Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
StoreBute viņa jau arī nedod kvīts čekus..;-)
20.12.2018 09:50 |
 
Reitings 402
Reģ: 03.09.2018
StoreBute o parādījies jauns nīdejprofils/ trollis. Dzīvē citu piepildījumu nevar atrast tāpēc te jālien. Atceramies dāmas ka ignorējam un nomierināsies.
20.12.2018 09:50 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Tava izpratne par BIZNESU - nodokļu nemaksāšana, likuma normu neievērošana, klientu apkrāpšana, visas valsts apkrāpšana.
Es tam gluži negribu piekrist.
20.12.2018 09:49 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
Cilvēki, kam nav ne jausmas kā veidot biznesu, diskutē un šausminās par to, kas zin kā veidot biznesu. :-P
kases aparāta viņai neesot
Papīru un pildspalvu mūsdienās vēl neviens nav atcēlis.
nesaprotu to sašutumu par uzcenojumiem
Appistās aitas nevar samierināties, ka ir appistas. 8-)
20.12.2018 09:44 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Hila , jā viņa dzīvē pilnīgi cits cilvēks.:-D Skatoties viņas storijus brīnijos, par to viņas pozitīvismu un enerğiju.
20.12.2018 09:34 |
 
10 gadi
Reitings 893
Reģ: 29.01.2009
Tā ir, ka dzīvē vispār cits cilvēks, biju aizgājusi pie viņas. Ne grama no tā pozitīvisma, kas instragramā. Tad domāju, nu kā nav grūti katru dienu veidot tik uzspīlētus video :D Un nespēju ne acis atraut no tām uzacīm. Un kvalitāte....nekas īpašs, kā tirgus utt. Neko nenopirku :) bet nesaku, ka nekad nepirkšu :D ja nu kaut kas baigi iekristu acīs un kvalitāte būtu ok, tad nopirktu.
20.12.2018 09:08 |
 
Reitings 402
Reģ: 03.09.2018
Tikko paskatījos to Elīnu un tiešām atbaidoša meitene. Vismaz priekš manis, varbūt pusaudžiem patīk jo atgādina Kim Kardashian, nezinu... Drēbes noteikti nepirktu jo tas viss ir no wish un aliexpress vai Polijas. Par nodokļiem gan jau viņai ir kāda paziņa kas iedod kukuli pareizajam cilvēkam un visu nokārto. Par kažokādām vispār nav ko teikt jo neatbalstu kažokādas kā tādas un nesaprotu kā cilvēks ar pirkt bet tā ir katra paša ētiskā attieksme.
Man bija ļoti tuva draudzene no Siluets veidotajām un viņi arī kad saka tikko to visu biznesu nodokļus nemaksāja, iedeva 2000-5000 lielu kukuli cilvēkam un tas visu nokārtoja. Tagad cik zinu viņi arī nemaksā daļu nodokļu. Drēbes protams ir no Polijas, un maksā tās tur 3 reizes lētāk nekā pārdod pie mums. Lai vid nesāktu prasīt kāpēc kontos viņiem tik daudz naudas tad tās meitenes katru gadu vairākas reizes brauca ceļojumos utt, jo tie neskaitās kā lieli pirkumi un tur maksāja skaidrā. Tā kā ja principā visas kuras tirgojas vai piedāvā savus pakalpojumus internetā krāpjas ar nodokļiem vai citām darbībām.
20.12.2018 08:59 |
 
Reitings 619
Reģ: 01.02.2015
Es gribu salidzināt cenas ar Elīnas drēbēm, aiziešu pie viņas uz showroom uz visu pateikšu sejā

šis
Par to iet runa ne jau par uzcenojumiem

īsti neiet kopā ar to, ko tu pirms tam rakstīji.
tātad priekš tam tev zināt cenas, ja par uzcenojumu neiet runa? :-D
20.12.2018 08:52 |
 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Bordo- Bet kāpēc tad viņa kā normāls cilvēks nevar komunicēt, ja ir kāda problēma? Bet ko negrib dzirdēt nedzird, nobloķē cilvēkus! Ja prece ir bojāta viņa to pat neņem atpakaļ, un pasaka, ka tā nav viņas problēma, čekus viņa neizsniedz, bet instagrama tā slavina Dievu un visu pareizo! Es gribētu pajautāt visu šo viņai acīs, jo rakstīju viņai prasīju protams viņa mani nobloķèja!
Par to iet runa ne jau par uzcenojumiem! Tāpat par to ka drēbes tiek pasniegtas mega augstas kvalitātes, bet viss atrodams aliexpresa.
20.12.2018 08:47 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Andele arī tirgo viņas kleitiņas, bet teikšu kā ir par lietotu preci uzskrūvētas cenas, pati pat nobrīnos. Cita firmīgas drēbes kuru sākuma cena ir 3-4x lielāka liek par tādām summām...
20.12.2018 08:45 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Skumji, ka cilvēks nemaksā nodokļus par savu preci, ja ir tādi apjomi, ka nav laika atbildēt uz visiem interesentiem, tad drošvien ienākumi nav mazie, es tomēr esmu par to, ka visi uzņēmēji maksā nodokļus, īpaši tādas apģērbu bodes, kur ieguldītais nav tik liels kā ražotājam uz vietas, bet peļņi visdrīzāk lielāka, negodīgi... faktiski valsts apzagšana, tā arī to var definēt.
20.12.2018 08:43 |
 
Reitings 2031
Reģ: 21.02.2015
Kāda starpība? Vēl iet un kaut ko teikt? :-D Man Elīnas vietā smiekli nāktu tādā situācijā. Tam ir domāta policija un VID.
20.12.2018 08:38 |
 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
leni- nav runa par uzcenojumu bet pat attieksmi
20.12.2018 08:37 |
 
Reitings 619
Reģ: 01.02.2015
aiziešu pie viņas uz showroom uz visu pateikšu sejā , tā viņa mani nobloķēt nevarēs

un ko tieši teiksi? brauksi virsū par uzcenojumiem? visos veikalos tā dari? jo atklāšu baisu patiesību, neviens neko netirgo par pašizmaksu :-D bet mums taču kā pircējiem ir brīva griba - pirkt vai nepirkt! ja par dārgu, nu bet, lūdzu, tad nepērkam un dzīvojam mierīgi. adekvāts pircējs nepirks lietas, ja tās nevar atļauties, nevis brauks augumā pārdevējam/īpašniekam par to, ka tas ir par dārgu. nesaprotu to sašutumu par uzcenojumiem, jo mums taču ir brīva izvēle. vispār par to viņai visu cieņu, ka ar tādu uzcenojumu prot drēbes pārdod, jo tas vēl ir jāmāk :-D
vienīgais, kas man tiešām mulsina, ka viņa jau ir attaisījusi veikaliņu, un pat tagad domā paplašināties uz lielākām telpām, bet, pēc pircēju teiktā, nekāda kases aparāta viņai neesot un čeki arī netiek izsniegti. protams, viņas gadījumā uz vietas tirgot ir izdevīgāk, nevajag nekādus pārskaitījumus kontrolēt, rēķināt uz kuru no kontiem (viņas, vīra, mammas, Montas) pircējam ir jāskaita nauda, lai nesanāk ziepes utt. bet kur skatās attiecīgās iestādes? :-D tagad viņai, ja nemaldos, būs veikaliņš pirmajā stāvā, jebkurš no ielas varēs ieiet, vai tiešām viņa domā, ka ilgi tā varēs turpināt? es domāju, ka gan jau drīzumā būs vien jāiegādājas kāds kases automāts, citādāk kāda heitere aizsūtīs pie viņas kaut vai to pašu Bez tabu komandu un šie kādu iesūtāmo zaķīti, kas nofilmēs, kā tas viss notiek un bodīti būs jāklapē ciet.. :-/
20.12.2018 08:28 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Polijā pilsētā Lódz ir milzīgs veikals kurā atrodas simtiem mazu wholesale veikaliņu. http://ptakfashioncity.com
Es tur jau tonām tās pašas drēbes esmu atradusi... piereğistrēties var tikai ja tev ir firma, jo vajag firmas nummuru. Cenas pēc jaunās majaslapas pārveidošanas vairs neuzrāda , un rakstīts, ka jānosuta katrai precei atsevišķs piedāvājums. Pirms gada cenas visam vēl bija, un viss bija ļooooti lēts.:-D
20.12.2018 08:23 |
 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
sisii vai atceries adresi? Es gribu salidzināt cenas ar Elīnas drēbēm, aiziešu pie viņas uz showroom uz visu pateikšu sejā , tā viņa mani nobloķēt nevarēs
20.12.2018 05:42 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Elīnu zinu jau sen, sen.. esam no vienas pilsētas. Nu tur būtu daudz ko teikt, bet patīk viņai melot.:-D
Drēbes viņa sūta/ brauc pakaļ uz Poliju. Es jau te kkad vienā citā diskusijā minēju no kurienes konkrēti ved, un padalījos ar citām meitenēm.
Kad vēl sekoju viņai instagramā tad vienā live video arī ieliku linku kur meitenes var atrast tās drēbes Polijā un Elīna mani pēc tam nobloķēja no storijiem. :-D
Tās drēbes ir tirgus prece no Polijas, kāda gan tur kvalitāte!(t)
19.12.2018 23:39 |
 
Reitings 139
Reģ: 08.08.2018
Pirmo reizi par tādu uzzināju, paskatoties,liekas pavulgāra un ļoti samākslota. Dīvaini tie mūsdienu elku standarti,ja tādai vēl grib līdzināties un rindām skrien pēc tonāliem.Nekad nepirktu neko no viņas, ne līdzīgām "biznesmenēm".
19.12.2018 23:31 |
 
Reitings 56
Reģ: 29.05.2018
Ikdienā mēdzu paskatīties Elīnas storijus un jāsaka gan,ka nekad neesmu dzirdējusi,ka somu dizains būtu viņas pašas. Tāpat kā tas ka ABSOLŪTI visas drēbes ir viņas mammas darinājums. Šķiet,ka cilvēki kaut ko padzird, bet nenoklausās līdz galam.
Lai nu kā, pirkusi neko neesmu, nezinu kāda kvalitāte. Nesen gan biju noskatījusi vienu kleitiņu, bet i-veikals pamatīgi klibo, man šķiet,ka nav pat puses,ko viņa liek storijos un piedāvā klientēm, i-veikalā ir ļoti mazs preču klāsts. Palasot šīs diskusijas visa vēlme kaut ko pirkt pazūd - es neatbalstu mistiskus kontus un "dāvinājumus", tas,ka precei netiek izsniegts čeks. Piekrītu,ka cilvēkam,kas katru rītu lasa bībeli (vai vienkārši taisa storijus ar klēpī noliktu bībeli :-D ) un gandrīz katru dienu slavina Dievu, ir baigi nesmuki piekopt šādu biznesu. Tāpat man nepatīk tas uzrunāšanas veids -meičuki, sirsniņas.. Atgādina kaut kādu Daugavpils tirgus tanti. Pieļauju gan, ka pusaudžu meitenēm šis komunikācijas veids tīri labi patīk, seko līdzi, pērk un grib līdzināties.
Starpcitu, pēc viena viņas storija, kur viņa stāstīja kādu tonālo lieto, drogās redzēju trīs meitenes,kas stāvēja pirms manis rindā un pirka tieši tādus tonālos kā reklamēja Elīna:-D Man tas likās diezgan amizanti, jo kopš storija bija pagājusi vien kāda stunda, kad mazās meitenes steidz uz veikalu,lai iepirktu to,kas ir viņu elkam. Bet spriežot arī pēc FB diskusijām, par fanu pulciņu viņa nevar sūdzēties.
19.12.2018 22:49 |
 
10 gadi
Reitings 3007
Reģ: 13.11.2011
Es arī Elīnai sekoju kopš viņas pirmsākumiem. Bet par to ko šuj viņas mamma, viņa teica par tām volānblūzēm, tak nav reāli uzšūt ādas jaku vai džinsus.
19.12.2018 20:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits