Vai tu esi piedzīvojusi tik stipru mīlestību, ka tā līdzinājās apsēstībai? (Ieraksti komentāros, kā tā izpaudās!)

  • (58%)
  • Diez vai (15%)
  • (27%)
Saņemtas balsis kopā: 130
Aptauja publicēta: 25.03.2014 16:07
Komentāri [8]
Kārtot pēc jaunākā / vecākā
 
+0
Prāta aptumsums un beznosacijuma mīlestība.
31.03.2014 10:51 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Paldies dievam man tas laiks ir garām, vairs nekad negribu to cilvēku satikt.
30.03.2014 19:25 | saite | Atbildēt
 
 
+1
vins mani ir sapinajis tik loti ka vairak vairs nespeju iedomaties.vins ir duris sirdi tik dzili ka neviens un pietamvel apzinadamies cik loti man sap.darijis to speciali.bet es vienalga nespeju vinam neuzrakstit.nedoma par vinu un neuztraukties.vienmer atceros brizus.slepeni veroju vina profilu.interesejos caur citiem.par spiti visam ko nodarija esmu ka keerpitis kas neatkapjas....
28.03.2014 04:40 | saite | 1 atbilde | Atbildēt
 
 
+0
pazistama situacija un tas tiiiiiik sasoditi riebjas...
31.03.2014 11:18 | saite
 
 
+1
Bija apsestiba,domaju tikai par vinu, gaju kur bijam gajusi, atcerejos ko bijam darijusi utt.
27.03.2014 02:01 | saite | Atbildēt
 
 
+4
Esi piekrāpta, un zini to, bet vienalga piedod to, jo nespēj bez viņa palikt!
Kaut zini, ka nekas nesanāks un tas nav Tavs cilvēks, vienalga nevari viņu pamest. Nemitīgi domās sēž, pirmais par ko iedomājies no rīta - viņš, pēdējais par ko domā aizmiegot - viņš. Apsēstība, traks var palikt!
26.03.2014 12:26 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Visu laiku domās bija tikai viņš un arī rēgojās :D Īsti nevarēju pastrādāt, dokumenta vietā uz datora ekrāna "redzēju" viņa seju.
25.03.2014 19:37 | saite | Atbildēt
 
 
+3
Man tad bija kādi 16 gadi. Bija puisis, nedaudz vecāks par mani. Bija viņā samīlējusies. Un tiešām, draudzenes teica, ka esmu ar to puisi kā apsēsta. Nebija tāda sarunu tēma, kur nebūtu pieminējusi tā puiša vārdu. Uz visām iespējamām lietām tika uzrakstīts viņa vārds. Katru rītu skatījos uz viņa profila bildi, jo tā man bija laba dienas iesākšana. Tas tā, īsumā. :D Pirms šī puiša man iepriekš ir citi patikuši, bet ar tiem citiem apsēsta neesmu bijusi.
25.03.2014 16:31 | saite | Atbildēt
 
 

Pievienot komentāru

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji!