaaanormāls?! Man tuva paziņa nesen piedzemdēja piekto bērnu un ziniet, lai arī viņi ir materiāli nodrošināti ļoti labi, viņa ne reizi to nav publiskojusi IG! Jo normālai mātei nav laika čīkstēt par visu, viņa velta laiku savu bērnu audzināšanai, nevis pliko dibenu filmēšanai un izlikšanai IG. Nemaz nerunājot par to runas stilu- “ papuss” ze end!
3. Didrihsone vispār nav sarunas vērta, nekad tādais nesekošu, jo tādu drazu, ko viņs pārdod nevēlos pat savā musara sastāvā redzēt.
4. Danenbergsone- tai gan patīk tēlot, cik viņa super duper māmuliņa. Cep tur kūkas katru pārdienu, resnāka nepaliek utt utjp ( droši vien pēc tam iet visu izvemt)... bet tā mūžīgā uķi puķi bižu likšana, jak.
Oooo! Mans heita kausiņš bija pilns ?
29.10.2019 20:08 |
 
Reitings 857
Reģ: 23.04.2014
Cipruse kaut kā noklususi. Aizdomigi. Atceros,ka saderinājās ar meitas tēvu, bet kāzas kā nav tā nav.. Ļoti man simpatizē. Emocionāla, patiesa, skaista sieviete.
29.10.2019 19:24 |
 
Reitings 857
Reģ: 23.04.2014
Vot Rūta Dvinska man patīk. Bāc,divi mazi bērni, reāla karjera, reālistiska, man patīk, BET.. bezgaumīga. Gan sevi,gan bērnus ģērbj,manuprāt, bezgaumīgi,manikīrs arī tāds...nuuu... Bet tas nepadara viņu sliktāku manās acīs.Forša,iedvesmojoša sieviete!
Daigaellaby arī Labajā veestī?? Biju domājusi,ka viņa ir luterāne.
29.10.2019 19:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits