Csdd braukšanas eksāmens

 
10 gadi
Reitings 994
Reģ: 21.08.2012
Sveiki, esmu ceļā uz autovadītāja apliecības iegūšanu, pagājušajā nedēļā izkritu figūrās. Pilnīgi muļķīgi, jo par figūrām biju ļoti pārliecināta. Tagad jāpiesakās nākamajai reizei, bet sāk piemesties nepārliecinātība par sevi.
Kādai nesen gadījies likt tiesības? Padalieties ar saviem eksāmenu stāstiņiem.
11.03.2018 14:42 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Noliku pirms pāris gadiem ar pirmo, bet man vienkārši paveicās, jo figūrās dabūju kases automātu (garāžā noteikti būtu izkritusi); arī satiksmē braucot paveicās, jo braucām pa vietām, pa kurām daudz biju braukusi ar instruktoru.
Galvenais neuztraucies un nepadodies, ja arī nesanāk ar otro. :-)
Nezinu nevienu, kurš būtu palicis bez tiesībām neatlaidīgi liekot - drauga kolēģe pat beigās nolika ar 8. reizi :-D
11.03.2018 15:09 |
 
10 gadi
Reitings 994
Reģ: 21.08.2012
Paldies, Solo, tas iedrošina! Es ari ceru, ka, tiekot laukā no figūru laukuma, puse stresa pazudīs, jo pie neveiksmes uz ceļa nākamajā reizē vismaz nebūs figūras
11.03.2018 15:04 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Liku rudenī tiesības, ar trešo reizi nokārtoju. Pirmajā reizē figūrās izkritu, otrajā reizē figūras izbraucu, notizlojos pilsētā. Trešajā reizē viss bija forši :) Tā kā nemet plinti krūmos! Nesanāks ar otro reizi, sanāks ar trešo vai ceturto! :)
11.03.2018 14:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits